bugün

ankara'da bir iş merkezinin adı.
linux tabanlı işletim sistemlerinde oynanabildiği gibi windows os platformunda da çalışan mmoprg tur kendileri.

biraz wow esintileri olduğu söylense de pek de ilgili olduğu söylenemez.

zaten bu tür oyunların işleyişi; geliş, ilerle, savaş mantığına dayanır.

4 class ve kendi aralarında 2 ye ayrılan karakter yapılandırması mevcut, klasik sınıflandırmalar işte.

dilinin ve oynayan kesimin yabancı olması, türkleri bellidir ki pek kendisine çekmemiştir, aslında bu yönüyle de fena sayılmaz.
Üniversite yıllarımda yurtta kaldığım sıra, yan odadaki ilkokuldan beridir tanışan 2 arkadaşın alem yapmaya verdiği isim. ilk onlardan duymuştum. regnuma akalım bu gece *
ermeni diasporası na ait haber ajansı.
bizans ta imparatorlara verilen isim.
bodrum da kaleye bakan bir tepede inşasına başlanan bir site inşa eden şirket
http://www.regnum.com.tr/
burada tanıştığım eylenceli klavyesi olan bir yazar arkadaş...copy paste yaptım kızma haa...benim gibi muhalif ruhlu olduğunu hissetiğim kaliteli entry leri olan,yaşıma yakın yaşı olan,sabahın köründe online takılan bi arkadaş...sevgi ve selam bizden.
entrylere farklı uslubuyla renk katmış neden çaylak olduğuna anlam veremediğim üçüncü nesil yazar idi..*
tekrar çaylak olmus ucuncu nesil kişi.* *
son derece bilgili bir o kadar da geyik bir yazarımız. yazılarını okurken iyi vakit geçirmemek mümkün değil. *
taksonomide alemin karşılığı olarak kullanılır. bir de subregnum vardır ki o da altalemdir.

ayrıca yeni bir yazar imiş.*
dün girdiği entrylerle dikkatimi çeken üçüncü nesil bir yazar..
Latince bir kelime olup alem anlamına gelir..