bugün

kendine güvenen erkektir. herkes kendine yakıştırdıgını giyer.
Siyah renk değil mi?
Popi kızların gözüne girmeye, ben diğerlerinden farklıyım mesajı vermeye çalışan erkek. O hardal sarısı veya yeşil pantolonu giydiklerinde hissettikleri öz güven kimsede yoktur. Diğer erkekler tarafından yumuşak gözü ile bakılmaktadırlar.
Babette giymesi gereken erkektir. Zira sırıtmaz.
renkli diyince akla direkt sarı, yeşil, kırmızı gibi renkler geldiği için, ilk etapta önyargıyla bakılan erkektir. fakat bunun kahverengisi var, koyu mavisi var, mat kırmızısı var, kirli sarısı var, kısaca var oğlu var.

he şahsen ben de şu pantolonla sokaklarda salınmam orası başka:
görsel
http://t2.gstatic.com/ima...t6M92Y0CiKsGgSU5KMfvkj1Ef
yaz başından beri iki manita yapmıştır.
(bkz: ben)
renkli pantolon giyemeyen kimselere dert olmuştur.
ilgi çekmeye çalışan erkektir.
Saçma sapan renkler giymediği sürece sıkıntı yok bence. Kimine yakışır kimine yakışmaz orası ayrı bi konu.
renkli'den kasıt kızlar gibi aşırı canlı ya da pembe ise ılıktırlar. açık ve net.
Siyah, mavi ve türevi de bir renk ya hani.
Sacini uzatan erkekten daha iyidir.yada farki yoktur.
Amerika ve Avrupa'da bolca bulunan, ortadoğu insanı kadar koyu ve tek renk giymeyi sevmeyen erkektir.

Edit: Bizdeki gibi ılık, top vs gözüyle bakılmaz oralarda hatta koyu renk giyene problemli gözüyle bakıyorlar.
normal erkektir. Renkler sadece kadınlar için değildir. Giymeye devam etsindir.
gercekten yakisanlari vardir.
açık renk giyiyosa pembe kırmızı yeşil falan bildiğin toptur. koyu giyinirse onda sorun yoktur delikanlı adamdır.
siyah pantolon giyen kadından farksızdır.
Delikanlı değildir.

Erkek adam dediğin ağır başlı olacak biraz. Takacak takkesini giyecek şalvarını cübbesini. Biz böyle gördük.
mis gibi de olabilecek, yakışıyor ise de çok güzel bir kombinle de taçlanırsa çok şık duracak yakışıklı erkek. ben de giyiyorum mavili lacivertli türevi renkli pantolon, gömlek ve ya tişört altına da ayakkabı olunca değmeyin keyfe.

(bkz: qeyifff)
kıyafetlerin renklerine gereksiz anlamlar yüklemeyen erkektir.
her ay manikurunu ve pedikurunu aksatmayan tiplerdir.
siyah beyaz pantolon giyenler tarafından yadırganır.
uzun boyluysa affedersiniz, hela tasında kelebek gibi durur giydiği pantolon.
Hicbir pantolon siyah renk kadar asaletli durmaz.
Toptur. Kesin vurduruyordur.