bugün

son zamanlarda istanbulda sıkça gördüğümüz malum sembolün arabalara yapıştırılmış halidir. ülke de ayrışım az ya birde bu eklendi. güzel ülkemizin güzel bayrağını asacağına sikindirik bir el işareti asılıyor. Binlerce şehitimiz için ne astın lan arabana denilesi durumdur?
bazı o.ç larının utanmadan arabalarına astığı hiç bi anlamı olmayan sikimsonik stickerdir.
arabın derdi bizi gerdi ondandır.
ankara'da da sıkça karşıma çıkan stickerlardır. Sorsan r4bianın ne olduğunu bilmeyen adamlar sırf topluma ayak uydurmak için bir şeyler yapmaya çalışıyor ve bu çok saçma.
bazi o.c lerin karsu çıktığı müslümanlarin kardeşligini simgeleyen önemli stikirlardir.
Bu haraketi yapmanın altında az da olsa "biz de akpliyik polis ağam, bize de ceza kesmezsiyiz artık" düşüncesi yoksa ben malım.
para verip alan enayileri görmemizi sağlayan stickerlardır.
akpliyim demenin yeni yoludur net. sorsan orda ne sik oldugundan haberi yoktur ama rte diyosa dogrudur at kafasi seni.
(bkz: kırtasiyecinizden isteyiniz)
bizim k. Atatürk imzamıza laf atma cüreti gösterenlerin yapıştırdığı stickerlar. Biz yapıştırınca eleştiriniz bitmiyordu, ne oldu şimdi. Rabia konusuna hiç girmiyorum.
Trafik cezalarından mı bıktın ? al sana r4bia.

tanım ; bence anladın sen onu.
hafiften bir saruman kafası var bu işlerde; öyle el logosu falan ama sonunda kule götüne girmişti diye filmin sonunu bildiğimden dolayı da umutluyum.
herkesin yarrak var gibi taktığı sitikırdır.

iyi bir tartışma yapıp atışmak göt etmek suratına tükürmek amınakoymak utandırmak rezil etmek istediğim arap sıçmıklarıdır bunu takanlar.

ulan 10 yıldır ırakta müslüman karılarını aralarında gezdiriyo coniler çoluk çocuk intihar bombacısı oldu hiç sesiniz çıktı orrrrospu çocukları.

müslümanmış he ya he.
toplumdaki kutuplaşmanın ibarelerini ve siyasi haritayı açıkça görmemize olanak sağlayan stickerlardır. yani bu stickerları asan kafasız esnaflar diyorki sadece benim insanım benden alışveriş yapsın. ben fazla para kazanmak istemiyorum. lan ben o stickerın asılı olduğu yerden hiç alışveriş yapar mıyım?
kanımca benzemektedir, hangisi daha rasyonel yorum sizin.

http://galeri.uludagsozlu...-kullaniliyor_87436_m.jpg