bugün

standart kadın atraksiyonlarından. ama çok belli ediyorsunuz, saçmaladığınızı tabi ki. * *

öğle yemeğinde kooocccaman içinde her türlü haşerenin olduğu bir salata tabağı alır bunlar, yanında ne ekmek ne bir şey ama her türlü sos tipine bakılmadan ama çok anlıyormuş gibi ustalıkla atılır bu soslar vs.
salataya tecavüz edilmiş halde yemeğe başlanır sonra masadakilere ben sağlıklı besleniyorum, bir bilemedim iki kg vermem gerekiyor havasına girerler.

bir bilemedin iki kg mi ? öz güven bu kadar yumuşak ele alınabilinir tebrikler.
max iki gün sonra ayy bana bir haller oluyor tripleriyle ertesi gün iskenderci, kebapçı, dondurma, çikolata artık ne bulurlarsa. spor mu o yok zaten.
*
rejim yapan kadındır. sağlığını düşünüyordur. ama hayattaki her şeyi kendileri için zanneden erkekler bunu da alay etme konusu yapar. biz kadınlar hiç değilse rejim yapma gerçeğini kabullenmiş ve icraat aşamasına geçmişizdir. ama niyeyse hiçbir erkeğe kilo aldığını ve rejim yapması gerektiğini kabul ettiremezsiniz çünkü "erkeğe yakışır". yakışmıyor malesef.
aşıksa, sevilmiyorsa, içi acıyorsa, yalnızsa eriyip biten kadındır. hehe.
Genelde pazartesi başlayıp kilo vereceğine inanır fakat çarşamba günü o rejim bozulmuş olur.
pazartesi başlayıp perşembe bırakan kadındır.
rejime yeni başladıysa sinirli olur, yaklaşmayın.
arada kaçar o rejim. yoksa olmuyor. hele ki boğa burcunda...
Eylemden önce rejim tavsiye edenler,
eylemden sonra,
"Bir tadına bak ya"
"Yahu ye, can boğazdan gelir"
"Aman sen böyle de tatlısın"
gibi cümlelerle bunaltmasın mümkünse bu kadını. yoksa her an bir trabzon ekmeğiyle nefesinizi kesebilir.
hele birde özel günündeyse, çikolata yemek isteyip yiyemiyorsa; kaçın...
gerçekten kararlıysa veya sevdiği insan(lar) tarafından kilo vermesi isteniyorsa çatır çatır sporunu yapan kadındır. birkaç ay sonra ideal kiloya düşebilir.

ama yeni yılda zayıflama kararı veren kadın ise rejimi yalnızca birkaç gün sürecektir.
depresyondadır.
kaçın.
her daim desteklediğim kadındır. kadın dediğin alımlı olur, bakımlı olur, giydiğini yakıştırır. bazı şeyleri yakıştırabilmesi için de ona göre fiziğe sahip olması gerekir. kilolular da giydiklerini yakıştırabilir fakat bir rejim yapan kilosuna, yediğine içtiğine dikkat eden kadın kadar değil. kilolulara bir sözüm yok, kilolarıyla barışık olanlaradır sözüm. küsün onlara, atın üstünüzden fazlalıkları. hepinizi seviyoruz. annemiz, kardeşimiz, karımız, sevgilimizsiniz. evet, hepinizi her şekilde seviyoruz. kendinize duyulan sevgiyi suistimal etmemenizi temenni eder, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öper, aşırı zayıflara yediklerinin yaramasını lop lop et olmasını, kilolulara ise bol oruçlu günler dilerim.
en asil duygunun insanı olabilir.
yaklaşılırken dikkatli olması gerekilen insandır.
genel davranıştır. sürekli rejimde olmasına rağmen sürekli kilo aldığını iddia eder. sonra bi gün bakarsın gerçekten kapıdan geçemiyor. zayıf olsada birşey farketmez. rejime devam. amaç ortopedi doktorunu uğraştırmamaktır.
sağın solun gazına gelen kadındır. kardeşim rejim yapacaksın da ne olacak alan almış satan satmış demek istiyorum ama günaha da girmek istemiyorum. neyse hayırlısı olsun bakalım.
kadının diğer malum dönemidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar