bugün

şimdi malumunuz biliyorsunuz çok param yok

alabileceğim en ucuz ve en sağlam arabayı almak istiyorum

toros veya broadway arasında kaldım

daha önce verdiğiniz tüm destek msj larınız için ve önerileriniz için tşkr ederim ama ekonomi kötü alabileceğim maksimum arabalar bunlar

gönlüm broadway den yana ama toros daha sağlam diyenler de var.
Dağ bayır gezeceksen toros al ama şehirde bineceksen, ki muhtemelen öyle, broadway iyidir. Ben 98 şahine binerken üst komşum 99 broadway vermişti ekmek almam için. O zaman uzay gemisi gibi gelmişti. Ön camlar otomatik diye ağzım açık kaldı şerefsizim.
25 bin tl ye düzgün bir broadway almak da imkansız.. hatta spring de olur ama sözlükçüler spring i boşver broadway bak dediler.

bir hayalimiz var be... broadway...

allahım nasip eder mi..
hala hangisi alınmalı karar verilememiştir.
ilçenin içindensen broadway köyündensen toros.
toros şehirde gitmiyor mu birader, bu nasıl öğüt.
broadway bir tık daha medenidir ama bu alemin en sağlam takozu toros'tur.

bizzat komşum 2000 senesinde sıfır toros almış.
geçen sene satıp sıfır dacia duster aldılar.

beğenmedi, sattı.
bu kez 97 model toros aldı. *

elektronik aksam olmadığı için kolay arıza vermez, verse de kolay çözülür. temiz bakılırsa sağlamdır.
bir binek araç bir yola girebilirse toros kesinlikle orayı çıkar.

clio, fiesta, megane'nın patinaj çekip çıkamayacağı yerleri toros tek seferde çıkar.
toros denen araba cehennem zebanisi gibidir. 6 kişi binip ağzına kadar yüklerseniz bile lpgyle rampaları çıkar, zeytinlik yollarında paldır küldür acımasızca gider. l200lerin, rangerların geçemediği yerlerden geçen torosları gözümle gördükten sonra bu arabaya saygım arttı.
broadway daha medeni bir araçtır ama arazide asla toros gibi değildir. ayrıca içi çok daha dardır.