sayın öcalan *
"Burada savcılara ciddi bir görev düşüyor, ama onlardan hiç ses yok!"

http://www.antenna-tr.org/first_page_tr.asp
+sayın kelle, öcalan şehit.
+ne diyorum lan ben.
mecliste, cumhurbaşkanı adayı olarak belirlenen kişiyi açıklarken sevgili kardeşim abdullah gül demesi. * *
(bkz: rte nin türküm dememesi)
Demokrasi bizim için bir amaç değil araçtır...
(bkz: iki koyun gütmemiş)
(bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değildir) * (bkz: kararı için bu bir yüzkarasıdır)
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Mercedes'e binemeyen istanbul halkını Mercedes otobüslere bindirdiklerini belirterek, "Dedim ki, bu da yetmiyor. Bir adım daha atalım. Artık hayatlarında Mercedes otomobil kullanmayanlar, hiç olmazsa şu cenazelerini Mercedes araçlarla taşıyalım. Mercedes araçlardan cenaze araçları da yapmaya başladık" şeklinde konuştu.
http://webarsiv.hurriyet.....tr/2005/06/18/659698.asp
ulusa serzeniş lerinden birinde 1923 teki türkiye ekonomisiyle şimdiki ekonomiyi karşılaştırıp " nerdeeeeeeeııaaaeeınnn nereyeeeeııaaa kıymetli vatandaşlarım " demiştir.duydum.gafın kralı bu olmalıdır.
bu baslıkta incelenenlerin büyük cogunlugunun aslında gaf değil, yazar artniyeti oldugu gaflardır.
Ey vatandaş; en az 3 çocuk yapınız. *
adı geçen şahsa ait gaflardır.

elhamdulillah şeriatçıyız.(21.11.1994 milliyet)
yılbaşına karşıyım. (19.12.1994 sabah)
ben tekkeye degil dergaha gittim.(22.1.1997 gözcü)
ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok. (12.5.1994 hürriyet)
10 kasım'da yaygara kopartıldı. (14.11.1994 hürriyet)
içki yasaklansın. (1.5.1996)
istanbul'u medine yapacagiz. (akis)
bütün okullar imam hatip yapılacak. (17.9.1994 cumhuriyet)
ben istanbul'un imamıyım. (8.1.1995 hürriyet)
mayo reklamı şehvet sömürüsüdür. (6.3.1996 hürriyet)
milli piyango zulümdür. (29.9.1994 hurriyet)
taksim'deki caminin temelini inşallah atacağız. (1.7.1994)
cumhurbaskanı'nın imam hatipli olacağı günler yakındır. (5.2.1996 akit)
sarık operasyonu çok komik. (15.5.1995 sabah)
yeşil (kaldırım rengi) medeniyettir. (25.6.1994)
ben meclis'in dua ile açılmasından yanayım. (8.1.1996 milliyet)
imamlar da nikah kıysın. (9.5.1995 milliyet)
(bkz: gavur izmir)
(bkz: ananıda al git)
(bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değil)
(bkz: şehit e kelle demek)
(bkz: - one minutes!)
oğlum aylardır işsiz diyen anneye; napayım yani senin oğlun da işsiz kalsın.
insanlar ac yatarken yapilan terbiyesizliktir.

" kredi karti borclularini samimi bulmuyorum "
" beceriksiz esnaf kepenk indiriyor"
" kriz bizi teget gecti hamdolsun "
(bkz: beni küfür ettireceksiniz)
(bkz: yargının içine sıçmak)
konuşması halinde oluşan durumların tümü.
çiller'den sonra bu konuda kendisine ilk sırada yer bulucağını düşündüğüm başbakan. umarım çiller potlarından daha fazlasını da okumak ve yazmak zorunda kalmayız. bir de bu kişiyle aynı donemde liderlik yapmış olanlar var ki... işte herkesin de bildiği o bedbaht liste; ne potlar kırılmadı ki, potu bırak dunyayı kırdılar! ilk sıra tabi ki george w. bush! ikinci sıraya merkel'i mi koysam, sarkozy'i mi siz karar verin... benden sonraki nesle utanarak anlatacağım siyasi dönem... neyse her şeye rağmen bu listenin en tepesindekiler enkazlarıyla birlikte gitti! umarım bir gün yargılanıp hesap verdiklerinde buraya daha guzel şeyler yazabilirim... (son cümlem ilk iki sırayı asla kaptırmayacaklarını düşündüğüm bush ve çiller'i kapsıyor. daha kotusu de olmaz heralde, yani umarım...)
her konuşmasında şahit olma ihtimalimiz %99 olan türkiye cumhuriyeti başbakanı recep tayyip erdoğan'ın konuşmalarında şahit olduğumuz gaflardır.

*islami holdinglere para kaptıran holdingzedeye "Para verirken bana mı sordun" diye çıkışıp, bir de sahtekar yaftasını yapıştırması

*Oğlunun işsiz olduğunu söyleyen babaya "Senin oğlun da işsiz kalsın, otur" diye bağırması

*Ürününün dalda kaldığından "Anam ağlıyor" diye şikayet eden çiftçiye "Ananı da al git" yanıtını vermesi

*Güç geçindiğini göstermek için "Satılık Böbrek" yazılı bir döviz gösteren vatandaşa "Sakatatçı dükkanı değil burası " demesi

*Elhamdülillah şeriatçıyız.

*Ata’ya saygı duruşunda sap gibi durmaya gerek yok.

*Her 10 Kasım’da yaygara koparılıyor.

*içki yasaklansın.

*istanbul’u Medine yapacağız.

*Bütün okullar imam hatip yapılacak.

*Ben istanbul’un imamıyım.

*Mayo reklamları şehvet sömürüsüdür.

*Ben ülkemi pazarlamakla mükellefim.
ayakların baş olduğu yerde kıyamet kopar...
işçiler ayaktakımı denmiştir
çeteler yargının içine sıçmış. * *
kendisi bir bütün olarak gaf olduğu için gerisi pek de önemli sayılacak cinsten değil.
(bkz: emo bakan arkadaşlarım)