bugün

(bkz: yoga)
karanlık ve sessiz bi odada müzik dinlemek.
kılıcı parlatmak.
(bkz: keep calm and listen eminem)
sağlık bakanlığı sigara bıraktırma hattı 171'i aramak.
plağınızı takın, rahat bir şekilde oturun ve elinize kahvenizi alın. gözlerinizi kapatın ve işte müziğin her bir notasını hissedin. sıkıştırılmamış bir müzik. huzur verir, mutlu eder, gülümsetir. bunu nadir yapın ki bir anlamı kalsın. en az bir çiçek bahçesi kadar rahatlatıcı.
sevgilinin o güzel elleriyle masaj yapması.
derin nefes almak.
Temel dar bir ayakkabı almış, sıkışa sıkışa gidiyormuş. Dursun bu durumu görünce:

-Temel niye sıkışık ayakkabı aldın?

Temel bir sandalyeye oturup ayakkabılarını çıkarırken:

-Dursun bileysun, kız evlendi ev aldi. Borç bağa kaldi, oğlan araba aldi. Onun borci da bağa kaldi.
Senun anlayacağın benim borcum gırtlağa dayandi.
Ben da sıkışık ayakkabi aldım ki çıkarttığımda sanki borcum yokmuş gibi bir oh çekeyim.
yurt dışına çıkmaktır.
gaz çıkarmak, sıçmak, işemek, geğirmek, kusmak.
çok mu iğrencim lan ben.
Spordan arta kalan vaktimi akvaryum ile gecirmek bana iyi geliyor.
görsel
Ölmek. kesinlikle.
Yoga. şimdi ıyy sen başlığa yazma git çakra aç diyeceksiniz çünkü ben de böyle düşünen bir insandım ama fiziksel bir rahatlama istiyorsanız mutlaka denemelisiniz, esneklik kazandırır.
(bkz: zihinseli bulan varsa bana da anlatsın)
Gecenin köründe kalkıp gözlerinin önünde biriken anılar için yakılan 1 adet sigara.
http://rainymood.com
Eskilerden bir şarkı açıp birazcık hayallare dalmak gerçekten iyi geliyor rahatlatıyor insanı.

Ekleme: bu saatte mi ?
Evet bu saatte.
Zananı yok bence insanın kendini huzurlu hissetmesi için.
https://youtu.be/OMOGaugKpzs.
varsa kediniz ile konuşmak, içinizi dökmek. terapi gibi geliyor insana.
Tüm sosyal medya uygulamalarını telefondan silmek.
Bu şekilde kendine ve çevrene daha çok vakit ayırıyorsun.
Galiba benim içim fesat.
balkona çıkıp fütursuzca yellenmek*.
Çoktur.
Masturbasyon, müzik dinleme, duş, uyku, lahmacun, Avrupa yakası, spor, Deniz kokusu, alışveriş.
Benim için işten gelince bacaklarımı uzatıp koltuğumda şöyle yarım saat 1 saat falan müzik dinlemektir...

Kafa boşaltmak için ideal.
ibadet etmek.
sorunun türüne göre esmaül hüsna okumak .