bugün

(bkz: kendini nimetten saymak)
bir fenerbahçeli olarak, bu adamın kendine ve galatasaray'a verdiği zarardan bile geçtim; gazetecilik mesleğine verdiği zarar sonsuz.

sonuç olarak galatasaray bu ülkenin en köklü kulüplerinden biri. saygı duyulası bi kulüp ve sen gazetecilik başlığı altında saçmalamanın sınırlarını aşıyorsun.
elinde somut kanıt olmadan fener'e şike suçlaması yapıyorsun. hadi bunu geçtim de, kendi kulübün ya bu senin, kendi kulübün. koca camiadan yok mu bu adama "ne diyorsun sen" diyen biri.
(bkz: lafa bakarım laf mı adama bakarım adam mı diye)
(bkz: cevap veremedi) bakınızını kullanmayı çok isterdim ama işin içinde hıncalcığımın mallığı olduğundan buna sadece :
(bkz: sen de kimsin lan düdük makarnası) diyorum..
galatasaraya teknik direktör olmuş her x kişi için hıncalın kurması muhtemel sözcük öbeği: " x teknik direktörse ben de gayim ". hayır "erkekse" diye başlayıp kurulan cümlelere oldum olası ayar olmuşumdur. ne yani bi bayan teknik direktör olsa ne diceniz? bir galatasaray teknik direktörünü de beğen be kardeşim. şu takıma doğru düzgün bi teknik direktör geldiğini göremeden ölüp gitcez de ona yanarım
bir gün, beşiktaşlısı, cimbomlusu, fenerlisi hep beraber toplanıp dövsek şu hıncalları ermanları ahmet çakarları diye hislendiğim.

kahve muhabbeti yaparak olur mu lan bu işler!
(bkz: hınçal uluç)
(bkz: tarihin en kötü galatasaraylısı)
"akşam ablanla gel göstereyim" gibi zlatan tarzı cevap verilebilecek bir meydan okuma cümlesi.
futbol bilgisi 50' lerde kalmış, kendini geliştirememiş, oyun okumayı ve teknik olarak anlatmayı bilmeyen şahsın unutulmamak adına söylediği cümle.

(bkz: bi sus da motorun soğusun)
(bkz: hıncal uluç un teknik direktör kriterleri)
kendisinin lucescu hakkında, şenol güneş hakkında dedikleri ortada iken laf edilmesi bile bence saçma.
inanılmaz fantastik açıklama.
bir hıncal uluç afroizması. bu sözlerin en büyük şanssızlığı bunağın birinin ağzından çıkmış olmasıdır, yoksa rijkaard'ın cevaplandırması gereken sorularla en baba güven-der soru bankası basılır.
(bkz: rijkaard kızsa ne versin)
türkçesi: "rijkaard bana cevap versin, lütfen. yoksa gündemden düşmeye başlıyorum, polemiğe girecek adam bulmam lazım. n'olur bana cevap versin, n'olurr..." dur. bu adam hiç değişmeyecek, kendini futboldan anlayan biri sayıyor ya, ben ona yanıyorum...
acaba hangi dilde cevap versin ?
Türkçe, ispanyolca, flemenkçe.
cevabını vücut diliyle vermesinden korktuğum soru.