bugün

Dolmuşta hapşırırken burnumdan geleni pediyle kapatıp rahat rahat herşeyi söyleyen ve konuşan kızdır beri gelsinler.
Bir sağlık durumudur ve söylenmesi utanılacak bir şey değildir.
açık açık vurduruyordur. utanacak sıkınacak bir şeyi kalmamıştır.
Donunu ayda bir değiştiren, ayakları ve ayakkabıları leş gibi kokan, dişleri fırça görememekten sararmış tipler regl konusuna takılıyor ya çok komik oluyor.

Regl utanılacak veya saklanacak birşey değil.
utanmasa karısı ile bile yaşadıklarını ulu orta paylaşacak tiplerin yaptığı "sözde" eleştiri.

gerçekten insanı sorgulatıyorsunuz, zaten inanasım gelmiyor. sizi gördükçe döngüyü başa sarıyorum, böyle bir beynin oluşması için çaba sarf etmek gerek bu yüzden sanırım tanrı var ama işini düzgün yapamıyor. insana soykırım yaptırırsınız siz...
Neden utanması gerekiyor çok pardon ? Saçma sapan toplumsal baskılara aldırış etmeyen kızdır. Kız gibi kızdır.
Erkeklerin cogunlugu hayatlarinin yuzde bilmem kacini bel alti durumlarini konuşarak onunla övünerek yasamini surduruyor. Kadinlar regl oldugunu soylediginde “utanmadan” deniyor. Kim utanmaz bir dusunmek gerek. Dusunmek dedimde siz kim dusunmek kim? dusunmek icin bazi temel seylere ihtiyac vardir. Sizlerde yok. Uzgunum.
buna entry giren erkek yazarların çoğunun ona çaktım buna çaktım diye konuşmasına karşılık oldukça masumane bir beyandır.
Çikolata çekmiştir canı, almanız için demiştir.
çok rahat yetişmiş kızdır muhtemelen. ve yine muhtemelen egelidir. yine de bu kadar rahat olmasa iyi olur, zira lafa söze varır. hatta vardı bile sözlükte.
doğanın kendine bahşettiği doğurma gücünün farkında olan kızdır.
yazıklar olsun dedirten kızdır. bide bunu normal bir şeymiş gibi söylerler. akıllarda izlenilen tüm gerilim filmlerindeki kanlı sahneler canlanır.
Regl kadın sağlığının göstergelerindendir.

Ayıp değildir.

Ped demek ve hatta ped görmek günah da değildir.

Salak salak konuşup insanları yanlışa yönlendirmemek gerekir.

Sağlıklı kızdır.
Aynı zamanda da utanmadan ped alıyordur bu kız. Pardon kız demişim, "kadın" olacak o. Zira olsa olsa kadındır o, kız olamaz.
Regl olmaktan utanılmaz ama bunu, haz aldığı cinsel sohbetlerin içine sıkıştıran sonra da masummuş gibi davranan çakal kızları da ayıklayamacak kadar aptal değiliz *

Evet bazıları bu konuları konuşmaktan büyük haz alıyor.
patlaktır.