bugün

kendisi en büyük kazığı başkanlık sistemi hamlesiyle bahçeli'den yemiştir. %7lik stepne sürüsüne mecbur kaldı. son günlerde olanlar erdoğan'ın gücünün değil, güçsüzlüğünün sonuçlarıdır.
bahçeli adama hareket edebileceği hiçbir alan bırakmadı. kendisi kindar olduğu kadar soğukkanlı da bir insan. buradan nasıl çıkacak, bu ittifak nasıl ilerleyecek çok merak ediyorum.
şerefsizin önde gidenidir.
1
147
15.07.2024 18:50
viavia

--spoiler--

sözlük senin pisliğini temizlemezse ben hazır bekliyorum.
israil'le ticaret yapıp sırf çomarlarına gaz vermek için israil'e atar yapan gürcü kökenli cumhurbaşkanımsı. o da biliyor çomarlarının hassas noktasını. oradan vuruyor. onlar da hemen yiyor. rte'den bir şey daha yiyorlar. onu herkes biliyor zaten *

o şeyi sen çok yemişsin herkes yiyor zannediyon..
-Reisin hatası
Erdoğan bunca yılda millete istemediği halde bile hizmeti, imkanı, desteği yağdırdı. BEDAVA verdi bir sürü şeyi. Aslında hayatının hatası da bu oldu‼️ Ve farkında olmadan hizmet obezi olmuş, takdir duygusu kaybolmuş, doyumsuz canavarlardan oluşan bir toplum çıktı ortaya.
Ve Erdoğan'ın en büyük hatası bu oldu işte. Kendisi ve ekibi en ağır yüklerin altına girdi ama bu millete bir bedel ödetmedi. Hâlâ da aynı yanlışı yapıyor, herkese bir şeyler vereceğim diye uğraşıyor. Oysa millet ŞÜKÜR, TAKDiR ve KANAAT noktasını çoktan geçti.
gencolar bakın askerde fark ettiğim bir şeyi anlatayim size.

dünyada 2 meslek vardır. eğer bu 2 meslekte başarılı olursanız dünyalar sizin önünüze serilir. burada bahsettiğim şey gaf değil. her şeyin sahibi olursunuz. buradaki her şey. gerçekten "her şey".

1- siyaset
2- askerlik

bununda abd si, fransası, endozenyası, ırak ı, türkiyesi yoktur.
danışmanının saati 1 milyon 282 bin liraymış..

https://t24.com.tr/haber/...yon-liradan-fazla,1174373
şerefsizin önde gidenidir.
görsel
görsel
görsel
israil'le ticaret yapıp sırf çomarlarına gaz vermek için israil'e atar yapan gürcü kökenli cumhurbaşkanımsı. o da biliyor çomarlarının hassas noktasını. oradan vuruyor. onlar da hemen yiyor. rte'den bir şey daha yiyorlar. onu herkes biliyor zaten *
Ayak üstü italya başbakanını ayarlamış devlet adamı.
görsel
--spoiler--
ülkeyi kuzey kore'ye çeviren şahıstır.
keşke futbolu bırakmasaydı.
ülkeyi batırmazdı o zaman.
--spoiler--

nerdeymiş o batan ülke çok merak ettim.
--spoiler--
o değilde biz bilal ve burak için bir şeyler söylerken toz kondurmayan arkadaşlar vardı. elemanlara babaları bile güvenmiyor lan siz yıllarca burada sıfırlayamadıkları paralarla bir türlü anlayamadıkları talimatlarla dalga geçiyoruz diye savunmaya çalışıyordunuz. adam 2 tane oğlu 2 tane damadı varken veliahtını dışarıda arıyor resmen yazık.
--spoiler--

değiştirmedin şu mel mel bakışları hala güldürüyon kendini kim dedi lan veliaht arıyor diye yalancı, plan belli program belli kaderi yazan belli. çeneni ve vaktini boşa harcama .
--spoiler--
ahirette nasıl hesap vereceğini merak ettiğim kişi. milyonlarca insanın hayatını mahvetti. bazen kendi hayatımla ilgili hep alternatif senaryolar düşünürüm. keşke 2000'li yılların başında ben de 20'li yaşların başında olsaydım ve abd'ye göç etmiş olsaydım, hiç bu adamın yönettiği tr'de bulunmamış olsaydım diye hayaller kurarım. milyonlarca insanın da benimle benzer hayaller kurduğuna eminim.
--spoiler--

ahiretten haberin olsa bu yorumu yazmazdın.
--spoiler--
22 yıllık krallık bu gece çöküyor..
--spoiler--

meğer kim çökmüş.
--spoiler--
bir mustafa kemal atatürk değildir.
1
4663
25.03.2024 20:46
kamos

--spoiler--

bak bunu iyi bildin.
--spoiler--
ümmetin dönüşlerine yetişemediği şahıs. öyle bir kitlesi vardır ki, bu dönüşlere tek laf etmezler...
2
387
02.07.2024 11:07
manyak olmaya karar verdim

--spoiler--

sen onu döndüreklerin arkasından giden senin gibileirne anlat.
Hitler gibi adam.
O da seçimle başa geçmişti.
Sonra olanları gördük.
Bu adam imkanı olsa neler neler yapar.
görsel
28905.

Bu adam hata yaptığını kabul ediyor, yardakçıları, götünün kılını yalarım diyenler hata yapacağını kabul etmiyor.

Muhteşem bir destekçi kitlesine sahip parti sahibi kişi.

Ent.
ümmetin dönüşlerine yetişemediği şahıs. öyle bir kitlesi vardır ki, bu dönüşlere tek laf etmezler...
Bugün çıkıp daha çok tuvalete gitmeliyiz dese,
malum kitle göt deliklerini dikişle kapattırmak için sıraya girer. Ölmek var sıçmak yok derler.

Böyle bir zihniyet.
bugün bir basın toplantısı yapıp "dostum netanyahu" dese, aramıza sızmış kanıbozuk gürcüler zerre kadar yadırgamaz, ne oluyor yahu demez. üstüne götlerinden bunu makul gösterecek abuk subuk argümanlar uydururlar.

suudi prensinde olduğu gibi.
bae emirinde olduğu gibi.
macron'da olduğu gibi.
miçotakis'de olduğu gibi.
hollanda başbakanında olduğu gibi.
sisi'de olduğu gibi.
esad'da olduğu gibi.
(bkz: bop eşbaşkanı)
(bkz: ananı da al git)
(bkz: pkk düşman değil)
(bkz: bunlar sürtük)
(bkz: faiz sebep enflasyon sonuç)
(bkz: zamları chp yapıyor)
(bkz: fakir çalmasını beceremediği için fakirdir)
(bkz: ne istedilerse verdik)
(bkz: kandırıldık allah affetsin)
(bkz: nakşibendi üyesi)
bugün bir basın toplantısı yapıp dostum netanyahu dese bizim muhalifler hacca yazılmak için kuyruk olur. bir kısmı da gazzeye cihada gider.