bugün

Ekrem dağ'dan değil ronaldinhodan bahasediyosunuz arkadaşım hatırlatırım.
oğlum o 10 milyon euro'nun %100 neredeyse sponsorluklardan, reklamlardan, ve forma satışından karşılanıyor. ayrıca üzerine kâr bile yapıyor kulüp.

edit: 2 milyon da ben katmışım farkında olmadan.
Bi kismi formalardan cikar. Sahsen yillardir forma almayan ben bile gidip kartal yuvasindan bi r10 formasi alirim, eger gercekse helal olsun.
dakikası yaklaşık 16 lira.
an itibarıyla kap a bildirilen haberin hangi kapta olduğu merak edilmektedir.
besiktas maddi sikintilar cekmiyor muydu lan ? Ne ara toparladi ? Neleri "feda" etti ?
kap'ta bu yönde bildirim yoktur.

olum heyecanlandırmayın lan.

ayrıca sikerler 8 milyon yuroyu, adam son 10 yıldaki dünyanın futbol harikası. 10 verseler eyvallah. ronaldinho lan bu, ötesi yok...

edit: ayrıca içim ürperiyor, ronaldinho diye yola çıkp sezer diye döneceğiz diye. açık söylüyorum bu durumda cinayrt işlerim.
ahı gitmiş vahı kalmış adamı transfer ediyor.
(bkz: sazan avi)
Sahsen gidip kartal yuvasından bana forma aldiracak futbolcu, forma ve sponsor klüp reklami derken akıllı davranılırsa kar elde ettirmesi muhtemeldir. Her sene arkasında isim yazmayan forma aldık, bu sene 'ronaldinho' yazar. Tabi transfer gerçeklesirse.
Türkiye futbol tarihinde ballon d'or kazanmış bir futbolcu yok henüz. Gelirse 8 e de değer 10 a da. Zaten adam gibi pazarlaması yapılırsa kâr bile bırakır.
gelirse koşmaması yüksek ihtimalli olacak olan dünya harikası.
ronaldinyo'nun feda diyerek imzalayacağı sözleşmedir.
alacağı ücret değerlendirilirken; ronaldinho nun pes 2006 da rakip defansın içinden geçtiği gerçeği unutulmamalıdır.
saniyede 3 lira 75 kuruş kazanmaktadır.