bugün

esmada bu işin fıtratında olduğu için ölmüştür efenim ne diyelim kader! esma kim lan ?!
Büyük usta recep tayyip erdoğan dan baskasi değildir.
halkını tokatlayacak,yumruklayacak kadar insanlığını kaybetmiş olan ''lider''dir.
Milli duyguları, vicdanı, hatta insani duyguları da kalmamış lider müsveddesidir. Allah belasını versindir ayrıca.
Farklı ölüm şekilleridir. Yeter artık bırakın şu olay üzerinden trollük yapmayı. 2 3 hafta sonra malesef somayı da somada ölenleri de , onların yakınlarını da unutup am göt meme başlıkları açıp altına entry giren siz olucaksınız. Düşmeyin bu kadar. Lanet olsun.
hayat devam edecek elbet ama -tabi am -göt -meme de yazılacak ama kimi olaylar kimilerinin yanına kar kalmayacaktır -kimileri haddini bilecektir elbet!
türklüğü konusunda ciddi anlamda şüphe duyduğumdur. rizeliler milliyetçi olur bildiğim ancak bu adam nede durmadan araplarla içli dışlı anlamıyorum. mesele müslümanlıksa o göz yaşı döktüğün araplardan daha müslüman yüzlerce gencecik insan şehit oldu. bir damla göz yaşı görmedik. uykusuz dergisinin kapak resmi tam senin için be tayyip efendi.

görsel
türk düşmanı sözde rtedir efenim adam falan değildir.
her yerde türk adını silmeye çalışan bana türklüle gelmeyin diyen sözde başkabandır- türk milletini ayaklarının altına almaya çalışır!
Allah bildiği gibi yapsın. O da kader, o ağladığın mısırlı kız da kader, 529 idam da kader!
529 nekfofili hastasının kaderi efenim allah onlara bildiği yolu göstermiştir!
kendi halkına acımayan başkalarına acımasındır efenim!
Başbakan erdoğan kastedilmiştir. Yanlız ben imanın şartlarından birini hatırlatmak isterim lakin bilmeyen çoğu insan var. Kader ve kazanın allahtan geldiğine inanmak.
kader dememiştir yeter demiştir..
artık başbakanlık makamını bırakıp market işletmesi gerektiğini düşündüğüm insandır.
insan dediysem, ağız alışkanlığı olarak.
eğer hâla rabia'ya destek veriyorsa. Çünkü 529 kişinin idamına gelince tik yok. seçimden önce rabia, seçimden sonra rabia'ya destek vermiyor. bu nasil bir iştir?
benim liderim degil! kendi %50 sinin lideri!
Somadaki insanlar arap olsaydı, üstüne birde israil bombasıyla ölselerdi, o zaman görecektiniz.
kendisine dünya lideri diyen diktatör şahıs.
Yavas yavas butun ona asiklarin utanacaklari adamdir. Bekliyoruz.
rabia da siyasi rant oldugundan. rant, magdur edebiyatini pek iyi becerirler.