bugün

bu işaret öyle çok benimsenmiş ki yüzüğünü bile yapmışlar. gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
görsel
bozkurt işaretini tehlikeli görenlerin uyduruk sikimsonik havası çabuk sönen kendine faydası olmayan dürrük işareti.

peşin not. hadi basın eksiyi ben burdayım...
tüm cemaat mensuplarının facebook profil fotosu olmuş saçma bir işaret .
http://galeri.uludagsozluk.com/g/rabia-i%C5%9Fareti/

biz türklerin tek işareti budur.
mısır'da "4 dinara merdiven altında sakso çekenlerin" yaptıkları gizli işarettir. türkiye'de ise "4 torba kömüre domalanlar" sık sık kullanırlar bu işareti.
kendince siyasi sembol haline getirdikleri sembol. insan olarak mısırlılara suriyelilere ve dünyadaki herkese eziyet görüyorlar diye üzülür yardım etmeye çalışırım. ama bunu ideolojileri adına kullanan insanlardan nefret ediyorum. sanırsın hepsi birer barış elçisi.
görsel
'fener'asyon tarafından siyasi işaret sayılmamıştır.
tarihteki yerini ulus-keçiören dolmuşlarında alan işaret. baktılar ki, herhangi bir getirisi yok unutuldu gitti amk.
hala evimizin kapısında asılı. unutursak yüreğimiz kurusun.
penceremizde hala asılı. unutursak yüreğimiz kurusun.
hic bir yerde asili degil. odamda trainspotting posteri var bir tek.

salonda da yokmus, baktim.

lakin trainspotting guzel filmdi, onu da unutmayalim.
görsel
bilemezler bilemezler
gözleri yok göremezler
yürekleri yok bunların
sevgiden söz edemezler.
dünya yavşaklarının beynelmilel selamı.
akp'nin başbakanın devamlı yaptığı işaret.

bu işarette bir parmak kapalı oluyor içe doğru.

son uygur meselesinden sonra anlıyoruz ki o kapalı parmak türkler.

mesele türklere gelince bu kadar kör dilsiz sağır olmanın başka anlamı olamaz.
diğer partilerin el işaretleri var bizim niye yoh diyerekten akpnin uydurduğu el işaretidir.
Odamdaki rabiaya ara da bu işaretle sesleniyordum.

Artık benimle fazla muhattap olmuyor nedense.
seçimlerde prim yapmamıştır.

zaten yapanların yarısından fazlası niye yaptığını dahi bilmiyordu. bu salaklık da böylece tarihin tozlu raflarında yerini almış olacaktır.
"Sam-imi-yet"den sonrasını okumadım.

Usta sen daha heceleyemiyorsun yazı yazmaya çalışmak neden?

Ve tanım: dört parmak birleşmiş, beşincisi 'hani bana' demiş. Valla, billa, tilla bünyemde başka bir anlamı yok, olamaz.
Bunu yapanlar suçlu değil Gerçekten suçlu değiller sen yilarca Milete dinini yasaklarsan insanların örtüsüne bakıp giremesin diyecek kadar soysuz olursan bu milleti makarnaya muhtaç edecek kadar aç bırakırsan sonra arap miliyetcisi abd'nin adamları çıkar 2-3 din der 2-3 makarna verir 2-3 islamiyet pozu verir sonra bu millet bunlara bakar doğru adam der sonra nolur biliyor musun saçma sapan bağımlılık yapan tv programları koyarlar insanların araştırmasına izin vermezler cahil kalmasını sağlarlar sonra bu büyük Türk milletinin ne kadar değeri varsa çöpe atarlar aman millet uyanmasin derler programlara devam.
bunu yapanlar suçlu değil gerçekten suçlu değiller sen yilarca milete dinini yasaklarsan insanların örtüsüne bakıp giremesin diyecek kadar soysuz olursan bu milleti makarnaya muhtaç edecek kadar aç bırakırsan sonra arap miliyetcisi abd'nin adamları çıkar 2-3 din der 2-3 makarna verir 2-3 islamiyet pozu verir sonra bu millet bunlara bakar doğru adam der sonra nolur biliyor musun saçma sapan bağımlılık yapan tv programları koyarlar insanların araştırmasına izin vermezler cahil kalmasını sağlarlar sonra bu büyük türk milletinin ne kadar değeri varsa çöpe atarlar aman millet uyanmasin derler programlara devam.

Bozkurt işareti yapanlar

Kendinizi ne güzel tanıtmışsınız

Aferim.
görsel
Bunlar dinden imandan çıkmışlar.