bugün

heyecan yaratır.
bir umut dedirtir.
hunharca yapilan seksten sonra pisman misin demekle esdegerdir.
ayy ben bu çocuğu reddettim ama ne güzel ilgileniyordu, bişeyler ısmarlıyordu paramda cebimde kalıyordu diyen kız tipinin geri dönme taktiğidir.
arabesk bir yaklaşımdır. modern dünya da işler daha farklıdır, kabul etmiyorsa direkt etmez, ediyorsa da sonuna kadar gider o işte.
'hadi benim biraz egomu okşa'.
(bkz: sırf ibnelik olsun diye yapılan şeyler)
büyük ihtimal yanlızliktan atılmış bir mesajdır. çok heyecan yapmaya gerek yok ama tekrar teklif için en uygun zamandır. face den atıyorsa mesajı beğeni için de atıyor olabilir çok umitlenmeyin.
o mesajın cevabı "sanane lan yarram"dır.
bir de bunu siklemeyince çok güzel oluyor.

2009: beklenen mesaj gelir. aradan 1 ay geçer bayramdır bayram bahanesiyle mesaj atar (o ara manita olduğu için cevap bile verilmeye tenezzül edilmez.) sonra face'yi açınca eklediğini görürsün. önce kabul edilir sonra ibnelik olsun diye biraz zaman sonra silinir. aradan birkaç ay geçer kız yine face'de ekler bu sefer reddedilir.

şimdi kim reddedildi amk ben mi o mu anlamadım.
Al küreği vur ağzına.
karşıdakini kullanmaya çalışan kızın yaptığıdır. geri mesaj atmıştım ben. ama ne bileyim küçüktüm böyle olduğunu...
vereceğinin göstergesidir.
maktul'ün can mı çekişiyor ya da ölmüş mü diye kontrol edilmesidir. siktirsin gitsin!
istemem yan cebime koy psikolojisinin ortaya çıkardığı durumdur. karşı karşıya kalınması olasıdır.
neden? diye geri cevap atılmalıdır. eserini mi merak ettin? yıktığın bir hayatı mı merak ettin? neden nedeeeeennnn? not: bunu yapana varya hem sevgili, hem ben, hem cümle alem g*tüyle güler. yapmayın lan! akıllı olun. atmayın cevap falan.
-nasılsın murat
+sence?
-teklifin hala geçerli mi?
+evett
-yine reddediyorum.
Sizle başlayacağı oyunun girizgâh cümlesidir, nasıl manyak olacağınızı anlamayacaksınız bile.
hayatın istemem yan cebime koy deme şeklidir.
cevap dahi verilmemelidir. salla gitsin. kız mı yok sana oğlum.
yarrak gibi afedersin diye cevabı haketmiş kızdır.
kesinlikle ''kötüyüm, sensiz yapamıyorum'' gibi bir sazanlık yapmayın. hiçbir şey olmamış gibi davranın. kadınlar böyle durumlarda gaza gelirler. öyle ezik gibi ''sensiz berbatım öhü öhü'' derseniz yine gider o kadın.
Sağol varol
diye bir cevap atılmalıdir.
Pişmanlıktır, Mümkün oldukça cevap verilmemelidir.
bir yerden haber bekliyordur haber olumsuzsa geri vites yapmıştır. güvenilmemelidir yarın bir gün ileri vites yapıp olay mahlinden kaçabilir.