bugün

Türkiye'nin başına gelmiş en iyi şey(!) allah, sana uzun ömürler versin(!) reis'im.
Soğan ekmek yeriz yine de seni yedirmeyiz. yoluna kurban olayım(!)
görsel
millet aç emekli aç ama bunun tek derdi hamasımıza bişey olmasın. oy moy yok hamasınıda al git burdan.
Özgür Özel: Erdoğan artık bizden hizmet bekleyen bir seçmen. Yenimahalle'yi, istanbul Kısıklı'yı, Üsküdar'ı, doğup büyüdüğü Kasımpaşa'yı biz yönetiyoruz.
Ahirette nasıl hesap vereceğini merak ettiğim kişi. Milyonlarca insanın hayatını mahvetti. Bazen kendi hayatımla ilgili hep alternatif senaryolar düşünürüm. Keşke 2000'li yılların başında ben de 20'li yaşların başında olsaydım ve abd'ye göç etmiş olsaydım, hiç bu adamın yönettiği tr'de bulunmamış olsaydım diye hayaller kurarım. Milyonlarca insanın da benimle benzer hayaller kurduğuna eminim.
2024 yerel seçimlerinde büyük bir yenilgi almış partili cumhurbaşkanı.

Kendisine muhalif olanlar hakkında"Bunlar terörist" "Bunlar lgbt destekçisi" vb. sözler söylerse sonuç böyle olur.

Seçim sonuçları açıklandıktan sonra TRT ve diğer yandaş kanallar sadece AKP ile ilgili şeyler gösterip akp'yi savunurken,halk TV ve Sözcü TV gibi muhalif kanallar tüm parti başkanlarının konuşmalarını izletti, tarafsız davrandı.

Bu arada;

Şu an internette yorumları okurken her muhalife terörist gavur diyerek üstüne de ağır hakaretler eden kişilerin ağlamaklı yorumlarını okumak iyi hissettiriyor,bu onlara iyi bir ders oldu.Ders almazlarsa yine aynı kafada devam ederlerse gelecekteki seçimlerde Türkiye'nin %70'ini terörist ilan etmeleri kaçınılmaz olur.
ne demiş ulu düşünür sibelcan; bu devirde kimse sultan değil hükümdar değil vezirgan değil bu kadar güvenme kendine kim şah değil padişah değil.
puhahahahaha ay ben gülerim.

sandıkları patlatacağız diyordu. meğer elinde patlamış.
22:30'da açıklama yapacağı söyleniyor.
(edit: özür dilerim 00:30'muş.)
Valla göz göre göre kendi ayaklarına sıktılar. Tüm anket ve verileri gözardı ettiler.
Allah'ım daha neler gösterecek itin götüne sokup sokup çıkaracak bunlar daha iyi günleri.

eceviti kınıyordu ülke şimdi ondan fazla faiz veriyor.
an itibari ile sinirden kuduran kişidir. yüz ifadesini görmek için nelerimi vermezdim *
22 yıllık krallık bu gece çöküyor..
ekonomiyi ve türk lirasını batırdı.
ülkeyi mülteci doldurdu ve doldurmaya devam ediyor.
milli savunma harici hiçbir sektöre doğru düzgün yatırım yapmadı.

bunlara rağmen %52 oy alıyorsa bu benim sorunum değil. bu ülkenin sade bir vatandaşı olarak hiçbir siyasiden razı değilim. en başta da tayyipten. muhalefetin berbat olması tayyibin politikalarına haklılık payı yaratamaz.

her ay köpek gibi çalışıyorum ve tayyip ülkeyi kötü yönettiği için maaşım herhangi bir X ülkesindeki aynı işi yapana göre eriyor. bu bana reva mı be. bi de sürekli çıkıp sabredin diyorlar.

zamanında kötü ekonomi dolayısıyla siyasilere yazar kasa fırlatanlar şimdi suskun. belki de tayyiple aynı ideolojiden oldukları için susuyorlardır kim bilir.
Bir Mustafa Kemal Atatürk değildir.
Istanbul mitinginden birkaç kesit izledim. Recep Bey'in eski halinden eser yok. Önceden kendinden emin, hırslı halinin cilasını demagoji ile atardı, şimdiyse tam tersi olmuş durumda hatta eminlik ve hırs çok kalmamış gibi. ülkedeki sosyal, siyasal, ekonomik sıkıntının başkomutanı da artık yorgun. artık git lütfen, seni böylesi yorgun görmeye dayanamıyoruz, lütfen git ve bir daha da hiç dönme.
--spoiler--
allah'ım sen konuyu biliyorsun amin.
--spoiler--
Hem, "ben tek adam olucam!" diyip, hem de "tek adam olsam bile hiçbi şeyden ben sorumlu olmıycam!" diyerek kavramlar arasındaki bağı pek de anlamadığını dünya aleme kanıtlamış akp kişisi.

Madem ben ekonomistim, bu böyle olacak, dedin, ve türkiye 45 aydır enflasyonu yükselen bir ülke haline geldi, o zaman çıkıp mertçe, hata yapmışım, diyceksin!!

Enflasyon direkt, rte yüzünden bu şekil yükseldi, direkt sorumlu o!!

Bunu çıkıp kendi diycek, ben hata yaptım, diycek ve istifayı bascak!

Bak, şimdi popo korkusundan merkez bankası kredisini tarihinin en yüksek rakamına çıkardı...e hani "nass" vardı, n'oldu?

Ilk görevden aldığın merkez bankası başkanını, tam da bu sebepten görevden aldı, dolar bi gecede 1,25 lira yükseldi !! Şimdi gidip ondan özür dileyecek mi, tek adam?!...

Madem beceremiyecektin, neden tek adam oldun?! Bak beceremedin işte...bu işler tuik'e yalan söyletmekle olmuyo farkındaysan...
Gezi parkındaki rusçu terörist çapulcu it sürüsünü çil yavrusu gibi dağıtan reis.

(bkz: türklerin lideri)
türkiye'nin en uzun süre iktidarda kalan başkanları arasındadır. döneminde çoğu siyasi karmaşa baş göstermiştir.

edit: yumuşatılmıştır.
(bkz: bop eşbaşkanı)
Son 20 yılda yaptığı ve gerçekleştirdiği hizmetlerinin sadece sadakasını verse muhaliflerlerden çok daha hizmet etmiş olacak devlet adamıdır, gerçekten çok başarılı bir liderdir tabiki anlayana, yaşınız yetmiyor olum z kuşağı olarak, Erdoğan öncesi türkiye'yi siz görmediniz çünkü.
"demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. ama milletin kendini yönetecekleri seçebilmesi için yetişkin ve iyi eğitim görmesi şarttır. eğer bu sağlanamazsa demokrasi otokrasiye dönüşebilir."

Platon (sizin tabirle eflatun) bunu taa 2500 yıl önce söylemiş burada hala yok demokratik; diktatör değil diyenler var awk.
--spoiler--
halkın seçdiği bir cumhurbaşkanı 'dır, milli iradenin seçtiği bir lider olduğu için diktatör demeniz gerçekten gülünç bir durumdur, allah başımızdan eksik etmesin erdoğanı diyorum.
--spoiler--

Hitler'de halk tarafından seçilmişti
Ama bu onun diktatör olduğu gerçeğini değiştirmedi.
Halkın Seçdiği bir Cumhurbaşkanı 'dır, milli iradenin seçtiği bir lider olduğu için diktatör demeniz gerçekten gülünç bir durumdur, Allah başımızdan eksik etmesin Erdoğanı diyorum.