bugün

etrafı çıkarcı dolu cumhurbaşkanı. özünde iyi ama fikir aldığı adamların tamamı çıkarı bittiğinde siktiri çekecek tiplerden seçilmiş.
kabullenemediği tek şey zaman. zaman algısını yenmek istiyor.
80 milyonun cumhurbaşkanı olmak istemeyen partili siyasi liderdir. aynı ağızdan "cehape hdp ile işbirliği yapıyor" diyerek kendi seçmenini ve yancısı mhp lileri seçim ve oy için pekiştirmeye çalışırken hemen sonrasında "kürt kardeşlerimin oylarını istiyorum" diyor. yaveri de aynı ağzı kullanıyor. tamamda kardeşim hdp ye oy verenlerde o "kardeşim" dediğiniz kürt vatandaşlar ? chp ye oy verirse terörist size oy verirlerse vatansever kürt oluyorlar.

sürekli bir ayrıştırma sürekli bir kutuplaştırma sürekli bir ötekileştirme peşinde olup sonrasında "cehape ayrımcılık yapıyor bunlara oy vermeyin" diyor. kürde kürt olduğu için çatıyor. sonra ahmet kayanın cenazesini talep olursa getiririz diyor. yaveri kürdistan diyor kürtler kardeşimdir diyor. ertesi gün gene kürtlere çatıyorlar chp ile işbirliği yapıyorlar diye. aleviye alevi olduğu için çatıyor. siz müslüman değilsiniz diyor üstü yarı kapalı yarı açık. sonrasında chp alevileri kullanıyor aleviler onlara oy vermesin bize versinler diyor.

açıkçası ben bir s.kim anlamıyorum artık. bu ülke insanı toptan bir akıl tutulması yaşıyor. bunun başka bir açıklaması yok. kendileri ile bu kadar oynayan bir adamı halkın yarısının takip ediyor olmasına mantıklı bir açıklama yapılamıyor. sürekli nefret söylemlerinde bulunuyor sürekli kendisi hariç herkesi suçluyor sürekli tehdit ediyor. sorsan 80 milyonun cumhurbaşkanı ama halkın yarısını zerrece umursamıyor. diğer yarısını da sırf kendisine oy veriyorlar diye umursuyor. seçim denen şey ortadan kalksın bir tane akp linin gözünün yaşına bakmaz ve biz muhaliflerden farkınız kalmaz gözünde. yahu 2 seçimi iptal ettirdi bugüne kadar. birisi haziran 2015 genel seçimi diğeri 31 mart istanbul seçimi. referandumdan önce aylarca yazdık evet vermeyin bu işin sonu iyi değil diye. dinlemediniz ve bu gün gelinen durumda her akp seçmeni bu günahların ortağıdır. bu iş artık siyasetten falan çıktı direkt kul hakkına girdi. milyonlarca insanın göz göre göre hakkını yiyiyorsunuz.
Az önce, bir toplu açılış töreninde konuşurken gaf yapmıştır.

"...Terör örgütlerinin desteklediği cumhur ittifakı..." demiştir.
diktatör kalkmis karsisindakilere diktatör diyor. nasil bir les kafa bu?

Allah islah etsin seni.
alenen imamoğlu'na oy verin demiş kişi.

"en ufak yanlışında karşısına belediye meclisi dikilecek" dedi.

ne demek bu? ekrem imamoğlu kesinlikle bir yanlış, bir usulsüzlük, bir hırsızlık yapamaz. çünkü belediye meclisi tepesinde, sürekli inceleyecek diyor.

bundan daha güzel bir şey var mı?

yolsuzluk yok, haksızlık yok, hırsızlık yok, usulsüzlük yok.

teşekkürler reyiz.. içimi rahatlattın.
hayırlı geceler.
az evvel reisin konuşmasından bir kesit sunuyorum sizlere.
https://streamable.com/0h2kz

akp'li arkadaşlar siz bir daha izleyin, rica ediyorum...

reisiniz neler anlatıyor böyle?

hdp'nin pkk'nin içişlerine karışmış, hdp'ye karşı öcalan'dan yana tavır almış resmen ve öcalan'ın hakkını savunuyor...

koskoca türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanının düştüğü hale bak.
üç beş oy için neler yapıyor...

bilmiyorum ne düşünüyorsunuz?
"bu video montaj" diyebilirsiniz tabi, ama artık çok geç, zira bu video şu an her yerde dönüyor...
(bkz: istanbul seçimleri için apo yu devreye sokmak/#41502168)

beka stratejisi ile seçimlere girdiniz, 3 ay içinde apo ile ortak oldunuz.
bu siyasetin hangi leveli acaba?

cidden soruyorum, şu videoyu seyredip rahatsız olmayan var mı akp seçmeni içinde?
peki ya mhp'liler ne düşünüyor şu an?

son olarak, söz uçar yazı kalır demişler ya, akp genel başkanının şu ifadelerini bırakıyorum, altyazıları okuyun;
görsel
görsel
görsel

bu ifadeler akp'nin apo ile birebir görüştüğünün resmi belgesidir.
şu ifadelerin 10'da 1'ini ekrem imamoğlu kullansa neler olurdu şimdi?

takdir türk milletinin...
dağın öcalana ihanet ettiğini söylemiş..

çok içerlediyse dağa çıkabilir bence..

cumhuriyet tarihinde bir ilk: dağı/öcalanı savunmak.

dağ dediği de pkk hani.. kendi içişleri bakanının temizlik yapmaktan gurur duyduğu yer..

şimdi, yoksa öcalan’a mı üzülmüş bu?

ona mı sempati besliyor..

o halde ak itlerin hepsinin yarından tezi yok öcalanım canım cicim vs demesi gerekiyor..
Haber kanallarında geçen alt yazılara bakınca Öcalanın sözcüsü gibi konuşmuştur.
Pff. Bende diyorum ki ne demiş? Yeni bir şey değil. Kürt kardeşlerimiz istismar ediliyor derken hatay' dan hakkariye falan kaçıp, hdp bürolarında ikna edilip pkk' ya yani dağa yollanan 15 - 16 yaşında kız çocukları dahi var. Bu kızlar anlatıyor, dinleyin bir zahmet. Hdp hiç bunu yalanladı mı? Öcalan' ı savunmuyorum zerre umrumda da değil lâkin hdp öcalan' ın adını kullanarak bambaşka kirli işler peşine düşmüş muhtemelen. Ihanetten kasıtta bu.
Yılın en "uzun" gününde * siyasi olarak ne kadar uzayabileceğini, ne kadar "elastik" olunabileceğini göstermiş. Helal olsun reis. *
Bitmeyen kabus yapmışlar.
https://mobile.twitter.co...tatus/1141806145864122369

gülmek mi lazım ağlamak mı bilemiyorum..
icraatlarıyla adından nesiller boyu öz ettirecek olan türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı ve aynı zaman da başkanı !

muhtar bile olamaz diyenlerin muhtar bile olamayacaklarını kanıtlayan canım başkanım .

görsel

rabbim düşmanlarına kıskananlarına çekemeyenlerine hasetlerinden kuduranlararına fırsat vermesin inşaallah .

amin amin amin .
Adamin korkusu o Kadar büyük ki herkesden medet umuyor herkese yanasiyor.

akpli vatandaslar gercekten rahatsiz olmuyor mu bu Kadar kaypakliktan? sizi de killandirmiyor mu bunca mücadele ve saldiri?
Imralının mesajının bizimle alakası yok diyen,

ali kemal özcan 'ın imralıya gidişinden haberi yokmuş zannımca.

Yoksa onu da mı dönemin cumhurbaşkanına sormamışlar?

Birde bu apo itinin mektubu kimin işine yarıyor?

Emin olun yakın zamanda bir seçim daha olsun ve bu görüşmelerden kesin çıkar sağlayacak olsun meydanlarda;

Ali kemal özcan beyi ben imralıya gönderdim!!! Ben konuşmasını istedim.

Demezse ne olayım.
adam gibi adam, recep tayyip erdoğan.
Yolun sonuna gelmiş siyasi.

Şu anda boncuk boncuk terlediğine eminim.

Ee bu yolun sonuna senden önce çok insan geldi recep efendi unutma senden büyük allah var.
Yarın yeni bir lider doğacak. Kendisi yaklaşık 7-8 yıldır başarısız olmasına rağmen özellikle iktidarının ilk 5-6 yılında yaptıklarıyla başarılı olmuş ve o başarının yüzü suyu hürmetine bugünlere gelmişti.

Ancak bitmek bilmeyen pahalılık, yükselen faiz oranları, enflasyon canavarı seçmeni bıktırmıştır.

Seçim sonucu editi: haklı çıktım. Çok şükür Allah'ım.
bazı salakların sandığının aksine 2023 e kadar ülkemizi yönetecek olan kişi.
2023 ü zor görür.
Seneye bu zamanlar seçim var.
17 sene sonunda söylediği bir şey doğru çıkmak üzere olan akp lideridir. ne demişti "zalimin zulmü varsa masumun allahı var" dimi. evet zalim zulmünü gösterdi ve hak edilmiş belediye başkanlığını çaldı ama yaradanın da bir hesabı var elbet. akşam saat 21.00 civarı tecelli etmiş olacak inşallah. bu sefer gök taşı falan düşürtmeleri lazım iptal ettirebilmeleri için.

(bkz: o alev topunu baban mı yolladı)
görsel