bugün

güründüğü gibi olan, gücünü milletten alan işte recep tayyip erdoğan.

(bkz: dertli gönüllere giren işte benim zeki müren)
Ekşi sözlük'te ölmesinin istendiğini anlatan bir entry en çok şuku almış cumhurbaşkanı.
elektrik hırsızlarının hamisidir. hırsızın çaldığı elektriğin parasını namuslu vatandaştan tahsil edilmesi zulmü kendisinin döneminde başlatıldı.
göründüğü gibi olsa sokağa bile çıkamaz. cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden yalancı. yalancılığına delil mi? zehra develioğlu hadisesi. yalancılığına delil mi? pkk ile görüşmüyoruzdan devlet görüşüyora ve sonrasında görüşme emrini ben verdime geldi. yalancılığına delil mi? libya'ya nato müdahalesi yok dedikten 2 hafta sonra meclisten tezkere geçmeden savaş gemisi göndermesi ve de izmir'i nato harekat kontrol üssü yapması.
yarın benim tam yetkim olacak dese desteklicek koyunlar var bu ülkede.
yalaka, hırsız diye ezbere cümleye başlayan propagandadan sulanmış amcık beyinlilere o dikik beynini bir defa ben dikeyim diyesim geliyor.

tarak kafalılar.

bu ülkede adam gibi muhalefet eden yok.
adamın dibi.
milyarder adam.
Metin-Ali-Feyyaz' dan sonra Türk halkının hafızasına kazınmış en popüler üçleme.
extremely dangerous kişi
görsel
http://img-3.onedio.com/i...b27c991752eb3407dbab.webp

yoldaş tayyip!
https://tr.instela.com/m/cumhurbaskanligi-forsu--i8
"hırsız var!" diye bağırdığımızda gözaltına alınmamıza sebebiyet veren kişi. ciddi bir ihbarda bulunuyoruz, bu kadar da alıngan olunmaz ki.
15 bin lira başbakan maaşı ile 10 senede milyarder olan cumhurbaşkanı kişisi.
küba'da dikili tek yabancı devlet adamı heykelinin atatürk'e ait olduğunu öğrendiğinde aldığı şekil çok merak edilen lider.
görsel
görsel
ailesiyle birlikte gezmediği ülke kalmayan siyasetçi.
üniversite okumadığı yalanı külliyen yalan olan siyasetçidir.
türkiye liderliği yapmak için gavurca öğrenmek zorunluluğu sunan liselilere kapak olan siyasi şahsiyettir.
ingilizce soru sorulunca türkçe cevap vereceğim diyen adamın dibidir.
görsel
en güzel(!) dualarımı süsler kendileri..
(bkz: son siyonist)
Küba'da ilahi ayarı yemiştir. Hastayım mastayım da diyememiştir. Böyle hizaya durursun işte. Adamlar tc.'nin kurucusunun çizdiği tarihin ve bıraktığı eserlerinin ne denli eşsiz olduğunu oralarda suratına vurdu, çiçeğini de koydun büste aferin hep böyle ol.
erdoğan'ın mezun olduğu bölüm o sene başka bir isimle geçiyor. aslında üniversite mezunu olduğu doğru ama bu durum kafaların karışmasına neden oluyor.

not: bu durumdan tayyip'i savunuyormuşum gibi bir anlam çıkmasın çünkü düşüncelerim onun hiçbir fikri, hareketi veya söylemiyle bağdaşmıyor.
küba'daki atatürk heykelinin önünde "put gibi" dikilip, çiçek koyan şahıstır. aferin... ömrü olur, bir kaç yüz yıl daha böyle devam ederse olacak...
Türk sözünü duyunca nevri dönen kişi. Neden acaba bu acı, nefret.