bugün

şahsım adına katıldığım ancak birinin çıkıp ''ben satan'ım alayınızın da amına korum, biat edin lan götelekler!'' açıklamasını yapana kadar başına komplo kelimesinin geleceği teoridir.
Keşke olsalar amk. Söylemesi daha kolay. Roşid rotsçild rotçil raşit söylenmiyo lan. iblis, bak ne kolay.
yorum yapın lan.
ben sikkocu ergenlerden değilim.
subminal miş, illumematiymiş, masonlukmuş demiyorum sikimde değil.
bu adamlar nasıl bunu düşünüp, uygulayabilecek bir iNSAN evladı olabiliyorlar ona şaşırıyorum.

(bkz: vay amk)
olsa ne yazar denilen durum. Yaptiklari parti fotograflari burada:

http://sobadsogood.com/20...-surrealist-dinner-party/

istedikleri kadar şeytan olsunlar anca kendi kendilerini s.ker bunlar baska kimseye zararlari dokunmaz birakin takilsinlar kendi caplarinda.
şimdi efenim öncelikle şunu belirteyim.
bir insan yeri gelir, akvaryum dükkanına nasıl bir şekil, şemal, düzen yapacağını bilemez.
bu adamlar bir apple, samsung firmaları gibi dünyaya yenilik getirmediler.
dünyada kısa yoldan insanların anasını sikerek deli gibi para kazanmayı tesadüfen de olsa keşfettiler ve işe koyuldular.
Mesela;

Napolyon savaşlarında, Fransayı çok finansa ettiler sebebi mi?;
Napolyon çok güçlü bir diktatör ve donanması, ordusu çok sağlam olduğu için Avrupa'da ki tüm ülkelerin anasını sikmese de sikmeye yakın bir şekilde işgallere başladı. Bu durumda orada yaşayan insanlar ne yapar? götü üç buçuk atar!
Ev, arazi, şirketler ne varsa hisseleri en ucuz yoldan sattılar.
100 milyon ise bir şirket değeri, 7 milyondan gitti. Kim aldı? Rothschildlar. Başından beri oyun buydu zaten.
Hisseleri en ucuz yoldan almak ve napolyonu finansa etmeyi bırakmak.
Bu yöntem hiç bir insan evladının aklına Gelemez! yapsa yapsa, binlerce senedir alimliği çok tepelerde olan ve cennetten kovulmuş olan iblis yapar. Daha nasıl açıklanabilir ki aq?
hangi yavşak ailesine trilyon dolarlar kazandırmak için dünyanın en büyük savaşlarından birini ortaya çıkarır aq?

edit : 1972 de yaptıkları partinin tek amacı;
zengin olsun fakir olsun fark etmez, onlar farklı biz başkayız! biz bambaşkayız! diğerleri ile aynı kefeye koymak haddin bile değil.