bugün

şu ana kadar gelen cumhurbaşkanları içinde en iyi olanı. allah başımızdan eksik etmesin. amin..
Siyasi kariyeri sallantıda olan cumhurbaşkanı.

Şu an ben nerede yanlış yaptım diye düşünüyordur muhtemelen.
entry sayısına bak aq normal tamam da başlığa da bakın.
görsel
Yalnız değilsin çünkü gönlünde sana yer açmış milyonlar var!

Yeterki, Vakti gelsin!

Milyonların gönlündeki Erdoğan tomurcukları açar!

#YalnızDeğilsinErdoğan
yalniz Adam olmayi kendisi istedi.

yalnizliginda bogulacaksin!
Tek yürek olarak yazdığımız destanı dünyaya yeniden haykırmak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifiyle 15 Temmuz Pazartesi saat 20:00'da Atatürk Havalimanında buluşalım.
tüp ülker çokokremlerin sonuna geldiğimizde çikolataya ulaşmak için tüpün kıçından bastırır bastırır pestil hale getiririz de ucundan çıkan bir sıkımlık diş macunu kadar çikolatayı yeriz ya... sonra üzerinden tank geçmiş gibi görünen tüp çokokreme "ulan ben bunu daha yerim" bakışı atar ve paketi kıçından başına kadar halı toplar gibi kıvırarak rulo yapıp birkaç damla çikolataya daha ulaşırız. çoğu insan bu noktada artık pes eder ve mutasyona uğramış bir salgangozu andıran ambalajı çöpe atar. ama bazıları, bazı insan artıkları, bu noktadan sonra dahi iki çikolata atomunu yalama uğruna çokokremi ayakla ezmekten makasla kesmeye kadar değişik yöntemler geliştirmeye devam ederler.

işte erdoğan'ın da 15 temmuz ile ilişkisi aynen bu şekildedir.
allahın bi lütfü türkiye için bi şans olan cumhuru reisimiz. evet..
rakiplerini aralıksız 20 seneden beri sandıklara gömen büyük türk lideri .

rakiplerini sadece konuşturuyor .

ve aynen şöyle diyor onlar konuşur biz yaparız .

farkımız burada diyor yani .

referansları yeter zaten . 20 sene aralıksız türk milletinin teveccühünü kazanmak her babayiğidin harcı değil dir .

üstelik rakiplerinin her türlü kahpeliklerine iftiralarına yalanlarına engellemelerine rağmen !

beni en çok etkileyen de bu olmuştur ! 80 milyon oyum olsa hepsini bu sebeble dahi veririm .

o derece .
bizi artık bırak allah aşkına. canımız varken yaşatmıyorsunuz hayatı.
millet fetöye karsi bir olmali diyor akabinde kendisinde olmayanlara salca oluyor. capsiz lider.
Damadın kayın pederi, bilalin babası.
F35'leri de alabilirse çok büyük saygı duyacağım bu adama.
ne yaparsa yapsın saygı duymayacağım adam.
Birini tanımak istiyorsanız onu sevmeyenlere bakın derler ya hani...

Bu adamı sevmeyenlere bakınca ne kadar çar çakal, terörist, aptal solcu varsa onları görüyorum.
Birini tanımak istiyorsanız onu sevenlere bakın derler ya hani...

Bu adamı sevenlere bakınca ne kadar çar çakal, terörist, aptal sagci varsa onları görüyorum.
uluslararası arenada Mustafa Kemal Atatürk'e göre çok daha fazla tanınan devlet adamı.
padişah recep tayyip erdoğan.
isminin ilki.
ensarın kralı.
ilk muhacirlerin gözcüsü.
7 krallığın lordu.
alemin koruyucusu.
beyoğlu'nun onur lordu.
uganda'nın fahri kralı.
kara ve akdenizin khal'ı.
aldatılmamış.
oyunların kırıcısı ve s400'lerin babası.
Biz gerekirse soğan ekmek yeriz o başımızdan eksik olmasın yeter ki.
görsel
tam tersini söylemesinden suphelendigim kisi.
Tarlaya galoşla giren ilk insan. Ulan çok ilginç bir adam bu ya.

görsel
Danışman kadrosunu acilen daraltması ve yenilemesi gereken Başkan.
Hatıralar sarmış dört bir yanımı... *

görsel
Kendine yakın olan, kendi partisinde veya hükümet teşkilatında görevli olan kişilerin, kendilerinden biraz zeka parıltısı, inisiyatif veya entelektüellik beklendiği anlarda o'na ait söz öbekleri, söylem veya sloganları paylaşmasının kendisinin büyüklüğünü değil, kullarının ne kadar aciz ve sefil bir topluluk olduğunu gösterdiğinin farkında olmadan büyüklük hayali ile yaşayan cumhurbaşkanı unvanlı siyasal parti genel başkanıdır.