bugün

namusu, şerefi içki ile veya sevgilisinin olması ile ölçen, ölçmeye kalkan yazardır. yazıktır, günahtır, allah affetsin desem de affetmesini asla istemediğim yazardır.
adidas ayakkabı giyiyor diye sağ ön kolunda çatlak olduğunu da düşünebilir bu.

(bkz: alakaya maydanoz)
özel mesajda kendisine alakasını sorduğunuzda ciddiyetsiz tavırla sonunu da umrumda değil ben öyle düşünüyorum diye bitiren yazardır. böyle insanlar her yerde var kızlarımız bu nedenle zorluk çekiyor anlatamıyoruz bu insanları durduramıyoruz malesef...
rakı içen kızın kabaran karizmasına kayıtsız kalamayan kıskanç yazardır.
bu tip kızların nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığından, özel ilgi, alaka hatta koruma alanı tedarik etmek gerekmektedir.
müzeyyen senar dinlerken görülürse, götünde torpil patlatılasıca yazardır.
rakı içemediği için içi içini yiyen yada sulu beyinli olma olasılığı büyük yazardır.şayet her içki içen kötüyse pisse sende içme.
telefon numarasını isteyince eline şasi numarası verilen yazar.
hatunun hasından anlamayan yazardır. öyle birini bulursa ,müzeyyen senar'ın tavsiyelerine uymalıdır.

' 'ben esmeri badem ile,
ben esmeri fıstık ile
ben esmeri fındık ile beslerim ' '

(bkz: sarı kurdelem sarı)
- ne içiyorun?

+ rakı

- vay motor

+ sen ne içiyorsun?

- rakı

+ vay pezevenk.
kendisine hakaret boyutunda damgalar vurulması gereken yazardır.
gayette keyiflidir. bu ayrım ne gereksiz ve sinir bozucudur!
o sevgili yazar için de ''su içiyor diye ibne damgası vurmak'' ile eş değer durumdur.
aşın lan aşın artık. memleket ne hale geldi yobazlıktan.
günümüzde kadınlara karşı takınılan tavır öyle rahatsız edici hale gelmiştirki artık bundan erkeklerin bile rahatsız olması gerekir.

(bkz: vurdurmak için yaz okuluna kalan kız öğrenci)
(bkz: rakı içiyor diye kıza motor damgası vuran yaza)

gibi başlıklar zeka seviyesinin daha yüksek olduğuna inandığım uludağ sözlükte bile açılıyorsa vay milletimin haline
(bkz: türkiye de kadın olmanın suç olması) *
dingildir.
maldir.
rakı içen gevşer. hareketleri daha kontrolsüz olur. karşınızdaki hatuna dair kötü niyetleriniz varsa amacınıza 4-5 dubleden sonra daha kolay ulaşabilirsiniz akıl yürütmesi sonucunda yapılabilecek çıkarım.

(bkz: rakı içince gevşeyip veren kız)

saka lan saka.
salaktır.