bugün

Demokrasi, halk ve din düşmanı olmalarıdır, ha birde bu zümrenin çoğu Kürt düşmanı faşistlerden oluşuyor, "hayır" oyu kullanacak olup ta Kürtlerden nefret etmeyen bir Allah'ın kuluna rastlamadım.
din düşmanı olup allah'ın kulu olmak? ama kürtlerden nefret etmemek?
mustafa kemaller Cumhuriyetin yeniden kendini güncellemesi,

senelerdir ayyuka çıkmayan dogruların gün yüzüne çıkmasıdır.

hayır'sa bir bidonda bize ayır..
Akıllarını kullanmak.
işsizlikten mahvolmuş olmasıdır. Kendimden biliyorum.
sabah akşam dövüyor mu oğlum sizi trollmakerlarınız. ne bu şiddet bu celal lan? az sakin olun. demokrasiden gem vuracağınıza neden bu paketi lop diye önümüze koydunuz durup dururken onu anlatın. işinize geleni halka soralım diyorsunuz. bu anayasadan memnun musunuz değil misiniz diye neden sormadınız referandum şeklinde? ya da suriyeli'lere vatandaşlık verilirken halka mı sordunuz da çıkıp kendinizi yırtıyorsunuz şimdi. bitti devir bitti. kep düştü kel göründü derler eskiler bilmem bilir misiniz? yazık bunlara da üzülüyorum ben, şiddete maruz kalıyorlar, akepe'li belediyelerde ne biçim trolsünüz diye.

ortak özellik konusuna gelirsek de;

hepimizin "evet" demeyecek olması diyebiliriz. bundan daha güzel özellik mi olur?
Milleti bölmemeleri.
@17 iq testi alacağına entry numarasını yazmış arkadaş.

edit:herkese hak ettiği gibi muamele
Genelleme yapmak imkansız. Evetçiler kadar çomar olanları da var. Gerçekten okumuş kesimden olanları da.
Gidip hayır oyu atacaklar, başka da pek bir ortak yönleri yok.
Neden hayır denildiğinde cevap verebilirler.
Ülkeyi seçilmişlerin değil de atanmışların yönetmeye devam etmelerini istemeleridir. Çünkü kendilerinin iktidara gelme yolları halk tarafından kapatılmıştır.

Ulan haydi siz chp liler ülkenin geleceği için hayır diyorsunuz; bu pkk başları, fetöcüler, dhkpc liler niye hayır diyorlar?
Onlarda mı güçsüz, bölünmeyle karşı karşıya kalacak bir türkiye istemiyorlar?
(img:#1357539)
Bugünleri unutmamaları.
tayyibin tek adam olup hepimizi keyfince sikmesine engel olmak için oy kullanırlar.
Gerçekten Türkiye'yi ve Türk halkını düşünüyor olmaları ortak özellikleridir. Zira herkes tarafından kandırılan bir adama daha fazla yetki verirsek olabilecekleri allah bilir.
nisanda yapılacak oylamada, seçim müşahidi olmaktan üşenecek olanlardır.

türkiyenin her yerinde hayır oylarına sahip çıkmaya davet ediyorum hepinizi !

yoksa bu vatan hainleri, yine hainliklerini gösterip her türlü hileyi yapmak için örgütlenip, başımıza çorap örecekler !

inanın bu çomarların sayısı % 25 i geçmez !

sahip çıkın hayır ! oylarınıza..!

partilere gidip, seçim müşahidi kartı alın !

mutlaka oyunuza sahip çıkın, sayımda bulunun, sonuna kadar kontrol edin !
devlete köpek olmamış, devletini sevmeyen fakat ülkesini, vatanını seven ve düşünen insanlardır. devlet ile vatan kavramlarını ayıramayanların vay haline.
Özgürlüğe ve demokrasiye olan inançlarıdır.
Akıllarıyla dalga geçilmesine izin vermezler, bu da ikici ortak özellikleri.
Devletin imkanlarını sonuna kadar sömürerek, reklam filmlerinde neredeyse süresiz kiralanan köprüleri göstererek, normal bir vatandaşın hayatında göremeyeceği lüksü yaşayıp bir de üstüne biz biriz diyerek adeta komedi filmi çekenlerin anlamayacağı özelliklerdir.

bakın, kaymak tabakayı anlarım. Hakikaten adamlar sülük gibi devletin iliğini sömürüyorlar. Bunun da devamını istiyorlar. Bir nevi al gülüm ver gülüm bitmesin diyorlar.

Fakat bu halka ne oluyor yahu? Cidden ne oluyor?

-Duble yol yapmışmış. Bre akılsız, duble yolda araçla gezecek benzin mi alabiliyorsun?

-Turkiye güçlenmişmiş. Ya sizi sayıyla mi veriyorlar? Kimsenin bizi ciddiye aldığı yok. Kör gözünüze çomak.

-ekonomi süpermiş. Hahaha. Halktan dolar bozdurmasını dilenecek kadar süper.

-sağlık mükemmelmiş. Ne hasta, ne eczacı, ne doktor. Kimse bu işten memnun değil. Bir sıra veriyorlar, ölmezsen belki tedavi olursun.

-ülkede çiftçi cok iyi durumdaymış. Masallah nazar değmesin, buğdayı bile ithal ediyoruz.

Ya daha bir ton madde yazarım da sivrisinek saz, davul zurna az misali. Gerek yok.