bugün

Erdoğan akp başakşehir kongresinde " bugün başakşehirin maçı var trübünleri doldurun " demiş.

Çok tarafsız bir cb var. Bir gs' lı olarak duygulandım.

Not: haydi cim bom al şu 6 puanlık maçı. Çek şu başakşehirin fişini, bitir işini.
Başakşehir'in açık açık kollandığına işaret olan söylem.

Hala bu takım için 'kollanmıyor, güzel top oynuyorlar' diyen varsa makarna yemekten beynini bitirmiştir.
galibiyetimizin sadece basit bir başakşehir galibiyeti olmamasına neden olacak açıklama.
2019 da akp iner, başakşehir çdrn destek çekilir daha sonra gençler seviyesine inen bir Başakşehir görürüz.
O yüzden fazla takılmamak gerekir şu an 35’liklere 2-3 milyon euro’luk sözleşmeler veriyorlar yüksekten düşecekler yani.

Her alanda mevcut iktidardan memnuniyetsizlik hakim böyle olaylar da mun dikiyor, zira ülke geleceği açısından olumlu buluyorum.
Bu açıklamadan sonra başakşehir i yenecek galatasaray a kayyum atarlar.
Adam fenerbahçeli. Ne deseydi?
bugün fenerliler, beşiktaşlılar bile galatasaray'ı destekliyor.
neden peki?
bu neyin öfkesi?
bu doların 4 lirayı geçmesine rağmen yapılan yavşakça açıklamaların öfkesi.
bu, dış ticaret açığı her sene artarken "ihracatımız arttı" diye milleti kandıran, ama ithalatın daha fazla arttığından bahsetmeyenlere duyulan öfke.
bu, 16 sene boyunca tek fabrika kurmayıp, atatürk'ün kurduğu fabrikaları satanlara duyulan öfke.
bu, 5 milyon suriyeli pisliği ülkemize sokup memleketin içine edenlere duyulan öfke.
bu, herkesin hayatına, yediğine, içtiğine, yaşamına, gezdiğine karışanlara duyulan öfke.

siz taraftarı hafife almayın.
bu saltanat yıkılacaksa bu saltanatı taraftarlar yıkacaktır.

kahrolsun başakşehir...
Gassarayi hic sevmem.ama bugun
Inadina cimbom.
Simdi bu macin hakemi yerinde olmak istemem.
Bu "destekten" etkilenmiyecek/ tirsmayacak bi isim yazabilirmisiniz?.
Devlet tarafından bütün borçları silinen daha bir kaldırım taşı kadar Vergi vermeyen 3 büyüklerin alındığı söylemdir. Birincisi siyasetçi takım tutabilir. Mesut Yılmaz Başbakan iken galatasaray maçlarına giderdi. Adamlar Beşiktaşın yerli Topçuların birine verdiği bonservis ile takım kurdu. Tamam destek çok ama 3 Büyüklerde ak kaşıktan damlayan süt değil. Kan emici, sırtlan dişli aç köpek sürüsü. 2010 da Bursaspor ne güzel Faça çekmişti şimdi Başakşehir olabilir.
Bu hükümet değil miydi spora siyaset karıştırılmasın diye passo uygulamasını dayatan? Hala bu Başakşehir'in AKP'nin arka bahçesi olmadığını düşünen var mı?
Akşam oynanacak Galatasaray Başakşehir maçında olası bir hakem hatasında Türkiye'de büyük yaygara kopmasına sebep olacak açıklama.

cimbomla uğraşmak herkesin harcı değildir.
Ben de neden Başakşehir'den tiksiniyorum diye düşünüp duruyordum. Bir Belediye takımı nasıl olur da hiç seyirci geliri olmadan bu paraları saçıp savurabiliyor sorumun cevabını dün bizzat CB vermiştir.
C.baskani bir takim tutabilir elbette ( f.bahceli).
B.sehirin gassarayi yenmesi, f.bahceye ne gibi avantaj saglar?
F.bahcenin sampiyonluk yarisindaki rakibi b.sehirdir.
kendi kurduğu ve destek verdiği takım olunca bu sözü normal değil mi? benim bildiğim başakşehirin bu günlere gelmesinin tek sebebi rtedir.
hakem mesajı bnasıl alacak acaba tamda Galatasaray maçı öncesinde ne amaçla desteklendi başakşehir haydi cimbom hakemide yen tayyip erdoğanıda gerekirse fener beşiktaş şampiyon olsun şu besleme köksüz parti takımı olmasın.
hakemler reisi kırar mı hiç.

o zaman şimdiden kutlayalım:

(bkz: 2017 2018 sezonu şampiyonu başakşehir)
işe yaramadı.

Gs: 2
Başakşehir: 0