bugün

ender bulunan canlı türüdür.
candır.
adamın eline verir. *
adama oltayı atmadan evvel , tüm hobilerini ilgi alanlarını önceden keşfetmiş ve sonrasında uygulamaya koymuş ve adamın psikolojisi üzerinde ,kendini mükemmel hatun olarak bilinçaltına yerleştirmiştir..
bir de pes de yeniyorsa sizi tadından yenmez.*
yakında küfür etmesi de beklenecek hatun olabilir.

edit: rakıdan nefret ediyorum.
pes oynarken ve rakı içerken kanka valla süpersin erkek gibisin denilerek gaz verilen;ortamdan ayrıldığı andaysa valla kaşar lan bu hepimize iş atıyo denilerek arkasından konuşulan hatundur.
öyle bir hatun türü yok. varsa eğer lütfen bana cep telefon numarasını verin.
kendimi de sayarsak etrafımda birçok kız arkadaşımın yaptığı ve bize çok normal gelen aktiviteler.
hatunlu bir başlık gördüm hemen tıkladım başlığa *
dedim atlamıştır bir tane daha 'beni tanıdılar siz kaçın' diye
fakat umutsuz, çaresiz bir başka başlığa yönelime geçtik efenim.
tavsiye etmem beğenmedim, gelmeyin.

hatun kelimesinin içini dolduran, sevilesi, can varlıktır kendileri.
sikilesi bir hatundur.
istatistikler; pes oynayan, bununla yetinmeyip rakı içen hatunların okkalı küfürler ettiklerini, "abi yeaaa" tarzı konuştuklarını, bel altı esprilerin, fıkraların havada uçuştuğunu, genelde erkeksi görünümde olduklarını ayrıca sigara içtiklerini söylüyor.
tadından yenmeyecek olan hatundur.
yollu hatundur.
Kezbanlarimiza ornek olmasini istedigim hatundur.
sevdiğine bıyık burar. evet.
Aynı zaman da Bir Futbol müsabakasında Kale arkasından kombinesi olup maden suyu şişesinin kapağını ağzıyla açabilen hatun kişidir. yok artık neyin kafası bu.
Erkek ikize sahip olabilir. (bkz: ben)
asla kıymeti bilinemeyecektir.
çevresindeki erkekler kendisini kanka olarak göreceği için yalniz kalması muhtemeldir.

maalesef erkekler birlikte eglenebildigi değil de elleyebilecegi kızları seçiyor.
Pes Oynayıp Benimle Sevişmesini Özlediim Hatun..
Nolir Geri Dön!