bugün

sabah okula ya da işe giderken başınıza gelebilecek en fena durumlardan biri. zaten sürmeyi beceremiyorsundur bir de hapşırınca o süremediğin rimel dağılır bütün göze.sonra iki saat düzeltmekle uğraş maskaraya dönmüş yüzü. rimel sürücü diye bişi yapsa ya şu çok bilmiş isviçreli bilim adamları. şöyle maske gibi göze takılsa, düğmesine bassan sen hoop rimel kirpiklere sürülüverse ama bu icat aynı zamanda hapşırmayı da engelleyebilmeli. çok şey değil istediğim yahu, azcık düşünseler yaparlar bence.*
rimelin o kıllı kısmının göze saplanmasıyla sonuçlanacaktır, kirpiğin kıvrılmaya verseydi, gözün kalaydı.
göz rengini değiştirecek bir durumdur...lütfen en yakın doktora başvurun... (bkz: göz boyamak)
hele hapşırırken yavru köstebek gibi suratınızı buruşturuyorsanız hepten faciadır. insanın elmacık kemiğine bir rimel nasıl bulaşabilir sorarım. ya gözü açık hapşırmanın bir yolu bulunsun ya da bulaşmayan rimel çıksın artık...* *
yeni deyimler türetmeye sebep olur;
(bkz: kirpik yaparken göz çıkarmak)
insan hapşıracağını hissedebildiği için bir sorun teşkil etmez. buna önlem alınır. ama ağzınızda birşey varken hapşırmaya çözüm yoktur.
rezil durumlardan biridir.
burnunuza, alnınıza, göz kapağınıza rimel bulaşabiliritesi yüksektir.
ayrıca rimel fırçası göze değerse, göz sulanır, bu da makyajın akmasına neden olur. *
ilk defa rimel süren birisi için feci bir durumdur.
sabah kalkmışım bana doğum günümde hediye edilen rimeli gezmeye gitmeden önce ilk defa kullanmak suretiyle bir deneyeyim dedim.bu sırada lanet olası alerjik durumumdan dolayı aniden hapşırmam sonucu rimel kaşımı,saçımı,alnımı berbat etti.benim durumum kaş yaparken göz çıkarmak gibi bir şey oldu.
rimelin göze girdiği andır.
her kadının hayatta en az 1 kez başına gelmiş durumdur.
Kadın olduğumu nasıl kanıtlarım
I have vagina
hapşurduktan sonra devam edersiniz.
yoğun bir şekilde sürmüşseniz kirpilerinizin kopyasını göz altınızda görürsünüz. üzücü...
Hay bin kunduz denilesi hapşırmadır.

Özenle, ağzını aça aça, antin kuntin hallere bürünerek emek verdiğin o güzelim eser, ansızın alı babanın çiftliğine dönmüştür.
Kürt çalmakta, çingen oynamaktadır artık.
işte o an tükeniyoruz, anlıyo musun?!
Çok kötü bir durumdur. Rimel sürmüyorum ama yerli yersiz gelen hapşırığı iyi bilirim.