bugün

kadınların bu soruya cevap vermesi için öncelikle bir çüke sahip olması gerekmektedir.
--spoiler--
çükünü kesen adamın linkini verin lan
--spoiler--
kasıklarına bela arayan erkektir. tamam merak ettim ben de ama, hissetmek istemiyorum. yok abi.
toplarını sıkıp sıkıp bırakıp ha bir de çükünü kapıya bağlayıp arada kapıyı kapatmayı deneyerek o sancıyı az da olsa hissedebilecek erkektir.
bağırsak ve midenin çekilerek tek tek tiftik tiftik pilavın üstüne konulacak tavuk gibi bölünmesine benzer diyerek özetleyebileceğim sancı.
tırnaklarıyla etlerini çizebilirler. (eski okul tahtalarına 10 tırnağınızı sürtüp ses çıkarır gibi) ve makatlarından * bıcak sokup sağa sola çevirebilirler. sanırım azda olsa anlattım *
yazılanlardan da anlaşıldığı gibi artık merak etmeyen erkektir.**
eğer bu derece reaksiyonlar veriyorsa ve kadınımız buna katlanabiliyorsa askerede kadın gitsin ağır işide kadın yapsın - toplarını sıkıp sıkıp bırakıp ha bir de çükünü kapıya bağlayıp arada kapıyı kapatmayı deneyerek o sancıyı az da olsa hissedebilecek erkektir.(#10288581)- bune yaa. futbol oynarken pipiye gelen sert şut acısı nedir bilirmisiniz peki siz??
normal herkeste görülebilen gaz sancısının yaklaşık 10 katının iç organlarını sardığını ve sırt ve bel kısımlarında da hissedebildiğini düşünüp empati kurabilecek erkektir. bir de kasıklarından beline doğru olan bir ağrı çeşidi vardır ki aman diyim. anlamasın, öğrenmesin yeter ki o acıyı çekmesin dediğim erkektir.
canına susamasın diyerek nacizana mübalağa yapabileceğim bir er kişi söylemidir. siz de sıkıntı çekiyorsunuz arkadaş, o size yeter, dallanıp budaklanmayın hatunların acılarına. sizi aşar. ne de olsa siz xy kromozomlusunuz. biz xx kromozomluyuz ve x kromozomu hayati bir kromozom, bu yüzden kadınlar bu acıya daha dayanıklı. araştırmalar da göstermiştir ki eğer doğum sancısı erkeğe verilse ölürdü kesinkes.
(bkz: yazar burada empati kurmak istemiş)
basur olunca aybaşı oldum diyen arkadaşlar var. ne kadar denktir bilmiyorum ikisini birden bilenler cevap verebilirler.

(bkz: basur)
iyi niyetle konuya yaklaşan ancak hiç bir zaman bu ağrının nasıl bir ağrı olduğunu anlayamayacak olan erkektir.

etinden et kopuyor. açıklaması var mı bu sancının? kaldı ki hormonların yarattığı arızaları saymıyorum bile...
sancı dan ziyade, yazın 45 derece sıcaklıkta regl olmak ve bütün gün bacaklarının arasında taşıman gereken bir naylon parçasıyla bir haftanı geçirmek*, sıcaktan bacak aran pişik olmak ve bütün bu bedensel sıkıntıların yanında bir de psikolojik sıkıntılarla uğraşmak nedir, nasıldır.

önce bunları merak etsin erkeğimiz.
aslında sancıyı değil, çikolata istemenin nasıl bir şey olduğunu merak ediyordur. regl sancısı kötü olabilir ama sözlükte çikolataaa diye nazlanıp nazlanmayacağını test etmek istiyordur. çikolata istemeleri çok umrumuzda sanki mk. git, evdekilere, sevgiline mızılda lan. o kadar sancın var, sözlüğe nasıl giriyon? git bakkala, çikolata al.
illa hissetmek istiyorsa sonda gibi bir şey sokulsun, iç organların oralara kadar ittirilsin, sonra oralar deşilsin, sonda evirilsin, çevirilsin felan. belki bir nebze anlayabilir işte..