bugün

beyni olan her vatandaşın kafasında oluşturdugu nedenlerdir.
recep ivedik izlemiyorum çünkü; entellektüel degilim ama o filmi izleyecek kadar da embesil degilim.

mahallemde çokça bulunan insanlara 3,5 milyon verip izleyecek kadar enayi degilim.

çünkü dogru düzgün senaryosu yok .
- "henüz korsanı çıkmadı abi, izlemem ben."
şahan gökbakar'ın, bir iki kişiye pandik atarak, pembe tayt giyerek espri yaptığını sanıp eşeğin *mına su kaçırmasıdır.
akıllı olmak, 3-5 kuruşun hesabını yapmayan ama parayı da zebil etmeyen insan olmak, bilinçli bir sinema seyircisi olmak, kime neye göre değer vereceğini, kime para kazandıracağını bilmek, var olan iyiyle kötü filmin ayırdını yapabilmek, kaliteli bir espri anlayışına sahip olmak... vb. nedenlerdir.
reklamlarından gördüğüm bu tipin filminde bırakın gülmeyi, ağlarım. halkım bu uyanık adamın cebini dolduruyor diye.
çok içipte kusamadığınız dolayısıyla rahatlayamadığınız zamanlar.
birazcık olsun kaliteli mizah anlayışına sahip, hayvanlara saygılı insan olmak yeterlidir diye düşünüyorum.
böhöhöhyt diye gülmesi bile yeterli bir sebeptir.
mizah anlayışına sahip olmak.
ilkini eski sevgiliyle izlemek en güzel sebeptir.
çünki ilgi çekiyor. değişik bir yapım.
Kız arkadaşla gidilipte karanlıkta kız arkadaşımızla yiyişemeyeceğiz bir film oluşu ve aşırı argo espriler.
farklı olmaya calısan yada etraftakilerden izlemelisin gibi lafları duyduktan sonra izlemek isteyen kisidir.ki bole birisi yoktur gizliden izlemiştir sadece farklı oldugunu dusunup bunu soylememesidir.