bugün

Beyaz TV de yayınlanan derin futbol programında stüdyodaki mikrofonların açık olması sebebiyle, sinan engin'in rasim ozan kütahyalı için söylediklerinin düşündürdüğüdür. Buyrun:

https://www.youtube.com/w...ailpage&v=FHZBPnX5LY4

sadece düşündürdüyse niye yazdığımı düşünebilirsiniz. aşağıdaki muhabbet de rasim ozan kütahyalı geri döndükten sonra yaşanmıştır:

http://alkislarlayasiyoru...-muhabbeti-sahan-gokbakar

konuyla ilgili epey yorum okudum. birçoğu "ne seni bu kafaya soktuysa aynısından istiyorum" geyiğinin üzerine yorumlarını kurgulamış, az bir kesim olsun adam gibi adam gibi söylemlerde bulunmuş, bir kısım içmesine karışmıyorum ama ile giden ifadeler kullanmış. ama aklımdan geçenleri tam olarak yazan kimse bulamadığım için ben burada belirtmek istiyorum.

sabah işe ya da okulda derse giderken kafayı çekin, sonra da bunu insanlara duyurun bakalım nasıl tepki alıyorsunuz? ben kendim içki kullanıyorum, içtim mi de öyle bira falan kurtarmaz, hakkını vermek isterim. ama işimi yaparken asla içmedim. niye, çünkü içki bir zaafiyet göstergesidir, içkili insan kendini kontrol etmekte zorlanır. işinizi yaparken vereceğiniz en berbat görüntü, işe hakim olamayan çalışan görüntüsüdür hiç şüphesiz.

şimdi, bu kişi magazinden siyasete birçok canlı yayına katılan bir kişi. bahsettiği konular belki her zaman saygıdeğer değildir, ama baktığınızda toplumun saygı duyduğu statülere sahip kişiler hakkında sıkça konuşulan konular bunlar. rasim ozan kütahyalı ve benzerleri ekranları bir süredir domine ediyorlar ve bu durum reyting getiriyor mu diye düşündürtüyordu bir süredir. çünkü ortada konu yok, içerik hiçbir zaman yeterince dolu değil. bu kişinin söylediklerinden birşeyler anlayabilmek mümkün değil, çünkü anlaşılsın diye mi konuşuyor o belirsiz. tüm bunları yan yana koyuyorum, insan beceriksiz olsa belki bu tarz bir zaaf şirin bile gözükür. ama bu bilgi ve düzeydeyken bir de bu ciddiyetsizlik biraz fazla oluyor diye düşünüyorum. program başına iyi bir çalışan aylığı aldığına adım gibi eminim ve adamın bu parayı nasıl kazandığına da bakın.

akp, cemaat, beyaz tv yönetimi, kim ne düşünürse düşünsün, ne yaparsa yapsın umurumda değil. çünkü kısa sürede elinin altında hak etmediği bir sürü imkanı bulmak konusunda bu kurumlarla rasim ozan kütahyalı arasında bir fark yok. o yüzden cezalandırılacağını sanmam, zaten cezalandırılırsa samimiyetine inanmam diye düşünüyorum. bence insanlar rasim ozan kütayhalı nın akıbetini değil, bu geniş imkanları rasim ozan kütahyalı gibilere teslim ettikten sonra artık kendi akıbetlerini düşünseler çok daha iyi olacak.

edit: (#17820469) da bir gün sonra Sinan Engin in yaptığı bir açıklama var. Kendini korumasını bilen adamlara saygım var, o nedenle Sinan engin e birşey demem. Ama bu kadarını itiraf edemeyen adamı kimse bana delikanlı yürekli diye sunmasın.
şişede durduğu gibi durmuyor meret. r.o.k' da çuvalladı amk.
yadirganmayacak durum. Adam hep boyle zaten.
lafa gelince akepeliyim diye barım barım bağıran ama özünde hem içip hemde evliyken çapkınlığın en alasını yapan rasim salağının insanı şaşırtmamasıdır.

insan içerde sıçarda, hiçkimseyi ilgilendirmez normalde. kimsenin kimseye de karışmaya hakkı yok.

ama rasim hem her boku eleştirecek hemde her boku yiyecek ha?

yok öyle rasimcim. zaten mercimek kadar beynin var, zekan bir halta yetmiyor, bu yönlerini de açıklayalım da seni özel yetiştirenlerin ne derece beceriksiz olduğu meydana çıksın.
her devrin adamı zübük rasim in son bombasıdır.
etrafa zarar vermediği, insanlara ve değerlere hakaret etmediği sürece kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.
söylediği yalanlara ve savunduğu saçmalıklara artık kendi de inanmadığı için böyle bir yönteme başvurmuş olabilir.
içerek unuutuyor rok...
http://www.skorer.tv/vide...-sozler-IzzsUggeZ9yP.html

rasim ozan kütahyalı nın anırması konulu birşeyler yazacaktım ama videoyu izlediğimde tekrar dikkatimi çekti. arkadaş ne kadar karaktersizmişsiniz ya. ne programın yayınlandığı televizyon televizyon kanalı olma ciddiyetinde, ne bu kişi adam olma ciddiyetinde. üstüne de zaten içip de geldiği yüksek ihtimal. anırması başarı, başka birşeyler yapmalarından korkuyorum. sinan engin de vaad etti, aman diyeyim.
ben de o kafanın bi açıklaması olmalı derdim hep. Başka bi açıklaması da olamaz zaten.

Demek hakmıymışım. Bi dr karısının kulşandığı lsd'leri eroinleri ortaya çıkarabilsek.
jöle içmiştir.

recmedebilirsiniz.
Keşke içse, belki çakır keyf konuşurken insana yakın olur.
sinan engin kokudan bayılacak gibi olmuş.

https://www.youtube.com/w...ailpage&v=FHZBPnX5LY4
"bedelli çıksın, tsk yenilensin, bu ülkenin ordusu olsun" vs diyen ama kendisi henüz askere bile gitmemiş olan, bir kez bile cuma namazına da gitmeyen ama sözmüm ona herkesten çok dindarların haklarına sahip çıkan, bu arada da alkol almadan televizyona çıkamayan kişi.

nasıl oluyor da hepsini bünyesinde birleştiriyor şaşkınlıkla izliyorum.