bugün

şuan yeryüzündeki bir numaralı islam düşmanıdır. kendisi farkında mı bu muamma fakat onu sevenler/tapanlar farkında değiller.

(bkz: kukla)
(bkz: süfyan)
(bkz: münafık)
(bkz: hırsız)

Not: şahsın bu özelliğini kasten yazdım ki, belki buna inanan saf mislimanlarda bir akıllı çıkar bir araştırayım der. geriye kalan tayfa zaten başka sebeplerle düşman.
idamı halka soralım,ab'yi halka soralım diyor,eyvallah çok demokrat bi insan ona lafımız yok ama incirlik üssü kapatılsın mı,ötv kaldırsılsın mı gibi soruları da halka soralım o zaman.

ayrıca bu halk goygoyculuğu fazla iyi bi şey değil.bi gün halk senide öyle bi satar ki bunun tarihte örnekleri çoktur.bi ekonomik krize bakar.
görsel
bırak ülkenin yarısını çeyreğinin yarısı bile bana bu kadar küfür etse utancımdan yerin dibine geçip, yüzümü kimse görmesin diye ekinezyada ıssız bir adaya taşınırım.

taşınmazsam yüzüm eşek derisidir. utanmam arlanmam yoktur. o küfürleri hakediyorumdur.
çoğu politikalarını sevmesemde hdp tutumu iyi giden cumhur reyiz.
türk siyasetine çok fazla etki eden kişi.
dünya siyaseti açısından da, atatürk den sonra dünya siyasetine en fazla etki eden ikinci türk.
görsel
Trump seçildikten sonra ab ye diklenmelerini üst seviyeye çıkaran Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanı.
Sev veya sevme.
Başkan o.
Yok öyle ben beğenmedim gitsin.
Ulusalcı milliyetçi siyasetçilere etmediği ibnelik kalmayan avrupanın türkiyeyi istediği gibi parçalamak için başa getirdikleri bir adam tarafından aşağılanması aslında öyle iyi bir şey ki. .
Canım ya.
görsel
koyunlarının bir tanecik çobanı . seviyorlar ve meeliyorlar reyiz.
gerçekten ülkenin güçlü lideriyse bir rerefrandum yapsınlar vatan hainiyle zamanında birçok ocağı söndüren reiyiz idam edilsin mi diye.
Heykel dikmeye önem vermediği için bizi geri bırakmış siyasi. Yok öyle ülke gelirini 5 katına çıkarıp; kendi topunu, tüfeğini, tankını, helikopterini, savaş gemisini, yazılımlarını yaptım ayağı. Yok tünellermiş, devletin bankalarının kasalarının doluluğuymuş, barajlar, yollar, trenlermiş bunları geçeceksin ağa. Bizi kemalizmden uzaklaştırıyorsun. Törenleri, bustlerı kaldırırarak asla ileri medeniyetler seviyesine çıkamayacağımızı da görmüyorsun! Ayıp ediyorsun reis!
ülkedeki çoban aydınları ve bunların sürülerini gördükçe daha da sevdiğim adam gibi adam. tamam yanlışları var, dört dörtlük değil belki ama bu nefret siyaseti yapan ve kudurmuş insan kalabalığına karşı çok iyi işler yapıyor. Bunların soyunu kurutana kadar devam inşaallah reis! dik dur eğilme bu millet seninle!!!
işine gelince demokrasi&seçim, işine gelmeyince tek bir imza. Bogazici Üniversitesi son örneği.

Yeter artık öl amk.
ulu önder atatürk.
bence çok şeye muktedirdi. ab'ye ülkeyi aldırabilirdi, pkk sorununu kökünden çözebilirdi, gerçek bir demokrasi ortamı yaratıp emekli olabilirdi. olmadı.

hayırlısı olsun.
görsel
Wan müüğnit.
Adamım ya. Nasıl da posta koyuyor dinsiz kafirlere.
görsel
https://scontent-frt3-1.x...f56be015a&oe=58BA8EC7
FaceTime'dan kız istemiş bu sefer . Vay anasını ülkeye bak .
türkiye nin kamburu.
(bkz: reis)
https://m.uludagsozluk.com/e/34746771/