bugün

14 yaşındaki baran'ın sözleri.
evet tabi muhakak öyledir tayyip'tir sonuçta.
bende yumurtadan çıktım, önceden kertenleydim büyüdükçe insan oldum misal. bak bu daha fantastik bir konu oldu.
sonuna kadar katılıyorum zambiya okaviçu ve nambiya'da da en büyük liderdir.
ben de einsteinim zaten.
2.13lük ve 100 kiloluk dallas lideri dirk'e bakınca doğru olmadığı görünen önerme.
(bkz: 3 deyince gülüyoruz)
hangi dünya? sorusunu akıllara getiren önerme.
bu da en büyük yalandır. yersen...
libya saldırısı haçlı seferidir dedikten sonra kaddafiye çekil git diyecek kadar, kadim dosdum beşar esad deyip akabinde o adam görevi bırakmalıdır diyecek kadarda dünyanın en büyük çelişkiler içeren lideri tanımını karşılayan eksik önerme.
kafası çalışmayan bir grup aç insanın uydurduğu saçmalık.
at gözlüklerini çıkarıp tekrar dünyaya bakmalarını tavsiye ettiğim insanların söylediği ''cümlecik''tir.

malum onlar -cık, -cik gibi ''sözde'' küçülme eklerini pek severler.
evet şu anda öyledir. tüm dünyanın kabul ettiği liderdir.
"en buyuk" kelimesi yerine "en zengin" yazilirsa dogru olacak onerme.
Katildigim bir onerme. Ama gulmekten tabi. Ah su yobazlar, sakirtler, akpliler, dinciler de olmasa biz neye gulecez. Sinirimizi bozduklarini sanip orgazm oluyolar ama o kucuk beyinleri yaniliyor. Sadece guluyoruz.
Ne yapacagımı bilemedim şimdi. Hayır yani bi an yusuf oldum lady gaga oldugum ortaya çıkacak diye.
(bkz: Selam ben lady gaga)
Aksi düşünülemez gerçekliktir. Yaptıklarıyla kendisi göstermiştir. Ayrıca dünya barışına katkısı çok büyüktür.
durmak yok yola yola devam.
(bkz: batsın bu dünya)
cumhur-u reis takdir-i intizar adam-ı uzun büyük lider tayyip hoca 2004 yılından beri dünyayı aktif olarak yönetmektedir amerika , rusya emirindedir.
Bende dünya son on yılda ne kadar boka battı diyordum meğer sebebi buymuş.