bugün

korunmadan cinsel ilişkiye giren kadınların çektiği sancıdır. 2-3 hafta sonra kanamada bir gecikme meydana gelirse eğer, işte o zaman regl olamama sancısı olmuş olur.

(bkz: kürtaj)

edit:bunun neresini eksiliyorsunuz arkadaşım. eksileyeceğinize korunun. sonra başına bela oluyorsunuz erkeklerin.
(bkz: biscolata starz)
en çok erkeğe çektirir.
bırakın bu ayakları. neler çektiğimi ben bilirim.
kadınların çekmeye çalışıp çekemediği en acı çilelerden biridir. ayrıca 22 senedir çektiğim sancıdır. cinsiyetimden midir nedir artık ?
(bkz: nette amım var demenim 69 yolu/#10517052)
aynı yazarın marketten aldığı orkidi peçetelerle kamufle etme çabaları. peçete ve yağ tenekesi arasına saklanan orkidler.
(bkz: tavkimini ben sayacağım)
dişigillere has bir lanet olup insanı sürüm sürüm süründüren dayanılması güç bir ağrıdır. apranax ford gördüğünüzde kutuyu yüksekçe bir yere koyup tapınmak gelir içinizden.

ps: orgazmla ilgisi çözülememiştir.
(bkz: ibadette gizlidir kabahat de)
yatak ustune çıkıp müzik eşliğinde zıplanması halinde kan sökülecek ağrı dinecektir.
yokedilemez ama hafifletilebilir sancıdır.

bir kere kafadan güçlü bir ağrı kesici almak icap eder. akabinde ayakların altına sıcak su torbası konulması da gerekmektedir. bazen yatağa düşüren bu ağrı için elektrikli battaniye sayesinde bel kısmını sıcak tutmak da bi nebze yardımcı olur. kasıklara doğru yapılan hafif masajla bu ağrıyı hafifletici aktiviteler tamamlanmış olur.

bir erkek olarak hiç çekmedim bu ağrıyı. lakin vakti zamanında sevgili olan birisi için ağrı kesici aldım, su ısıttım, yatağını hazırladım, üstüne masaj yaptım. he ne işe yaradı? onun ağrıları dindi biraz. sonra günü gelince o da terketti gitti. hayat işte, sancılarla, ağrılarla, acılarla dolu bir süreç.
regl olamama sancısı yoktur, hamile miyim kabusu vardır.
regl ne kadar gecikirse karın, göğüsler o kadar şişer. yüz üstü yatmayı seven biriyseniz yatamazsınız. dar bluzlar giyemezsiniz günlerce. paranoya oluşur, zırt pırt tuvalete gidip kontrol edersiniz. olmadık zamanda olabileceği ihtimali üzerine** strese girersiniz. yani:
regl olmak ya da olmamak. işte bütün mesele bu.
(bkz: yemek yiyoruz lan allahsız zalım)
reglin her aşaması gibi fiziksel ve psikolojik olarak sıkıntılı bir durumdur. hatta pms durumunda yani regl olmadan önceki durumda insanların fiziksel sıkıntılarından çok, psikolojik sıkıntıları yüzünden bu dönemde kadınların işlediği suçlar için amerika'da indirim yasası çıkarılmaktadır.
erkeklerdeki testis ağrısı kadar acımdır bilinmez.
regl olma günü gelir çatar fakat nalet olası somutlaşmaz bir türlü (açıkca söylemek istemedim yazıda tiksinç görünüyor zira) bu sancı yataklara düşürür, kah kusturur, kah bayıltır fakat eninde sonunda somutlaşır 3 gün içinde bir ay uğramamaya söz vererek veda eder.
regl olamama sancısı değilde regl olamama şişkinliği vardır. her zaman severek giydiğim pantolonu bir sabah işe gitmek için hazırlanırken giydiğimde, düğmesi kapanmadığında kendimi reklam filmi çekiyor gibi hissetmiştim. şişlik kötüdür evet ama, sancısı daha da kötüdür. yatak yorgan ısırırsın. "nasılsın?" diye gayet masum sorular soran kişiye "sanane lan y...m" diye cevap verebilmen yüksektir. önerilerimiz arasında kesinlikle ağrı kesici alınmaması başta gelmektedir. bunun yanı sırası yapılması gereken hareketler sırasıyla şunlardır :

1- marketci amcadan birsürü çikolatalar almak.
2- yatağa geçmek.
3- film izlemek.
4- bol su içmek (şekerli ve ılık).
5- uyumak, uyumak ve uyumak.
yürüyüşünüzü bile kontrolü altına alabilen ilginç bir ağrıdır.
önce belinizden kasıklarınıza doğru yayılır daha sonra belden aşağınızı bi güzel etkisiz hale getirir. iki büklüm olursunuz, yatakta yatarken bile dört dönen arkadaşlar mevcut. çok çekilmez olduğu an bacak aranıza yastık koyarak uyuyun kızlar. rahatlatıyor.
sinir katsayılarını normal bir zamandan çarpı ondan az olmamak kaydıyla zıplatan, yoran, depresyona sokan durumdur.
hani derler ya şansım olsa kız doğardım diye.
işte şimdi onu diyenler pişman olmalı.
Allah bayanlara sabır versin ne diyelim..
bu durumda kadınlardan daha çok çile çektiklerini söyleyen erkeklerin hepsini katletmenize neden olur bu sancının getirdiği sinir ve stres.
regl olamayan kızın erkeğe çektirdiği sancının 10'da 1'i olduğunu pek zannetmiyorum.
sırf bu sancıya küfrederek sözlüğü kapattırabilirim. sansür filan hak getitirir yani.
erkeklerse ne kadar bencil. bu durumda bile kendilerini düşünüyorlar.