aynen öyle sülalesine çok faydası oldu.
ülkeyi telef etmiş, sözlükte pkk yı savunandan gözümde farkı olmayan biri için yanlış bir zırvadır.

ayrıca hbbia nın açmasını beklediğim başlıktı ancak farklı bir nicikmsi görünce şoke oldum.
yalan da değil bu kadar skandala zamma üçkağıda rağmen ülkenin yarısı arkasında.
Esad bile sormuş buna bu halka ne içiriyosun ki böyleler diye rte demişki türk dizileri sonrası malum dizi ihracatı patladı suriyedeki isyanlarda mısırdan bir sene sonra (dizi finallerinden sonra patladı üzüldüm be doktorları da verseydik suriye böyle olmazdı).
yazar burada en basarili derken ulkenin amina koymada en basarili demek istemis seklinde cevap verilesidir.
doğru tespittir.

ek: en başarılı cumhurbaşkanı olması için de az kaldı.
gayet yerinde bir tespit olup kemalistleri deli edebilitesi yüksek olandır...

küfürlere hazır ol yiğit...
siyasi tartışmalara bakmadan, demokratik dönemin en başarılı başbakanıdır.

(bkz: bkz 2002-2011 yılları arası seçimleri)
doğrudur. hizmetleriyle bunu kanıtlamıştır. yok ülkeyi sattı, yok onu yaptı, şunu yaptı diye bok atanlarda bok attıklarıyla kalmıştır. çünkü halkın %50 si akp diyerek neyin ne olduğunu bir kez daha göstermiştir.
(bkz: kafan çok güzelmiş güle güle kullan)
ülkeyi bitirme konusunda çok başarılı bir başbakan evet ayrıca

(bkz: he la he).
(bkz: recep tayyip erdoğan terörü bitirecek tek kişidir)
ülkeyi bitiren başbakandır. bitenler,
1-ordu,
2-futbol,
3-ösym,
4-yök,
5-medya,
6-adalet,
vs.
yaptıgı icraatlere bakılacak olursa orta seviyede seyreden bir başkandır. olması gereken de budur. bu bir lütuf degildir. böyle olsundur.
(bkz: aptal herif)
(bkz: kötülerin en iyisi)
kimse aksini iddia edemez. hepimiz çok iyi biliyoruz bu gerçeği. niyetim ironi yapamk falan asla değil. sadece -kendiilerini entelektüel zanneden- sözlük yazarlarına bu gerçeği bir kez daha hatırlatmak. tayyip erdoğan dan önce hangi başbakan ciddi manada bu kadar hizmet etmiştir. adam ülkeyi 10 senede lider ülke konumuna çıkardı. ha diyeceksiniz ki terörü azdırdı. hayır terörü dış ülkeler bize karşı koz olarak kullandığı için azdı. çözece dirayet ve stratejide tayyip erdoğan da vardır. ve çözebilecek yegane isim erdoğan dır. ben körü körüne savunmuyorum. hataları elbette vardır. ama hizmetleri bunu tolere edebiliyor.