bugün

görsel
görsel
görsel

Eşsekle atı ayırt edemeyen anasıyla avradını da ayırt edemez.

Ve jilet william abiye saygılar.
cuma, emperyalist dünyanın köle olarak kabul ettiği bir semboldür ve robinson asla onu kendi eşiti olarak görmez.
Bunun 2015 yapımı filmini yeni izleme fırsatım oldu. Aynı senaryoda, aynı performansı Serhat Kılıç yerine Cem Yılmaz veya Şahan gösterse bu film bir şaheser olarak anılırdı.
filmi berbattır.
18 sene evvel yemeden içmeden takip ettiğim l manyak dergisindeki mizahi öykü. Ah şopar cuma ah. Az çekmedin be.
Fark çakmaz diyen ve yorkshire endüstri meslek lisesi çıķışlarında liseli manituları bekleyen Robinson'un maceralarını en iyi Gürcan Yurt yazıp çizmektedir.
Şu anda kanal d'de yayinlanmakta olan şaheser.
Seni Cuma gün buldum bundan sonra adın Cuma bey olsun.
çocukluğumun komikli küfürlü çizgi roman serisi. filmi de çıkmış. gideceğim ilk türk filmi olabilir eskinin hatrına.
harbi efsane çizgi roman. 5.cildini de hatırlayamadığım kadar okuduğum gürcan yurt şah eseri.
bugün izledim gayet komikti spoiler vermiycem.

abijim abijim.
Gürcan yurt'un efsane eseri. Çocukluğumdan beri takip ederim. Kendisine mail atmıştım bir kaÇ sene önce tebrik etmek iÇin geri dönmüştü kalbimi tekrar fethetmişti. Kısa süre iÇinde gideceğim filme de.
filmine büyük beklenti olmadan gidip haklı çıktığımdır. karikatürü gibi keyif mi vermedi nedir.

(bkz: yaşlanmışız abijiim)
bugün gidip izlediğim film. sanırım çizgi roman serisinden uyarlanmış, geçmişini bilmiyorum ancak filmi beğendiğimi söyleyebilirim. seksenlerden severek izlediğim serhat kılıç güzel bir oyunculuk çıkarmış. hoş diğer oyuncular da iyi hakkını yemeyelim. böylesi güzel bi filmde salonun boş olması da şaşırttı. toplasan 15 kişi ancak vardı. umarım gişesi iyi olur.
https://www.youtube.com/watch?v=BgXuAGVuQpY
gün itibarı ile vizyona giren filmdir. bu akşam test edeceğim yer bulursam.

edit: eksi veren arkadaş tamam gitmeyiz yau.
Binlerce film ve espriye ilhham olabilcek bir ıssız ada fenomeni.
bekliyoruz abijim.
Fragmanı yayınlanan, L-manyak dergisinde severek okuduğumuz karikatür serisine ait filmdir.

https://www.youtube.com/watch?v=BgXuAGVuQpY
en iyi çizgiroman dizilerinden birisidir, aşırı komiktir, henüz ameliyat olduysanız falan sakın okumayın dikişiniz falan patlayabilir kimi yerlerinde.
robinson: ırkını cibiliyetini kabilesini s.ktiğimin maymunu seni !
CUMA: abijim, lütfen kabilem hakkında düzgün konuş. Benim kabilem şok aşildir.
robinson: ulan götünüzde donunuz yok gelmiş asillikten bahsediyorsun ördek s.ki !

(bkz: yaların)
(bkz: domelya)
okumayanın çok şey kaybedeceği karikatür dizisi.

canın mı sıkkın kardeş? hemen git al bunun ciltlerinden. yarılmazsan parası benden amk.
derin bağlılığım olan ikili, ciltlerine gözüm gibi bakarım..
4. kitabı olan çakır keyif ilk 3 kitaba göre çok daha güzeldir..
her bölümü güldüren karikatür dizisidir..

1997 yılından başlayarak seriyi en başından okumaya başlayan biri olarak söylemeliyim ki okuyun bu seriyi... gülün eğlenin kafanız nasıl dağılıyor görün..