bugün

hepsinide izlemiş ve üçünü halen daha izlemekte olan biri olarak:

cr7<ronaldo<messi<ronaldinho
bence ronaldinho hepsinden daha iyi en iyi oyuncu cr veya messi diyenler ronaldinho daha ölmedi.
terbiyesiz versustur. zira hepsini izlemiş biri olarak* söyleyebilirim ki messi gibi bişey yok. messi'ye denk gelebilmiş her insan evladı emin olun çok şanslı. allahıma şükür ben fazladan zidane'ı da gördüm ama messi başka... ronaldo ile ronaldinho daha iyi profesyonel olsalardı belki messi'ye yaklaşırlardı ama pavyon pavyon dolaşıyodu hovarda zibidiler... neyse kısaca messi'nin kıymetini bilin, ayrıca galatasaray'daki bruma acayip bişey olacak ayık olun!
Ronaldo nun en iyi dönemleri hepsinin karışımı gibi birşeydi zaten. En iyi dönemlerinden kastım 2002 dünya kupası değil. Barcelona da oynadığı yıllar.
il fenomeno denilen herif, diğerlerinin idolü olmuştur. ayrıca ronaldinho'ya küçük ronaldo denirdi...
ronaldodan sonrasını okumadığım versus. çünkü o varsa gerisi teferruattır. dağılın şimdi liseliler.
george best ya da cruyff'u bilmeyenlerin versusu.
hiçbiri; sabri her zaman reizdir öylede kalacaktır.
ibrahimovic hepsini bi poşete atıp toptan kaynatır.
bugünkü derbiden sonra net olarak anlaşılmıştır. ne messi ne de cr ronaldo bu ikisinin taşşağının kılı olamaz.
cr çok farklı bi oyuncu. Onu ayrı tutmak gerekir. Diğerlerine bakarsak ronaldinho dur.
hepsinin toplamının, bir zlatan ibrahimovic etmeyeceği karşılaştırmadır.
ronaldo'yu durdurmak imkansızdır.

http://www.youtube.com/watch?v=m8bZhNBQktQ
25 yasin ustundekilerin gotuyle guldugu versustur. Brezilyali Ronaldo alayina gider zira.
eğer ronaldo denildiğinde ilk aklınıza cristiano ronaldo geliyorsa bu sizin ergen veya liseli olduğunuzu gösterir.

ronaldo, ronaldinho, messi ve cristiano ronaldo'nun karşılaştırılmasıdır.

aslında başlık büyükten küçüğe sistemine göre açılmıştır.

ronaldo > ronaldinho > messi > cr