1. 29534.
    15 temmuz gecesi sahip olduğu gücü koltuğundan kalkmamak adına paylaştı.

o tarihten sonra söz hakkı %50 erdoğan'daysa %50 de o gece yapılan pazarlıklar sonucu herkesin malumu koalisyona devredildi. perinçek'in de dediği gibi 'artık erdoğan türkiye'yi değil türkiye erdoğan'ı yönetmeye başladı' ama buradaki türkiye doğu beyin kafasındaki türkiye tabi.

anlaşma erdoğan için ne kadar zararlıysa arka plandakiler için de o kadar karlı oldu. devletin her kademesinde diledikleri gibi at koştururken bunu erdoğan'ın gölgesi sayesinde yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. yapılan her hamlenin doğurduğu kötü sonuçların ihalesi nasılsa onun üstünde kalıyor.

erdoğan bugün sadece bahçeli'ye bağımlı değil. elbette onun da içinde olduğu çok daha kapsamlı bir ekibe muhtaç.

bahçeli neden meclisten geçirdi başkanlık sistemini ve erdoğan'ı en tepeye oturttu? bazı salaklara göre kaseti olduğu için. tabi ya.

yani adam aşağılanıyor bazen de aslında tam bir satranç ustası. ilk geldiğinde şimdiki ortaklarına karşı cemaatle işbirliği yaptı sonra hdp'ye sarıldı ondan sonra cemaat'i halledip mhp başta olmak üzere senelerce kendisini bitirmek için uğraşan ekiple sıkı anlaşma yaptı.

buradan da sıyrılabilecek mi ben gerçekten merak ediyorum. hikaye sonu iyi gözükmese de bitti bu iş diyemiyorum çünkü adam sürprizlerle dolu. göreceğiz.
    1 ... paul sahilleri
  2. 29530.
    Seçimi ha erkene almış, ha geç kalmış, ha trafoyu kediler basmış.. Ne olursa olsun seçimin kaybedeni olacağını düşünüyorum.
    ... grenli film
  3. 29529.
    Ne yaparsa yapsın gönlümüzün tacıdır. Karşılık beklemeden sevdik...
    -3 ... man kafa
  4. 29528.
    Coronayı düşman ilan edip baskın seçime girebilir. Tabii ki böyle bir hata yaparsa kaybeder.
    1 ... doblosunu satan bilge
  5. 29527.
    Bugün itibarıyle seçim startını verecek olan akp genel başkanı.
    Çöken ekonomiyi gizlemek için yapacağı tek şey bu.
    7 -1 ... federal almanya
  6. 29526.
    Koyun insanların bu devletin sosyal devlet olduğunu unutmuş.
    5 -1 ... bellator sine metu
  7. 29525.
    Turk halkinin gunahlarinin dunyadaki karsiligi... ağır imtihan...
    4 ... muhabbetdolu
  8. 29524.
    Bak hele bak ne çabuk normalleştirdiler sarayda ejder meyveli içecek içmeyi

Ulan davar devletin salgında halka yardım yapacak kadar bile parası kalmadı halktan gelecek 10 TL ye tamah edecek düzeye geldiler hala ama şampanya içtiler diyor

Köşk dediğinin faturası ile 1100 odalı saray bir mi amk

Zaten 1100 odalı saray varken bir de Marmaris'e saray yaptırmak normal mi amk

Halk Antep'te açlıktan kendini yakarken, istanbul'da köprüye kendini asarken türk milletinin ödediği vergilerin parasıyla Suriyeli Araplara 40 milyar dolar harcamak üstüne de pişkin pişkin bir 40 daha harcarım demek normal mi amk

Bir de davar bize ne söyleyip söylememiz gerektiğini anlatıyor

IMF ye borç vereceğine inanan tiplerin halktan 10 TL para yalvarılmasına bahanesi ne hakikatten merak ediyorum kesin vardır bir bahaneleri

Tartışmak istemiyorsan sorun değil de abuk sabuk yorum yaparsan gel tartışalım babuş daha satılan tarım arazileri,fabrikalar, lojistik şirketleri, ormanlık alanlar,su kaynaklarını saymıyorum saysak buradan Çin'e yol olur.
    5 ... yarim dolar
  9. 29523.
    Eksileyen güzel kardeşlerim eksilemek yerine fikir ve düşünceleriniz ortya koysanız da bir tecrübe ve fikir sahibi olsak? Ha yoksa eksilemek veya artılanmak benim için çokta önemli değil. Her görüşe açığım.
    2 -2 ... bellator sine metu
  10. 29522.
    solda bir başlık vardı açmadım bile 'sesekayı batırmış adama ülke emanet etmek' diye.

o şerefsize, teröriste 'ne istedinizde vermedik' diyen adama ülke emanet ediyosun ya be göt demek isterdim ama değmezdi.
    2 ... narcomedian