bugün

(bkz: gazeteni de al git buradan)
başbakanın benzersiz bir insan olduğunun göstergesi.**
(bkz: küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler)
--spoiler--
basın açıklaması yapar, küfürümü eder, efendi gibi çeker giderim..
--spoiler--
muhteşem cümle. türk siyasi tarihine altın harflerle yazılacaktır.
açılımı : "aslında ben hiiiiçççç küfür etmem amma çok sinirlendim sizin yüzünüzden, çok zorluyosunuz beni bak! one minute!!!! şşşş, one minute!!!" olan cümledir.
(bkz: yine mi)
Basbakanin kalitesini bir defa daha ortaya koyan soz obegi, et anacim rahatlarsin!
tayyib bey'de ilerleme mi olmuş diye düşündürüyor.
eskiden olsa ana avrat girişir, yetmedi kalkar giderdi, yumuşamaya başladı*.
(bkz: one fuck olmaz one fuck)
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Sinop-Boyabat Tüneli Geçiş Yolu'nun açılış konuşmasının sonunda yaptığı anonsun ardından bir görevli yanına yaklaştı ve bir uyarıda bulundu. Görevlinin uyarısının ardından Erdoğan bağırmaya başladı.

Diyalog şu şekilde gelişti:

Erdoğan: Şimdi sizleri şuradaki megaboarddan tünelin açılışına davet ediyorum. Hep birlikte burayı izleyeceğiz. Ve buradan göreceğiz.

Görevli: Bağlantı yok efendim.

Erdoğan: Nasıl yok ya?

Görevli: Tünelle bağlantı yok efendim

Erdoğan: Niye yok olur mu öyle şey ya? Şimdi küfür ettireceksiniz bana...* *
(bkz: benim için tünel bitmiştir)
rte'nin son bombalarından birisi. "ananı da al git" gibi meşhur çıkışları olan ve bu söylemleri gerçekleştirmede düşünmeden hareket eden başbakan sıfatlı rte'nin farklı bir tepki durumudur, etmiş kadar olmuştur.
(bkz: kasımpaşalıyım eli maşalıyım)
ahh başbakanım ahhh bu tip olayları gördükçe benim nelere küfür edesim geliyoda tutuyorum bi bilseniz dedirten hiç sasırmadığım durumdur. durmak yok küfre devam.
edit: buyur saniye bir eksi bir arkadaş bekliomuydun yazmamı ben tekrar okuyamadım daha başbakana şimdi hak verdim bak "şimdi küfür ettireceksiniz bana" *
edit2:yahu madem beğenmedin arkadaş eksi veriyosun anladık zaten beğenmek zorunda değilsinde e be kardeşim sende bi cümle yazsana beğenmediğin yönlerle alakalı şuraya. buraya yazılan tüm cümleler aynı ağızdan çıkmış gibi sadece otur eksi vermeye devam. yok kardeşim uğraşma ne yapsan sana küfretmiycem sayın başbakanla aynı statüde olmak istemiyorum çünkü.
insana beyin jimnastiği yaptıran rte cümlesi. düşünsenize başbakanın iç sesini sürekli duyabiliyor olsaydık, kaç kişi kulaklarını tıkamadan dinleyebilirdi.
(bkz: deveyi diken adamı s ken yarar)
devletin bir an evvel çözüm üretmesi gereken bir başbakan sözü. zira kontrolsüz güç, güç değildir.
"akıl ne düşünürse dil onu söyler" lafının akla geldiği durum.
(bkz: adalet mülkün tayyip küfrün temelidir)
(bkz: etme recep din kardesiyiz)*
o muazzam beyincikten çıkan taze bomba.
sanırsın söyleyen cümle mühendisi
kelimeler üçyüz tane.
velev ki var nacizane enteresanından..
velev ki küfür ettirdik...
daha ilerisi ne olabilir ki..
(bkz: siyah ulan)
(bkz: beyaz ulan) * * *
kasımpaşalı jargonu...
(bkz: başlarsam en büyüğünden başlarım bak!)
güncel Önemli Başlıklar