bugün

corona virüsle destansı mücadele eden babayiğit cumhurbaşkanımızdır.
görsel
ne çektin be reis.

https://images.app.goo.gl/kUDvHVKM9SboB96A8
Dış politikası batık asıl bu adamın.
Kefeni ile yola çıkan, ancak toplantida termal kamera ile durumu takıp edilen bir kișidir.
üstün insan.
görsel
Selam ve dua ile koronoyu yenecek allahın izni ile.

Ekonomik olarak insanların çöküşünü görmüyor.

Acil danışmanlarını. Kuçına tekmeyi basmalı.
Keșke Chp, bay kemal ile ugrastigi kadar Corona ilede ugrassa.
görsel
Hiç ortalarda görünmeyerek şu zor günlerde halka psikolojik destek vermesini takdir ettiğim siyasi. .
Bence saglik bakanini ve diyanet isleri baskanini da yanina alip, birlikte istifa etmesi gereken kisi zaten vadeni doldurmus durumdasin...
Corona salgınıyla kötü günler geçiren ülkemizin en önemli şansı başımızda Recep Tayyip Erdoğan’ın olmasıdır evet ümmetin lideri bu corona belasını o kadar ciddiye alıyor ki yıllardır cami kapattığı için haklı olarak eleştirdiği cehape nin yaptığı gibi cami kapattı kim derdi ki ümmetin lideri cami kapatacak evet reis bu corona illetini bu kadar ciddiye alıyorken coronanın bü ülkede hiç bir şansı yok.
Ey Corona Sen kimsin be, kız misin, kadın misin, anani da al git
Dese belki bu Corona belasindan kurtuluruz.
uzun süredir devamlı koşuşturmacada olan reyis virüs sayesinde dinlenme şansı buldu. artık sarayından bir adım bile atmaz dışarı. böyle bir iş bul bizede reyis, yattığımız yerden gemicikler alalım.
Corona virüs krizinde en büyük başarısı fazla söz söylememesidir. Bilinçli bir siyasetçiye düşen budur.
Ümmetin lideri, başkumandan, mareşal, Türkiye cumhuriyeti başkanı Allah’ın aslanı ulu Önder sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Allah başımızdan eksik etmesin.
Her şeyi bildiğini zanneden devlet memuru.
sayesinde corona virüse teşekkür ettiğim kişi. dışarı çıkmıyor artık virüs korkusuna mı desem, 65 yaş üstü yasağı yüzünden mi tam bilemedim ama sonuçta ortada gözükmemesi yeterli.

adalet ve kalkınma partisi başkanı.
(bkz: dünya lideri)
-berat naber yavrum.
+iyiyim çokomelli babacığım siz nasılsınız inşallah.
-iyiyim yavrum, tıkıldık kaldık bu sarayda işte.
+olsun babacığım, bir çokomel ihtiyacınız var mı?
-fahrettin ile görüşecek misin?
+evet babacığım görüşeceğim çokomelli bir şekilde.
-hah, iyi madem, söyle ona bak çok ön plana çıkıyor bak, benim tepemi attırmasın.
+tamam babacığım söylerim. başka çokomelli bir emriniz var mıydı efendi babacığım?
-söyle ona bize de teşekkür etsin arada. halk bizi unutacak yoksa.
+tamam babacığım söylerim, bize çokomelli bir şekilde teşekkür eder.
-en az 3 defa teşekkür etsin ama bak.
+tamam babacığım onu da söylerim. çokomel getireyim mi gelirken.
-hay seni de çokomelini de ha...
milletin milli eğitim bakanlığı'nı kimlere emanet ettiği merak edilen partili cumhurbaşkanı. sözde milli eğitim bakanının rahatsız oldum dediği skandaldan saatler sonra benzeri tekrarlanabiliyor. leş cemaatler ve bunların sıkmabaş avradları çoluk çocuğun aklını zehirlesinler diye mi okullar tatil edildi uzaktan eğitim ayağına?
En son benzin indirimini açıklıyordu. Daha da göremedik..
Hatay valisi olmuş diyorlar?
Hayret korona sehitleri tepesi boș kalmayacak demedi.
Ülke değil şirket yönetiyor sanki, bizim patron bile Arada gelip hal hatır soruyor moral veriyor, reisimiz kendini ve ailesini garantiye almış burnunun ucunu bile çıkarmıyor saraydan.