bugün

Beynini aldırmış insan beyanıdır.
beyinsiz doğan insan beyanıdır.
Daha da kötüsü sanki yaşamış da biliyor gibi peygamber efendimize kadın ikramı yapıldığını referans vermesidir.
Akıl tutulması yaşamış arkadaşımız.
akp de kadın kolları başkanı bir bayanımsının attığı tweet tir.
çürümüşlüğün göstergesidir.

https://twitter.com/meryemselimg?lang=tr
Her ne kadar ucuz bir başlık olsada ülkede bi çok kadının böyle düşündüğünü ve reisi cumhuruna taptığını bilmek kadar ucuz olamaz.
Hastalıklı zihniyetin ürünü. Bir de peygamberden örnek veriyor amk.
Altı üstü ikram eden kadındır, swingerımsı istek.
la nerede bir ampiri k*kurik iş olsa altından bir dinci çıkıyor

la hani bu dünya da atayizlerden daha kötüsü yoktu.
%100 fake bir söylem. belli ki birisi kadının hesabını ele geçirip dikkat çekmek istemiş. kadının geçmiş yazılarını incelerseniz anlarsınız. akplilerden böyle bir şey duysam da şaşırmazdım ama. her şey beklenir bunlardan.
yok sen kirvesi ol.
Gerçekten olacağını düşünmüyorum. Hesapların hacklenip olur olmadık şeyler yazılmasına alıştık malum. Söylenen şey çok aşağılayıcı. Bunu akli dengesi yerinde olmasa bile kabullenecek bir insan olduğunu sanmıyorum. Olmamalı en azından. Yoktur be. Dimi?
Trollemediyse emineden güzeldir. Bi de hesabı hacklendi falan diyenler çıkmış çoğu akpli kadında var bu cahilce Fanatiklik yani kimse şaşırmaz bu duruma.

görsel
" sahabeler de peygamberimize eşlerini ikram ediyordu. sapıklık olarak nitelendirdiğiniz şey nezakettir. ikram diyorum ikram. "

türbanlı akpli dinli ablamızın sözü.
bu kafaya ulaşmak için nasıl yollardan geçmişler merak etmek istemiyorum. Allahın psikopatı.
Göz yanılması oldum ilk okuduğum hali daha iyi ya neyse.

(bkz: reis i cumhurumuz isterse onun zencisi olabilirim)
Ünlüye tapma, ona dokunma, onun metresi olabilme dürtülerinin dincilerle de olduğunu ortaya koyan bir husustur. Reisi cumhurun asgari ücretle çalışan bir işçi olsaydı ve bu halinden dahada takva olsaydı yinede ıstermiydin? Diye soracaksın böylelerine.
Arkadaşım bu televole kültürü artık hepimizin dünya görüşü olmuş durumda.

Bir konserde şarkıcı bayansa seyircilerin ağırlıklı bölümünü erkekler oluşturur. Şarkıcı erkerse kızlar oluşturur.

Lakin burada reisi cumhura eş olmak isteyen bir bayan var. Islam hayırlı eş sayısını bir olarak nitelenmiştir. Şayet bir kişi karısını buna razı ederde aralarında adaleti korursa helal bir evlilik tir.
Türkiye de seküler ünlü ve zengin çevrenin nasıl bir hayat yaşadığını sanırım yazmamıza gerek yok. Hergün bir sevgili edilenlerin, yaşadığı herhaltı övünerek anlatanların, kerhaneleri, pavyonları, barları, sevgili edinmeyı savunanların islâm daki evliliği eleştirmeye cüret leri olmasa gerek. Siz önce kendi pisliğinize bakın. Artık bakire kız bile bırakmadınız.
o isterse senin inisiyatifin önemli değildir. adam en yetkili merci.
Troll sandım ama kadının profili inceledim kadın gerçek...

Çok afedersin çirkini şaapmamışlar.......

Kadın diye hitap ettiğim için kadınlarımızdan özür dilerim...
çocukken üç kere havaya atılıp iki kere tutulmuş bayanın beyanatı.
muhtemelen hesap hacklendi. zamanında atatürk ü ezan yerine koyup kendini müslüman lanse etmeye çalışıp bakın atatürk e tapıyoruz gibi bir algı oluşturmak isteyen bir troll vardı. bu olayların da ondan bir farkı yok.
fazla enereji harcamayın gençler haclenmiş hesap. kadın2 . hesap açmış 1 ay önce hesabım hacklandi ordan açıklama yapıyor. Böyle bieşey içinde dahi olsa tw,tterda yazması dahada muhabbet uzatması için ağır deli olması lazım. Biraz mantık..
olay cumhurbaşkanı değil, onunla ne ister ne istemez beni ilgilendirmez. olay cumhurbaşkanını peygambere eş tutması ve kutlu peygamberimizi çok iğrenç bir iftira ile suçlamasıdır. yağcılık yapayım derken pot kırmış bununla yetinmemiş dini yalanlamaya çalışarak din içindeki hali sorgulanır hale gelmiştir.
Valla isterse ben bile olabilirim. Ne kadar da lider bir erkek.
Açıkça görülüyor ki trol işi. Önyargı kadar kötü bir şey yok.
bu gözler bunları da gördü;

https://www.youtube.com/watch?v=YxgYksvhKX8

https://www.youtube.com/watch?v=CUODAoEAPrM
hak badi arayan imanlı(!) kadın söylemi.

troll falan değil orijinal bir hesap.söylenecek söz yok.daha doğrusu var da yok.