bugün

binlerce masum sivilin ölmesi demektir. yanlış bu zaman kadar kim kan dökere zafer elde etmiş?
#16894408 (bkz: sikerler kamil alayınızı sikerler) *
rize halkının doğusunda yaşayan binlerce laz, hemşin ve gürcü soydaşı olduğunu bilmeyen kişinin saçma önermesi. yahu soydaşı falan geçtim de rize' nin doğusunda yaşayanların da insan olduğunu unutmuş kişinin saçma önermesi. yıllardır bomba yağdırıldığı halde bi bok olmadığını bilmeyen kişinin saçma önermesi. sen kimsin benim şehrim üzerinden sağa sola çizgi çekiyorsun e ergen ötesi kurtçuk? git kendi çöplüğünde ulu.

not: rize.
höt: laz.
zort: barışsever.
zaaartt: bombalardan fayda gelmez.
hitler öldürerek çok şey başarmıştı tabi biz neden başarmayalım?
yok lan hitler dünya savaşı kaybetmişti değil mi?
lan ben oraya atanmayı düşünüyorum elleşmeyin.
binlerce masum insanı düşünmeyen hitler kafalı kişi sözü.
Tamam sağ tarafa bomba yağdırdın diyelim, peki sol taraftakiler n'olacak?
"kars, erzurum, erzincan, konya, ardahan benim"'di hani?

patlatanın eli, düşünenin kafası kırılsın.. saçmalığın daniskası.
(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)

Hayal aleminde yaşayan ve insanlık namına düşünmeden yazan insanların önermesi. burada güzel yazan öncü olan yazarlar gider de oh olmuş çoluğu çocuğu ölmüş deyip prim yapmaya çalışırlarsa cemaat de sıçar. Aha bakın ilk fireyi verdik. Çocuklar etkileniyor böyle entariler girmeyin amk. Bak atom bombasını Sağda patlayıp sola zarar vermeyeceğini düşünmüş. Aynştayn was here.

(bkz: kafanız çok güzel canlarım güle güle kullanın)
rize nin de bir dönem bombalandığını düşünürsek zalimin her dönemde zalimce düşündüğü çıkarımına varabiliriz. dünkü kemalistler ile bugünkü kemalistler arasında pek bir fark yok.

beyin zayıf çalışıyor.

(bkz: şapka takmıyor diye rize yi bombalamak)
doğu ve güneydoğu'nun tamamını kürtlerden oluştuğunu zanneden, bölgede yaşayan yüzbinlerce türkmen ve azerbaycan türkleri'nden haberi olmayan insanın söylemi. tamam gerekirse hepsini bombalayalım kabul, ama orada terörü desteklemeyen veya zorla bdp'ye oy verdirilen insanlar ne olacak?
özelikle hakkari-şırnak arasına yağdırılmalı. akılları başına gelir belki. ha gelmese de olur.
hop orda erzurum, kars, ığdır var. van erciş'in ulupamir kasabası var. atam bombası atarken burdaki milliyetçi vatanına milletine sahip çıkan insanlarımız zarar görmesin. gerisine ne yaparsanız yapın.
Kuzeyden bakıldığı sürece sorun yoktur.