bugün

Aptal bir akp'li tarafından başka akp'liler görsün diye bilgi amaçlı paylaşılmış videodur.

Artık bu paylaşan arkadaşı nereye sürerler bilmiyorum.

Bu videoyu izledikten sonra hala akp'ye oy vereceğim diyorsan, sanada yazıklar olsun.

https://youtu.be/b9-AsfPeohg

Edit: bana şizofren diyen, akıl yoksunu diyen insanlar var, ben daha kafayı yemedim, aklım başımda ve ne dinlediğimi ne izlediğimi çok çok iyi biliyorum.
Şimdi bu paylaşımı alıp gerekli yerlere suç duyurusunda bulunsak bu sığır kuvvetle muhtemel ceza alır.

Konuşmada illegal bir şey yok. Bu konuşmanın çok daha ağırını muhalefet partileri her gün yapıyor. Bu mantığa göre onlar da oy çalın çağrısı yapıyor o zaman.
Bu konuşmayı yapan kişi şizofrendir.

Daha ne algılayalım acaba bana söylermisin, kimi markaj altına alıyorlar, kimleri fişliyorsunuz. Bu konuşmadan daha ileri gidip alenen çalınmı desin. Sen anlamıyorsan, kafan kalınsa ben ne yapayım arkadaş.
Açık açık usulsüzlük yapın çağrısıdır. Bunu bile kıvırmak isteyenler var.

Sandıklara hakim olursak işi bitiririz diyor. Bu ne demek arkadaşlar ? Anlamayana açıklıyorum.

Sen Sandıklara hakim olursan oyun neyse o çıkar yani hanene sonuç değiştirecek bişey yazamazsın. Sandıklara hakim olmazsan sonuçlara aleyhinde müdahale edilebilir. Eğer biri çıkıp "Sandıklara hakim olursak ilk anlarda işi bitiririz" diyorsa demek ki müdahale etmekten söz ediyor. Çünkü sandıklara sahip çıkarsan işi bitiremezsin. iş olacağına varır. Açık ve net.

Ayrıca muhtarlara açık açık fişleme yapmaları gerektiğini, insanların hayatlarını, yaşam tarzlarını takip etmeleri gerektiğini söyleyecek kadar ağzı ve zihniyeti bozulmuş, utanma duygusu kaybolmuş, ahlaki ve vicdani melekelerini yitirmiş bir adam var karşımızda. Hadi oy çalın demiyor diyelim. Muhtarlara yaptığı bu tavsiyeyi nerenize sokacaksınız.

Hatırlatma: basına kapalı bir toplantıdır. Madem legal konuşma çık konuş açık açık ne basına kapatıyosun.

Sözlerime

Hele hele hele hele hele hele utanmadınız mı?! Hiç Utanmıyo musunuz?! Şeklinde nokta koyuyorum.
Yani kaptanın takıma verdiği taktik gibi ne var bunda,sandığa sahip çıkın herkes işine asılsın diyor,demesinmi motive etmesinmi ,paranoyak olmuşsunuz sağlığınız bozulur.
Aşağılık insanlardır.

--spoiler--
bkz: eski yesil kulluk) baslik altinda 2 entry'si var 2'sinde de turkce dil bilgisi kurallarinin irzina gecmis. muhtemelen ilkokul terk bir arkadasimiz. bre orospu cocugu, utube'dan video izlemek senin neyine ya? o kucuk beyninle o siteyi nasil buldun ona bile hayret ettim ben.
--spoiler--

Sözlük yönetimi gereğini yapsın, biz buraya anamıza küfür ettirmeye gelmedik.
şu video doğru ise ve bu videoda bir şey yok diyenler var ise en büyük ahlaksızlar ve fırsatını bulunca en büyük hırsız olacak tipler bunlardır. lan hadi ahlaksız bir potansiyel hırsızsın her şeyi legal görüyorsun. fıtratın gereği sorgulayacak kadar zekanda yok. en azından bari şu konuşma neden basına kapalı yapıldı adam tuvalete giderken bile yanında basın ordusu var neden bu konuşma basına kapalı diye soramıyorsun.

ne biçim tiplerle bir arada yaşıyoruz, yazıyoruz gerçekten anlamak mümkün değil. adamların kanına girmiş sahtekarlık yalan dolan hırsızlık. din kitap vatan millet lafları da çıkıyor aynı ellerden ağızlardan..
Niye diğer partiler seçim taktiğini stratejisini kamuoyuyla paylaşıyorumu?evetse zaten salaktır..
Bunu bile savunan orospu çocuklarını gördükten sonra ülkeden umudumu kestim.

Birde bunlar millete dinsiz diyor.
Buradan oyları çalın anlamı çıkaran net sağır ve beyinsizdir.
Adam diyor ki mahallelerde bize oy vermeyecek kişileri saptayın ve ikna etmeye çalışın, kapıları çalın açmazlarsa da kendi ahlaksızlıkları diyor.
Ben bu kadar malı inanın bir arada görmedim. Herif konuşmayı almış iğrenç zihniyetine göre kurgulamış hükmü vermiş.

Bu tarz seçim stratejilerini ulu orta konuşan bir parti varsa hiç düşünmeden ona oy verin zaten. Ama amk çocuğunun bir kere zihniyeti pislik. Kendi zihniyetine gelmeyen her oyu çalınmış adlediyor.

“Sandıklara hakim olursak işi bitiririz”den oyları çalın talimati verdiğini anlayan mal oğlu mal oy vereceğin aday bilmem kaç bin avukatla sandıkları sallayacağız dediğinde neden bi öncekinde anladığını anlamıyorsun?

Bu mantığa göre aday kendi kurduğu avukatlar ordusuyla ysk yı işgal edecek ve tüm karşıt oyları kendi lehine çevirecek.

Ha bir de bu amk sandıklarının başında sadece akp temsilcileri var sanki.

Malaınız oğlum mallık genlerinize işlemiş. işinize geldiği gibi ne güzel de yorumluyorsunuz olayı.

24 haziran akşamı bahaneniz belli oldu. Tayyip talimat verdi oy çaldılar ve bu işi bitirdiler.
ee bu yeni bişey değilki. günaydın amk. yapmadığı iş değil efendim. hep yaptı. biz bunları hep söyledik. millet yeni uyanıyor. geçmiş olsun.
olayı hala seçim stratejisi yaa diye yasal hale getirmeye çalışıyor bazıları. adam evlere gidin kapıyı açmayanları sandık seçmen listesinden çıkartın özel markaja alın diyor. fişleyin diyor kısacası. seçim günü diğer sandık seçmenlerinden önce gelin 1-0 önde olalım diyor. diğerlerinden gelmeyen olursa sandık başkanı önce geleni alacak diyor. burada sandık kurulunda hakimiyet kazanırız diyor. lan bir insan oy sayımında vs neden hakimiyet kurmak ister ? yapılacak iş oylara sahip çıkıp saymak. muhalefetin zaten oy çalma gibi bir geçmişi de yok amacı da yok uğraşmıyor bu yönde. uğraşanlar belli..

hani ipneliğin her türlüsünü gördükte bazıları burada hakikatten yeniden yazıyor kitabını.
çagrıyı geçtim beyinsiz hem de embesil ne demiş bir akpli paylaşmış akplilere demiş ulan videoyu duymayan mı kalmadı sıgır.

sanırım göte geldiklerinin bunlarda farkında daha işin başında hırsızlık iması yaptıklarına göre yine gömülecekler sandıga ahhahaha.
isin bitti Tayyip baybay sana.
merd i kıpti şecaat arz ederken sirkatin söylermiş.

16 senedir, nasıl iktidar da olduklarının göstergesi.
Emevi dönemini yaşadığımızın apaçık belgesidir.
Chp sandık müşahiteri konusunda yetersizmiş. Ne yani chp gibi köklü bir parti her an seçim olacakmış gibi hazır turmuyor mu teşkilatını? Eksik müşahitlerini de mi akp tamamlasın amk?
oradaki kitlenin alttan alta verilmeye çalışılan bu direktifleri anlayabilecek bir yetiye sahip olduğunu düşünmüyorum. adam strateji anlatıyor salondakiler hala şakşakçılık peşinde.
adam ciddi ciddi çıkıp diyor ki, bizim sandık görevlilerimiz diğer partilerin görevlilerinden önce sandığa giderse bu iş istanbulda başlamadan biter. ne demek lan bu? diğer görevliler gelmeden işi bitirmek demek ne demek?
Adam ciddi ciddi sabah erkenden işi halledin talimatı veriyor. ee amınakoyayım ben 2 tane powerbank'ı alır şimdi gece 1de gitmez miyim oraya şimdi? hadi bakalım ne yaprak yiceksiniz?
Ulan adam ciddi ciddi hukuksuzluk için talimat veriyor ve bunu yapan cumhurbaşkanı sıfatlı adam.

ama güldüğüm sevindiğim mutlu olduğum kısmı da videonun adam gerçekten korkuyor. işinin kolay olmadığını değil hatta artık hileye başvurmazsa imkansız olduğunu biliyor.
Muhalif arkadaşlara sesleniyorum herkes oy kullandığı sandıkta Müşaitlik görevi yapsın. Haramilerin saltanatını yıkacağız.
Bu seçimde ülkenin geleceğini halkın karakteri belirleyecek.

Namussuzluğun namus gibi sunulduğu bir çağda yaşamak istemiyoruz.
Sabah 5te kalkar giderim sandığa hadi bakalım.
Konuşmanın Özeti

1) Kapı kapı dolasin bize oy vermeyenleri tespit edin.

2) Onları fişleyin isimlerini bir bir alın. ( devlet işi falan yok onlara)

3) isimleri belirlenenleri seçmen listesinden cikartalim. Biraz çalalim.

4) AKP 'li olmayana adalet ekmek yok. Hepsi vatan haini.
evet, uzun bir yazı olabilir. uyarayım. videonun tamamını izlemedim. sinir sistemlerim harap, kaldırmıyor. sadece tahminle ne sıçacaksın diyenlere alttaki entryi işaret ederim. buyurun...
sene 2011. doğu anadoluda öğretmenim. okulda 2 öğretmeniz. içten içe çıkacak sıkıntıyı zaten biliyoruz .ama manyak derecede eminiz kendimizden, taviz vermeyeceğiz.derken o gün geldi. kapıda askerimizi, komutanımızı da gördük dedik tamam mis.sıkıntı olmaz.yavaş yavaş oy kullanılmaya başlanıldı.bir iki yaşlı olupta getirilmeyenler oldu.kibarca kimlikle birlikte kişinin de gelmesi gerekiyor dedik ki zaten 4 senedir oradayız tanıyoruz hepsi zıpçık gibi. bayanlardan gelmeyenler oldu. “e ben kullanırım hoce birşey olmaaaaz” diyenleri de püskürttük.
zaman sonra asıl bizi gerecek olan konu gündeme gelmeye başladı. çünkü nüfuzun neredeyse yarısı istanbulda çalışıyor ve yaşıyor. kimlikleri! köyde ama kendileri yok. sabah erken saatlerde muhtar amca dediğimiz ve çok sevdiğimiz kişi bunları da kullanalım dedi. konuştuk, anlattık, olmayacağını söyledik.daha sonra malum partinin il meclis üyesi geldi baskısını sürdürdü. izin vermedik. saat 12-13 civarı muhtara bir telefon geldi. ama ortam iyiden iyiye gerilmeye başlamıştı zaten. çoğu köy sandıklarının açılmış! bizim sandığımızın hala açılmamasından dolayı da muhtara baskı yapıyorlardı. derken bir anda bir karmaşa oldu. zarf alan içeri girmeye başladı.hemen dışarı çıkıp komutana olanları anlattık ve komutan bana “hocam burada kalıcı olan sizsiniz, biz birazdan gideceğiz. inatlaşmayın” dedi. sonrası malum..........
kazanmak icin herşey mübah diyenlerin kazandığı seçimleri gördü bu gözler.
bu yüzden sandık bizim namusumuz...