bugün

ahlaksızlık kombosu yapan kadındır. bu kafa yapısı ile ileride tekken de bi karakter bile olabilir. biliyorsunuz hayatta her şey mümkündür aziz dostlarım sevgili hemşehrilerim. evet.
o izmir'li kadın bir de utanmadan antalya'da denize girmektedir. vay efendim olmaz ki. terbiyesizliktir. cık cık cık. * * *
kapalıları sadece kapalı oldukları için namuslu kabul eden kişi söylemi. güya kapalılar ama donlarına kadar ayırt ediliyor kıyafet üstünden.

not: gelsin eksiler.
ramazanda dedikodu yapan şeref yoksunu yobazdan evladır.
herkesin günahı kendinedir elbette. bu ister samsunlu, trabzonlu, bitlisli, adanalı olsun, patagonyalı olsun, durum böyledir ama buna rağmen bu tipler ramazan bayramını oruç tutanlardan önce kutlarlar ya, deli oluyorum. madem dine karşısın, uzaksın, bayramda da aynı düşünceyi benimsesene hadi. evet anca "bayramda şöyle bir uludağ tatili yapayım." diyip kendinle çeliş.
foça saldırısında yaralı askerlere kan vermeye koşan dörtbin izmir'liden birisidir. böyle bir zamanda bile izmir'le uğraşan namussuz ve şerefsiz ilkellere örnek olmalıdır.
-sikesimiz geliyor bu dürzüleri durduramıyoruzdur efendim!
-gibi.
ramazan ayında içki içen atayiz sosyalist öğrenciden daha çok günaha girmektedir. neticede o bir kadın. attığı adım günah.

not : bu cümleden sonrası geri kafalılıkta bir çağ açtığım için taş devri insan dilinde olacaktır.

ahaguauuahughau ııcı bıcıı karııı !
taş olsun.
koca kafalarınıza düşüp yarmak için.
isteyen isediği gibi yaşar bu ülkede bazı geri kafalıları geren bir durum bu tabii.
özgür kadındır istediğini yapar.
istediğini yapabilir efenim kimseyi ilgilendirmez.
ramazan da ona buna laf atan, iftira edilmesine yol açan rezil bir insandan çok daha evladır.
siyah olmadan, beyaz belirsizdir.
Diğerlerini yok saymak kendini de yok saymaktır.
Sana zararı yoksa senin ona müdahele hakkın yoktur.
Normaldir sonucta demokratik ozgurluklerin oldugu bir ulke ama nedense benim basortulu kardesim okullara girememekte yani tek tarafli ozgurluk.
1. ramazanda oruç tutmanın mantığı nefsine hakim olmaktır. eğer sen izmir'de şort giyen kadına dikkat edip üzerine bir de buralara kadar taşıyorsan o nefsine hakim olamamışsın. ( öfke de nefse hakim olamamaktır)

2. Önce kendin ramazan ayının ve oruç tutmanın önemini anlayacaksın sonra başkalarına sallayacaksın.

3. Oruç tutmayan insan için zaten yukarıda yazdığım 2 madde geçerli değil dolayısıyla önce sen saygı göstermeyi öğreneceksin.

4. özgürlük tek taraflı olmaz, olamaz, zaten adına da özgürlük denmez.
''başörtülü kardeşler'in'' çankaya köşkünden, başbakanlık konutuna, bakanlıklardan, üniversitelere.. girmediği yer kalmadığı halde bitmek tükenmek bilmeyen mağdur edebiyatı yapılması adına laf atılan kadındır.
kimseyi ilgilendirmeyecek kadındır istediğini yapar.

herkes sizin gibi yaşamak sizin dininize inanmak zorunda değil.
kimseyi alakadar etmez...
Sanane? Oruç tutan adama dedikodu yapmak düşmez.
sanki ramazanda yapmasa günah olmayacak durumdur ayrıca memleketteki bütün yolsuzluğa kötülüğe dur denmiş geriye bu kadın kalmıştır.
sekülerizmin ve laikliğin sembolü olan kadındır. evet.
ramazanda oruç tutup kadınların dötüne bakan andavaldan daha masum olduğu kesindir.
insanlar ne der diye düşünmeyip görüntü müslümanlığı yapmayan kadındır.
ramazanın onun için sıradan olması zorunuza gitmektedir. özgür kadındır istediğini yapar.
Oruç tutan insanın ağız kokusunu tartışmak ne kadar anlamsız ise bu konuyu tartışmak da aynı derecededir.