bugün

bir gün nefrete dönüşür.
işte bunlar hep Can Manay hastası yüzünden.
ergenliktir.

gidin hormonlarınızı aldırın.
''hayır'' cevabını naz yapmak olarak algılayan hastalıklı ruh halinin sonucu.
Kpss den atanamamamın sebebidir.

Sırf bi umutla bekledim ve hep onu düşündüm. Ama bi sik olmadi tabi..

Vazgecmemek 2 senemi heba etti.
şahsi olarak kabul edilmediğimizi anladığımız da, bunu kabul etmek zordur.

hayır cevabını kolay verebilen insanlar değiliz çünkü, aslında bu cevabı günlük hayatta kendimiz kullanırsak, hayırı kendimiz de kabulleniriz.

vazgeçmemek bir inancın hissidir. onun inancını birden çok delil yıkabilir ancak, birinci ağızdan reddedilse bile.
insanı bıktıran eylemlerden biri.

Yeter kardeşim istemiyorum ben seni. Israr edip edip de niye kendinden bıktırıyorsun. insanın az biraz gururu olur, iki kere olur anlarım ama insana bi' huzur ver ya. sülük gibi insanları daha da sevmiyorum.
Ah yüzsüz gönül ah.
Reddediliyor ama vazgeçmiyor, çünkü sevgisi gururuna ağır basıyor.
inat belirtisidir, elde ettiği an arzusu da sona erecektir.
kadınlar hayır diyorsa evet demektir safsatasıyla büyümüştür lakin yanlış öğrenmişiniz o öyle değil, kadınlar sessiz kalıyorsa onaylıyor demektir.
ahmet arifin leylim leylim kitabını okuduğumda çok kızmıştım. belli işte seni sevmiyor neyin üstelemesi bu? bir defa açılırsın olumsuzsa unutmaya bakarsın bence.
Gecememektir o. Yoksa kimse bir kisiye zamanini da kendini de gururunu da harcamayi baska türlü bayılarak göze almaz.
He anam inatdir, takintidir, ergenliktir. Yasamadan konuşursunuz en fazla.
bu ezikliği yapmayın.
vazgeçin.
yüzsüzlük ve eziklik gibi görülür dışarıdan. vazgeçmiyorsanda içinde yaşa.
insanı gerçekten kopartan, arzularına yenik düşüren, onu saplantılı olmaya zorlayan bir harekettir. vazgeçememek bir erdem veya sevgi değil bildiğin acizliktir.
Aşkta gurur olmaz denir ama olmalı. Ben ilerde keşke dememek için elinden geleni yapmış biri olarak söylüyorum şuan yaptığım için keşke yapmasaydım diyorum. Olucaksa olur zaten vazgeçmek değilde en azından bulunduğunuz durumu kabullenmek yararınıza olucaktır.
Bu gün ve takip eden günlerde başıma gelmiş ve gelecek olan olaydır. Gözler yaşlı ard ardına sigara yaktırır. Nerden mi? Er kişi kendinden bilirmiş işi. Hayır yok ağlamıyorum gözüme sigara dumanı kaçtı. Zaman en büyük ilaçmış, zamana bırakıp bekleyip görmek gerek. Bu da parça parça ölmek demek. Ne yapalım elden tek gelen bu.