bugün

kanımca mükemmel bir durumdur.yedek çıksan bile ne olur lan 80.000 kişinin önüne çıkıyorsun tarifsiz bir duygu olsa gerek. hamit, nuri(gerçi kadroya bile alınmadı)mesut çok şanslı adamlar.
pepe gibi futbol katili olmaktansa hiç olmamaktan iyi durumdur.
her el clasico sonu eve gidip ağlamaktır.
paranın amına koymaktır.
Futbol kariyerinin sonu demektir. Madrid eskiden beri yıldızlar topluluğu olmuştur. Fakat yetenekleri yok etmede, yıldızları söndürmede üstüne yoktur. Ithal fenerbahçe diyebiliriz. Çünkü fenerbahçe'de yerli oyuncuları çok harcayan bir klüptür. Bu eleştirileri bir fenerbahçe taraftarı ve madrid destekleyicisi olarak yapıyorum.
sabri ile aynı takımda olmadıkları için şanslı bir durum.
real madrid'in oyuncusu olduktan sonra bırak barça'yı istiyorsan konya torku şekerspor'a yenil.
Götünün; Türkiye ya da ispanya değilde tüm dünyanın süzmesi...
bok gibi para kazanmaktır.
franco' nun piçi olmaktır.
ulaşabileceğin en üst kariyerdir.
dünyanın en iyisi olmaktır.
kol bozuktu diye bahane bulmaktır. adettendir valencialıyım. * *
mesleğinde en üst düzeye ulaşmaktır. hayat boyu devam edecek bir sıfattır.
eskiden saygın biri olmanın dışında müthiş bir futbolcu olarak anılırken şimdi paçoz, kibirli, sahtekar, yüz karası olarak anılıyorlar. nereden nereye yani.
el clasico 'yu tatmak demektir.
her el clasicodan sonra keşke olsa dediğim durum. keşke madridli futbolcu olsaydımda o çirkef adi pislik barcelonalı oyuncuların kemiklerini kırsaydım. pepeye kasap diyenler beni tanısaydı keşke.
kendini ezik hissetmektir. barca'dan dolayı değil. istediğin kadar iyi ol arkadaş, takımda bir ronaldo varsa ezilip büzülmek gayet doğaldır.
Futboldan her manada zevk alabileceğin olaydır.
ölümüne para kazanmak istediğin herşeyi almak ronaldonun sümüğü olmak.
güncel Önemli Başlıklar