1. 1.
  Aptal bir akp'li tarafından başka akp'liler görsün diye bilgi amaçlı paylaşılmış videodur.

  Artık bu paylaşan arkadaşı nereye sürerler bilmiyorum.

  Bu videoyu izledikten sonra hala akp'ye oy vereceğim diyorsan, sanada yazıklar olsun.

  https://youtu.be/b9-AsfPeohg

  Edit: bana şizofren diyen, akıl yoksunu diyen insanlar var, ben daha kafayı yemedim, aklım başımda ve ne dinlediğimi ne izlediğimi çok çok iyi biliyorum.
  48 -14 ... eski yesil kulluk
 2. 2.
  Bakınız bu konuşmadan bu çağrıyı algılayan bir insan evladı ileri derecede şizofrendir. Akıl tutulması falan yaşıyordur. Geçmiş olsun.
  15 -54 ... bir istanbul beyefendisi
 3. 3.
  Şimdi bu paylaşımı alıp gerekli yerlere suç duyurusunda bulunsak bu sığır kuvvetle muhtemel ceza alır.

  Konuşmada illegal bir şey yok. Bu konuşmanın çok daha ağırını muhalefet partileri her gün yapıyor. Bu mantığa göre onlar da oy çalın çağrısı yapıyor o zaman.
  9 -34 ... frekans
 4. 4.
  Bu konuşmayı yapan kişi şizofrendir.

  Daha ne algılayalım acaba bana söylermisin, kimi markaj altına alıyorlar, kimleri fişliyorsunuz. Bu konuşmadan daha ileri gidip alenen çalınmı desin. Sen anlamıyorsan, kafan kalınsa ben ne yapayım arkadaş.
  10 -2 ... eski yesil kulluk
 5. 5.
  Açık açık usulsüzlük yapın çağrısıdır. Bunu bile kıvırmak isteyenler var.

  Sandıklara hakim olursak işi bitiririz diyor. Bu ne demek arkadaşlar ? Anlamayana açıklıyorum.

  Sen Sandıklara hakim olursan oyun neyse o çıkar yani hanene sonuç değiştirecek bişey yazamazsın. Sandıklara hakim olmazsan sonuçlara aleyhinde müdahale edilebilir. Eğer biri çıkıp "Sandıklara hakim olursak ilk anlarda işi bitiririz" diyorsa demek ki müdahale etmekten söz ediyor. Çünkü sandıklara sahip çıkarsan işi bitiremezsin. iş olacağına varır. Açık ve net.

  Ayrıca muhtarlara açık açık fişleme yapmaları gerektiğini, insanların hayatlarını, yaşam tarzlarını takip etmeleri gerektiğini söyleyecek kadar ağzı ve zihniyeti bozulmuş, utanma duygusu kaybolmuş, ahlaki ve vicdani melekelerini yitirmiş bir adam var karşımızda. Hadi oy çalın demiyor diyelim. Muhtarlara yaptığı bu tavsiyeyi nerenize sokacaksınız.

  Hatırlatma: basına kapalı bir toplantıdır. Madem legal konuşma çık konuş açık açık ne basına kapatıyosun.

  Sözlerime

  Hele hele hele hele hele hele utanmadınız mı?! Hiç Utanmıyo musunuz?! Şeklinde nokta koyuyorum.
  11 -4 ... yalanmakinesi
 6. 6.
  Yani kaptanın takıma verdiği taktik gibi ne var bunda,sandığa sahip çıkın herkes işine asılsın diyor,demesinmi motive etmesinmi ,paranoyak olmuşsunuz sağlığınız bozulur.
  7 -12 ... kalahari 1
 7. 7.
  malumun beyanı.
  1 -1 ... no god no master
 8. 8.
  Aşağılık insanlardır.

  --spoiler--
  bkz: eski yesil kulluk) baslik altinda 2 entry'si var 2'sinde de turkce dil bilgisi kurallarinin irzina gecmis. muhtemelen ilkokul terk bir arkadasimiz. bre orospu cocugu, utube'dan video izlemek senin neyine ya? o kucuk beyninle o siteyi nasil buldun ona bile hayret ettim ben.
  --spoiler--

  Sözlük yönetimi gereğini yapsın, biz buraya anamıza küfür ettirmeye gelmedik.
  10 -1 ... eski yesil kulluk
 9. 9.
  şu video doğru ise ve bu videoda bir şey yok diyenler var ise en büyük ahlaksızlar ve fırsatını bulunca en büyük hırsız olacak tipler bunlardır. lan hadi ahlaksız bir potansiyel hırsızsın her şeyi legal görüyorsun. fıtratın gereği sorgulayacak kadar zekanda yok. en azından bari şu konuşma neden basına kapalı yapıldı adam tuvalete giderken bile yanında basın ordusu var neden bu konuşma basına kapalı diye soramıyorsun.

  ne biçim tiplerle bir arada yaşıyoruz, yazıyoruz gerçekten anlamak mümkün değil. adamların kanına girmiş sahtekarlık yalan dolan hırsızlık. din kitap vatan millet lafları da çıkıyor aynı ellerden ağızlardan..
  11 -6 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  Niye diğer partiler seçim taktiğini stratejisini kamuoyuyla paylaşıyorumu?evetse zaten salaktır..
  2 -9 ... kalahari 1