bugün

Ben sordum ayak serçe parmağı sehba kenarına çarpmak kadar kötü bir şeymiş. Her ay düzenli ayak parmağımı çarpsam ben de oturur ağlarım.
Her konu hakkında illa bir fikir beyan eden insan topluluğu var.

Bir daha ki ay gel mesai yap. Sana kolaysa biz bir şey bilmediğimizden.
Bilimsel olarak açıklanmış over kistler falan hikaye zaten.
Ağrısını bilmemde kötü kokuyor beya.
yumurtalık kisti gibi istisnai durumlar dışında regl, sağlıklı bir vücuda acı vermez ve tek çok kötü yanı sürekli yapış yapış-vıcık vıcık bir rahatsızlık hissi yaratarak ve "aman arkama mı geçti." korkusu ile insanı kötü etkilemesidir.
kesilen elin kanaması ile ikisi çok farklı şeyler. biri acı verir, diğeriyse vermez.
başınıza taş düşse regliden bilmeyin amk.
sancı muhtemelen muhteşemdir. ama bu durumda ilişkiye giren birçok kadın mevcut. acı toleransı ve libido da etkili faktörlerden muhtemelen.
Böyle şeyleri dile getirmeyi pek sevmem ama sancımdan dolayı duvarlara tırnaklarımı geçirdiğimi ve etlerimi sıkmaktan morarttığımı hatta bir kaç defa da bayıldığımı bilirim. Kısaca sayın mk andavalı kimsenin bir şeyi abarttığı yok ama bunun sürekli dile getirilmesi saçma evet.
iğne olmak zorunda kalan ben,
Stajıma gidememiş ben,
Patronumla dalaşıp işten çıkan ben,
Yataktan çıkamayan ben,
Sen kalkıp pis parmaklarınla yaydığın kıçınla ileri geri konuşamazsın allahın gerzeği.

Doğru olmayan önerme.
ağrısını çeken bilir.
her ay takla atıp denize uçsaydın belki fikrin değişirdi.
bence buna yorum yapmak bir erkeğe yakışmaz. nereden bilelim? tüm kadınlar aynı moda girdiğine göre bu iş sıkıntılı olmalı.