Eluveitie gelcekse kesinlikle gitmek istediğim Fest. Ama agustostaymis ya.
3 grup açıkladılar daha sonra ses soluk kesildi bir ses verin artık pls.

edit:gruplar peş peşe açıklandı afiş de koymuşlar

https://www.facebook.com/...5/826495367439387/?type=1
max cavalera'nın afişinde alt sıralarda olduğu bi festivalde headliner korn.

siktiğimin ergenleri sizi, soulfly için orda olucaz.
gene mi gojira dedirtendir. ulan aynı festivale geçen sene de gelmedi mi bu herifler, her sene bunlar mı geliyor.

ayrıca headliner'ınızı sikeyim umutlarım büyüktü bu sene bu festivalden.
pek sevmesemde geçen sene yine en azından megadeth vardı bu sene çok kötü olmuş organizasyon.
gojira ve soulfy için gideceğim konser. biletler pahalı olduğu için sadece ilk güne gideceğim büyük ihtimalle.
dark tranquillty ve korpiklaani için gitmek istediğim konser. lakin en ucuz bilet 117 tl bu ne lan!
mekan sarıyer lifepark olarak değiştirilmiş olan festival.
Beleş gideceğim festivaldir.
tam programı açıklamışlar 2.günü çok daha iyi olmuş.

görsel
bu sene cidde iyi olmayan festival.
korn, unleashed ve apocalyptica için gidilicek festival, kamp olayı da ayrı bi güzel.
Kombine + sahne onu + kamp için 330 tl bayıldığım festivaldir.
Lanet olası düğünlere denk gelen festival.

Ulan yine dinleyemiyorun korn'u.

Nah size küçük altın.

(((.)
sikko pozcu, keko türk metalcisinin sevdiği etkinliklerden biri. Hadi her şeyi geçtim, sırf konsere ve gruba insan bu kadar fahiş miktarda paralar verir mi? Dinlediğiniz metalin ana felsefesi underground olmak ve para amacı gütmemek mümkün olduğunca. Siz metal festivaline mi gidiyorsunuz acaba yoksa pop festivaline mi? Organizatörler bizim ergen metalcileri aptal yerine koyuyorlar ama kimse farkında değil tabiki.
Lan o yemek fiyatları ne öyle ağaç kemirteceksiniz adama birde internet kafe gibi birşey kurmuşsunuz türk gruplar kusura bakmasın dota oynarım ben siz çalarken*
son derece yağmurlu ve nefis geçen festivaldi. parasızlıktan gidemeyeceğim diye düşünürken aniden iş geldi ve çalışan olarak gittim. her ne kadar festivalin en iğrenç tişörtünü giymiş de olsam, çok güzeldi be. hafta sonuna geri dönmek istiyorum!
Åland(aland) adasında katıldığım festivaldir , eskisi kadar genç olmadığımdan artık rock müzik yormaya başladı ve sözlük.*
izmirden gelen ve çadırda kalan iki genç kızla (aynı anda) yakınlaşırken işin bozulduğu fest. birini öperken diğerinin külotunN iÇiNDE ovuşturma yaparken kızın birine telefon geldi aniden kayboldular.