bugün

Şimdilik bir ricadır. Aksi takdir de bir emir haline gelecektir.

Bu ne amk ya çocuk mu eğlendiriyoruz amüniym.

Çıkın kumda oynayın lan sözlük neyinize amk sübyanları.
Şekillere bak şimdilik ricaymış da emir haline gelecekmiş. Sen direk 17 yaşında doğdun sanırım, düzeyli bir sekilde entry girildiği sürece yaşla ilgili bir sıkıntı görmüyorum ben. Ne bu kompleks ne bu orta yaş krizi?
kadınlar için 18, erkekler için 25 deyip desteklediğim kampanyadır.
17 yaşın altındakilere sesleniyorum "burası çocuk Parkı değil"
19 yaşında olmakla birlikte, gereksiz safsatalarınızı okuyunca gülmeme sebep olan beyandır. Ricaymışta emir olcakmışta. Kendini ne zannettiğini bilmiyorum ama " zaman sadece armutları olğunlaştırır."
17 yaşındaki yazar beyanı bence 18 bile az ama 18 olsun bari adamlara seÇme hakkı bile var yazarda olabilsinler.
Haklılar valla başlık açarken hiç utanmıyor bazıları cinsellikle bozmuşlar kafayı inciye gitsinler bence orası daha uygun onlar icin.
18yaşına yeni girmiş liseli beyanı. 30altı keşke gitse.
18 yaşındaki yazar beyanı. 22 olsun o sinir efendim.
Şoyle bi kaba hesapla kemik yasi 24, sosyokulturel devinimsel butunluk yasi 32 olsa bunlarin kendi buldugum formulle aralarindaki korelasyon iliskisiyle formulize edilmis sonucunu gram turunden yasanmislik katsayisina bolersek 27,27654 cikiyor. Buda yaklasik 29 eder.butun yazdiklarimdan aklinizda kalmasi gereken sayiyi tekrarliyorum 38
20 yaş diyerek çırayı yükseltiyorum. lütfen 20 yaş altı sözlüğü terketsin. sol frame'de "sözlük kızlarının el capsleri" tarzı başlıklar azalır. işin kötü yanı biz bunlara ergen dedikçe sözlüğe daha çok bağlanıyorlar.
17 yaşındakiler ve üstü kalsın anlamında kullanılmış sözcükler. Ben tam 17 yaşındayım, benim ne trollüğümü, çirkefliğimi gördünüz ey sözlük ahalisi. 15-16 yaşında da saçma sapan entryler giren trollerimiz var 22-23 yaşında da hatta belki daha büyük olanları da vardır. Sorun yaş değil sevgili arkadaşlar, sorun zihniyet, sorun neyin komik olduğunu neyin komik olmadığını ayırt edemeyen yazarlar. Prim vermediğiniz zaman normal yazmaya başlayacaklardır, başlıklarına sinirlenip entry girerek ben de yapıyorum bunu çoğu zaman. Ama siz de yapıyorsunuz. Önce bunu bir düzeltelim bence.
hatta onu 18 yapalım mümkünse.
aynı ricayı ben de ediyorum lütfen arkadaşlar ileride yine gelirsiniz.
adam terketsin demiş bunlar yazmaya devam etmiş, yok 20 olsun yok kemik yaşı filan.
17 yaş altı turnusolu olan başlık.
Bir zamanlar 17 yaşaltı olduğunu unutan yazar temennisi.

Başlık ve tanım kusmak, yalnızca yaşla ilgili olsaydı keşke.
Hala burada varsa son ihtarım.
de sekterget o zaman.
gereksiz bir başlık olmuş akıl yaşta değil baştadır efenim.
neden 18 değilde 17 diye merak uyandıran söylem. sanırım kendi yaşını sınır koymuş.
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)

adam akıllı durduğu sürece bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum.
27 yaşındayım bu bana hakaret olmuyor mu?
Napalim lan napalim sanki kendisi parası neyse verip 18 den başladı Aq 2001 doğumluyum utanmadan soyliyim işte liseye geciyom bu yıl , çok kız dusurcem, abilerimden taktik aliyom burdan..
17 olduğum içim mutluyummmm.
Bu saatte halen varsa, bi zahmet canlarım müsaade edin. Abiler birşeyler konuşacaklar.