bugün

reddedilen kişinin, hiç sevmemiş olması durumudur. belkide hırs, ve nefretinden kendini geri çekmesi ile biten aşktır, helal olsundur.
olması gerekendir yoksa kendini çölden çöle vurmasını sabuhaaa diye şarkılar söylemesini kendini jiletlemesi falan beklenmemelidir bir teklif edilmiştir ve reddedilmek de kabul edilmek kadar doğaldır büyük problemler yaratmamalı bünyede.
yalandır.
aşk dediğin öyle kolay bitmez.
bittiğini sandığınız aşk değildir.
umuttur. artık ona sahip olamayacağınızı kabullenmektir bu.
aşk, o sevse de sevmese de bir süre devam eder.
ortada bir aşk varsa eğer reddedildikten sonra da bitmemiştir. ancak gurur yapıp sanki yokmuş gibi davranmak daha onurlu gelmiştir. belki de aşık kişi bu duygusunu içine atıp kendi halinde yaşamaya karar vermiştir. her halükarda acı çekecektir.
reddedildikten sonra, aşk bitmese de bitirilmeye kesinlikle uğraşılır. çünkü kabul görülmeyen bir aşk, zamanla ölmeye mahkumdur. eğer ölmezse, aşığın canını aşırı derecede yakar, aşığı uyumaz hale getirir. hele bir de, reddedilme nedeni başka bir insansa, içinden çıkılmaz bir hal alır. ama aşık, içindeki bu öylesine aptal, öylesine güzel duyguları bastıramazsa, hayatını bombok edebilir. aşığın mantıklı olması lazımdır, fakat şöyle bir durum vardır, aşkta mantık yoktur.
"Mantık sizi, A noktasından B noktasına götürür.Hayal gücü ise her yere."
Einstein demiş niye burda yazdım ben de bilmiyorum...
edit: imla
Ask degildir, aşk olsa onu bitirmeye gec reddedilmeyi hicbiseyin gucu yetmez. Büyük ihtimalle etkilenmedir, zaman gecirmedir bu hissedilen şey.
Bir hevestir gelip geçmiştir.
çabuk pes eden insandır. Hem reddedildin diye hemen aşk nasıl bitebilir ki ? Aşk hemen başlayıp hemen bitebilir mi ki ? Eğer öyle olsaydı ben buna aşk demezdim. Insan bir kere aşık olur ondan sonra beraber olduğu herkesde ondan bir parça arar evet bulur ama hepsinin bir yerde bulunduğu tek bir insan vardır , o da aşık olduğu kişidir.
Aşk değildir. Reddedilmek bitmek için sebep değildir. Aşk tek kişilik zati, yani o sevse ne olur sevmese ne değişir.
- aysel, yitirme bizi.
- aynı hisleri taşımıyorum cavit.
- tüh allah belanı versin.
(bkz: aşk hiç biter mi)
aşkın biteni makbuldür zaten, ama şimdi sırada nefret hırs felan var, kolay gelsin..*
bahar geldi diye mi böyle oldu..her başlık aşk aşk aşk diyor.

varsa bir aşk siniri, aldırıp kurtulmak lazım ( şahsen).