bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 29030.
    dünyaya kafa tutan lider.
    -1 ... sellcukcetiner
  2. 29029.
    sanli gayri resmi ordulari aslanlar gibi ne istediyse verdiklerinin tanklarina tsihrt tikarken kendisi gotu kurtarmak icin havaalaninda saklanip internetle meydan muharrebesine baglanan buyuk lider, buyuk baskomutan.
    Ataturkte kimmis... Ne o oyle at ustunde, ordularinin onunde,sarapnelle yaralanmalar falan.. ne kadar banal.
    2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  3. 29028.
    Zamanın israfı.
    3 ... sterka sor
  4. 29027.
    adamın ta kendisi .
    3 -5 ... tiamat
  5. 29026.
    Kaba, tekçi kendinden başka kimseye tahamülü olmayan, kendi ideolojisi ve düşünceleri dışında ki bütün ideoloji ve düşüncelerden nefret eden, yüzde ellinin cumhurbaşkanı olan ve son olarak ta kesseler yinede oy vermeyeceğim şahıs.
    3 ... atolye kafiri
  6. 29025.
    Ol desin olelim.
    recep tayyip erdoğan
    1 -2 ... atechso
  7. 29024.
    boşkomutan.
    ... exlamabin
  8. 29023.
    ermeni soykırımı diyerek devletimizi ve milletimizi aşşağlıyor, devlet katil değil seri katil diyerek teröristleri savunuyor.( canan Kaftancıoğlu için)

Gazi Mustafa Kemal Atatürkün partisi kimlerin eline kaldı.. yazık...

( Recep Tayyip Erdoğan )
    ... dedeninkeli
  9. 29022.
    recep tayyip erdoğan

Milletin adamı başkomutanımız allah başımızdan eksik etmesin amin.
    5 -3 ... s h a k t a r v8
  10. 29021.
    2019 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adil şartlar olursa eğer başarısız olacağını düşünüyorum.

2017 referandumunda bahçeli ile ittifak oluşturdu ancak hangi partiden ne kadar ''evet'' oyu geldiği bilinmiyordu. yapılan anketlere bakarsak mhp'nin yalnızca %30'u erdoğan lehine oy vermiş. yani %70 her şeye rağmen meral akşener'ci.

bu şartlar altında 2019'da bahçeli ile yapacağı seçim ittifakı elde patlayacaktır. ilk seçimde erdoğan en fazla %43 alabilir. %40 akp tabanı, %3 de bahçelici mhpliler. eğer ikinci tura meral akşener ile kalırlarsa bu rte için mağlubiyet demektir.

%43 olan erdoğan'ın %51'i bulması için hdp'nin yardımı gereklidir. hdp'nin takınacağı tutum çok önemli ki ben iki adaya da destek çıkacaklarını sanmam. sandığa gitmeyeceklerdir. gidenler de tabii ki meral'e oy verirler. günümüzü anlatan en objektif yorum budur.
    2 ... ayaz ata