bugün

https://www.google.com/am...nsfer-haberleri-27-aralik

Son dakika bilgisi olarak bomba gibi düşmüştür..

Bir galatasaraylı olarak ribery e siktir git ribery demekten başka lafımız kalmamıştır..
ben gs li değilim (şükür ki). olsam hiç de mutlu olmam hadi bi siktir git derdim. zamanında bu takımı, evet bu galatasarayı, sikilmiş taze bir sıpa gibi, göt gibi orospu gibi bırakıp giden adama hiç de hoşgeldin demezdim.
gelmesi Galatasaray a kalite katar. bu Adam Galatasaray i göt gibi birakip gitmedi. sözlesmeyi hazirlayanlar, sözlesmenin gerekliliklerini yerine getirmediler.
Evet göt gibi gitmedi sözleşmesinde
1 gün taksiti geç ödenirse maddesinden yararlanıp siktir olup gitti orospu çocuğu..
Galatasaray dünya çapında bir yıldızı yanlışlıkla alıp sonra bedavaya kaçırmıştı.

O haber di mi bu?
35 yaşındaki adam dediğiniz kişi ribery *

drogba da kaç yaşında geldi ve yaptığı işler ortada.

ama sanmam. bu haber yalan çıkabilir.
Ribery den geriye kalanlar diyecektin sanırım.
galatasaray'ı uyuz eşeklerin yönettiği bir dönemde parasını alamadığı için haklı olarak giden futbolcudur. profesyonellik bunu gerektirir. yirmi yıldır kulüb bakkal dükkanı gibi yönetiliyor. bu kadar kazanılan para nereye gitti, nasıl çarçur edildi hesabını soran yok. sorumlular zaten hiç yok. ama parasını isteyen futbolcu suçlu. diğer taraftan adamın futbolculuk hayatı bitmek üzereyken transfer edilmesi ayrı bir saçmalık.
görsel

Palavra.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar