bugün

ne söylesen boş kişisidir. kendisiyle alay edilmesini, küçük düşürülmeyi ve insan yerine konmamayı seviyordur.
(#11766251)
görgü yoksunu insan seviyordur. *
insanlık denen kavramın içini boşaltmış yerini başka şeylerle doldurdugu için pekte şeyinde olamayan kişidir.
geleceğin recep akdağlarıdır. iktidarın nimetlerinden kendisinin de yararlanacağını sanan ahmaktır. oysa yapılanları birileri görüyor ve gardını alıyordur; merak edilmeye!
(bkz: dağdan indim meclise)
embesildir. gerizekalıdır. aptaldır.
mantık sınırlarını zorlayan kişidir.
kuş kadar aklı olmayan insan türüdür.
ak partiye oy vermek zorunda bırakılmış kişidir. sorumluluk sahibidir hayal peşinde koşmaz.
(bkz: kötünün iyisi)
beyni kör olmuştur.
kömürü kabul ederken ağırına gitmeyen kişi, bana demedi ki deyip umurunda bile olmayan düzen insanıdır.
mazoşisttir efendim. bana kötü davran, hakaret et, rencide et insanıdır.
ideolojisinin esiri olmak.
(bkz: salak)

ya da akp üzerinden kişisel çıkarları olan biridir. onun için de;
(bkz: şerefsiz)
(bkz: adam haklı beyler) diyen kişi, kişiler, grup, gruplar
"ben sizin ananızı cikeyim" dese yine de akp'ye oy verecek olan kişidir. Beyin yok azizim. Boşa uğraşmayınız.
iki durum var aslında. birincisi akpye oy veren dostlar görme engelliye yapılan bu çıkışın ayıp olduğunu kabul edebilirler(bundan dolayı akpye oy vermesinler demiyorum herkesin kendi fikridir hangi partiye oy verip vermeyeceği) ikinciside akpye oy veren dostlar arasında körü körüne akp savunucusu olan dostlar derlerki iyi demiş bir sürü işsiz varken görme engelli vatandaja iş mi verilir diyip aslıdna o vatandaşa büyük ihtimalle zamanında kıyak geçildiğini anlarlar. bilemem tabi.
edit: peşinen yazıyımda boşuna eksilemeyin akpci felan diye. başka bir parti sempatizanıyım diyelim.
Bizzat o muameleyi hak eden kişidir.
insan değildir. mazlumu bu kadar ezen bir zihniyeti başımıza çıkaranlar ölsün gebersin, beter acılar yaşasınlar.
gözleri görüyordur ama ruhu ...
"görmediğin halde sana iş verdik daha ne yapalım" diyerek beni birkez daha şaşırtmayan partinin mensubudur. bunun gözünde engelli olmak suç, engelli olmak bir tercih, engelli olmak 2. sınıf vatandaş olmak, iyi hayat şartlarını haketmemek. unutmasın her insan engelli adayıdır.
daha önceki milyon tane akp yumurtasına rağmen ısrarla bu partiye oy veren vatandaştır kendisi. varsın olsun, yine verecektir elhamdülillah. ibne dersin kızar, sikersin aldırmaz ya, o hesap komposto bir millet. ya allah bismillah...
rüşvetçi, şifreci, torpilci veya süzmedir.
recep akdağ'a gelene kadar oy vermemek için pek çok sebep varken sırf bu sebeple oy vermekten vazgeçmesi beklenmeyen kişidir.