bugün

kimsenin ahlaksız deme hakkı olmayan kadındır. sanane ulan?
herhangi bir insana görüşü ve inancı ne olursa olsun hoş görüsüz davranan insanlar olduğunu gördüğümde duruyorum, ve diyorum ki, kimse kimseyi anlamıyor. ve ben kimseye laf anlatamam. gereksiz bir hüzün veriyor bu insanlar bana..
laikçidir, ateisttir, kemalisttir, zındıktır.
geriye kalan 11 ayda ne yapıyorsa onu yapan kadındır. kimseyi ilgilendirmez.
1 ay için riyakarlık yapmıyordur en azından.
istediğini yapmakta özgür olan kadındır. ramazanda şort giymeyi, ramazanda alkol almayı, izmirlileri mimlemişsiniz siz de mağduruz ayağına faşizm yapıyorsunuz ya hadi hayırlısı.
"gören erkekler dişlerini gıcırdatıyor, ellerini yumruk yapıyor " dur.
bir dini kullanarak iktidara gelerek devleti hortumlayıp namaz kılan kişi değildir.
Ramazan'dan Ramazan'a müslümanlık yapıp iki yüzlü davranmayan kadındır.
kendi bileceği iştir. Yargılamak kimsenin haddine değildir.
başlık sahibinin ulaşamadığı ciğerdir.
thy de işe giremeyecek olan kadındır.
muharrem ayında oruç tutanları zerre umursamayanlara dert olan kadındır.
amaaan bize ne'dir. herkes kendi günahı ve kendi sevabına baksın yuvarlanıp gidelim. ne oruç tutuyorum diye oruç tutmayan bir başkasını yadırgarım ne de çok açık giyinmiyorum diye açık giyinen bir başkasına kötü gözle bakarım. herkes kendinden mesul, herkesin tuttuğu kendine.
bu durum sadece onu ilgilendirir, kimseyi ilgilendirmez kaldı ki şakirtleri ilgilendirsin.

herkes kendine bakmalı ve herkes kendinden sorumlu olduğunu unutmamalı.

kısaca, sana ne lan?
Konyadakilerde çarşafın altından yapıyormuş.
Fikrini siktiklerime dert olur. Yine mi sen lan:)
Bu kişiler sizin kafanızda oluştuğunuz takıntılarınızdır ama buraya kara çarşaflı araplar sokakta dondurma yiyor diye başlık açmazsınız hiç bir zaman.
kadının dibidir. Kankam olabilir, beraber eteklerle şortlarla gezebiliriz yobazlara siktir çekerek.
Ramazanı şort giyip alkol alan kadın fantezisiyle karşılayan yazardan daha tehlikesizdir.
kendisine yakışan bir kombo yapmıştır. şaşırtmamıştır.