bugün

siyasete atıldığı günden bu yana dek, başka bir siyasi ile tv'de açık oturuma cesaret edemedi.
reisi cumhur başkomutan sultanı iklimi rum recep tayyip erdoğan.
Bekleme mevzusunda bakanı çıkartıp açıklama yapacak seviyeye geldiyse gidişat iyi değil.
Şu an kendisini menfaatçiler ve paralı troller dışında destekleyen yok.
Yazık çok acıyorum.
muhtardan, ateşeye, validen, cumhurbaşkanına kadar tüm görevleri yapmaya çalışıyor. yapamıyor!
corona virus teror orgutunun hedefine girmis diyorlar.
Gözlerindeki korkuyu gezi direnişinde görmüştüm. Bu beni çok rahatlatmıştı. O da bizim gibi bir ölümlü yani faniydi. Farkında olmadan Siyasal islama en büyük kötülüğü kendisi yaptı aslında. Ülkeyi maddi manevi uçurumun kenarına kadar getirmiş durumda. ömrü yeter mi bilmiyorum ama tahminimce ve umuyorum kendisi de dahil siyasal islamcılar lince uğrayacaklar...
bu millet arkanda.

görsel
Son peygamber..
görsel
Gündemin değişmesi konusunda şanslıdır.
Hayret! Gunlerdir cikip konusmadigi halde coronami oldu spekulasyonlarinin yapilmadigi sahis... Erdogan nerde diye soranlar var tabi ama hastami merak eden yok...

Turkiye'ye coronayi getiren ilk hastanin kimligini acikliyorum evet uskudar ilcesinde yasayan biri, karisinin adi emine oglunun adi necmettin bilal...

KAYNAK: cok saglam ve guvenilir bi yer: gaipler ve ecinnilerden duydum tabii ki marsli yesil adamlardanda teyidini aldim.
Sahi erdoganin uskudarda diilmiydi evi lan yoksa? Lan acaba saka yapmiyorumda marsli yesil adamlar bana bu hakikati uflemis olabilirmi?
başkanların başkanı. büyük başkan.
görsel
her zamanki gibi negatif algı yaratan bir olay yaşanırken ortaya çıkmaz bakanları veya valileri öne atar.

ne zaman bir şekilde durum toparlanmaya başlar veya unutulur o zaman ortaya çıkıp, chp'ye, fetöye, ergenekona, amerika'ya, rusya'ya, esad'a artık o zaman elinde kim uygunsa suçu onun üzerine atacak söylemler yapar. sonra partisinin ne kadar başarılı ne kadar mükemmel olduğunu anlatır ve gider.
20 senedir aynı mevzular.
başkomutan ya, ortada yok.
Her gün, her konuda, her durumda, ekranlarda 97655667 defa görmeye alıştığımız ama ne gariptir ki vehamet içeren kriz durumlarında sesi soluğu duyulmayan cumhurbaşkanı kişisi.
görsel
Başkomutanımız.
Özledik seni ümmetin lideri özellikle bu günlerde sana çok ihtiyacımız var evet şahsen ben o şer ittifaklarının iddia ettiği gibi ölümden korktuğun için külliyeden dışarı çıkmadığına inanmıyorum biz biiyoruz ki küçücük bir virüs kutlu davası için kefenini giyipte yola çıkan ümmetin liderini korkutamaz.
Virüs ilk çıktığında dalga geçer gibi dut pekmezi öneren cumhurbaşkanımız. Bu adam için ileri görüşlü, dünya lideri diyenler var şaka gibi. Adamın kazandığı savaş yok be abi.
Yine çıkar kılışdar turizm vs gider.

Ha bi de dostum tıramp.
yine ortalıktan kaybolmuş sanırım.
Șu an sarayda kurdurdugu son teknoloji ile dolu labaratuvarda bilim adamlari ile korona virusu için așı bulmaya calisiyor dermis im, ejder meyveli smoothiesini içip korona virusu gündem degistirdigi için mutlu mutlu takiliyordur.
her kriz döneminde olduğu gibi, yine ortadan kaybolmuş cumhurbaşkanıdır.

ortada "eyyyyyy" diye bağırabileceği biri olmayınca, krizlerde pek göremiyoruz kendisini.
Nerelerdesin mübarek.
Artık milletçe nasıl bir günah işlediysek....