bugün

başlığı uzun uzadıya yazacaktım fakat karakter sınırı çıktı karşıma.
rasim ozan kütahyalı'da televizyon hastalığı başladığından beri maalesef gerçekleşmeyen hadise.
yakın vadede de gerçekleşmesi beklenmeyen olaydır.
olur da bir gece ansızın beyaz tv'den karadeniz tv'ye kadar bütün kanalları dolaştığım halde bu adama ya da haykırışlarına rastlamazsam o geceyi bayram ilan ederim.
ama yine de insanlık görevimizi yapıp polise kayıp ihabrında bulunmalı, hastanelerin kayıtlarına bakılmalıdır. zira televizyon kanallarında yattığını düşündüğüm bu adam neden ekranlarda olmasın?
c sinan sağıroğlu aşkına sen onu televizyon kanallarına bağışla yarabbim.*
O gece öyle kutlu bir gecedir ki, TV'de cizgi film izleseniz mutlu olursunuz, en sevdiğiniz dizinin saati geçmiştir yada sezon finali oynanmistir ama hiçbir önemi yoktur. Spikerlerin sunucu ve yorumcuların sınır krizi geçirmedigi, Tv basindan öfke ve kizginlikla kalkmadiginiz, ulan nasil memleket bu su ise bak demediğiniz, sabah kalktığınızda kuş civiltilari ve rüzgar sesiyle uyandığınız kutlu gecedir. Yaban TV'de domuz avi izleseniz yada national geographicte gergedanlarin çiftleşmesini izleseniz yine de sikilmazsiniz. Bin aydan daha hayirli Kadir gecesi gibi bir gecedir. Allah izin verir de denk gelirseniz kaçırmayın derim. O gece ne izleseniz mutlu olacaksınız, bundan eminim.
tutti fruttinin yayınlanacağı gecedir.
çıkmadığı düşünülen gece.

elektrik kesintisi
kıyamet alametidir.
muhtemelen bir radyo programındadır.
rasim ozan'ı sevmem ama ben program yapımcıları olsam elimi açarım allah'a her gün dua ederim böyle bir adamı bize gönderdi diye çünkü adam müthiş polemik yapıyor,sıkılmadan saçmalıklarını millet sevse de sevmese de izliyor,onun katıldığı programlar milleti sıkmıyor,izletiyor e program yapımcıları da seviyor bu adamı çoğunun da düşüncelerine katıldığını sanmıyorum.
Gerdeğe girdiği gecedir.