bugün

çok tatlı olurlar.
Cok sempatik oluyorlar.
Keşke bunlardan bolca olsa sözlük, pek sevilesi oluyorlar hani.
bir adım öndedir. ben sizi yiğerim yiğerim.
ayrı bir çekiciliği olduğu kesindir.
Hangi halfi söyleyemiyorsun sorusuna maruz kalan erkekdir.
isminde de r harfi varsa, talihsizlikte combo yapmış erkektir.
onlardanım efendim.

r yi l olarak söylüyorum maalesef. zormu evet çok zor ismin ferruhsa birde.
peltek erkektir. çoğu kızın hoşlandığı durumdur. çok kız kaldırma kapasiteleri vardır.
kızların sevimli bulduğu ama pek erkek vasfına koymayacağı erkektir. bak erkektir diyorum ama kızmayın. r de bakayım.
özdemir asaftır.
kendisiyle sürekli dalga geçen abisine
"inşallah senin kavın da v'levi söyleyemez".
diye beddua eden ve bedduası tutan erkektir.
ilkokul öğretmeni olmamalıdır.
'ne tatlı erkektir o' erkeğidir.

ağzını burnunu koparacaksın böyle, yanaklarını ısıracaksın.
Dil ve konuşma terapistine gitmesi gereken erkektir. Gelsin efenim her zaman beklerim.
küçükken sempatiklik kazansa da ilerki yaşlarda kendini ifade edememe durumuna kadar gidebilir. şahsen yıllarca r harfini düzgünce söyleyemedim ve son yıllarda biraz kendi çabalarımla düzelttim ama yine nafile.. bazı kelimelerde, bi çok zamanda hep kendisini hatırlatır. sonra insanlar ne dediğimi anlamaya çalışır. hani sempatiktim ben?
tatlı veya semptik değil, aksine iticidirer. Şimdi kızlar R'leri söyleyemeyen erkeklere çok tatlı çok şirin diyorlar ama asla gerçek bir erkek gözüyle bakmazlar. Kandırmayın kendinizi.

- seni seviyoyum.
- tamam geliyoyum.

Bu ne la çocuk gibi hahah. Kızlar bakmaz size gençler. Düzeltmeye bakın o yüzden kendinizi.
R harfini l olarak söyleyen benimdir.

Takıntı yapmam önceden yapıyordum sa ne oluyordu kız konusuna gelince r harfi yüzünden sevmeyecek yada sevecekse yanımdan bile geçmesin.
Çok kafaya takma, tek derdin o olsun denecek erkektir.
rusça konuşmakta epey zorlanacaktır.
Asla ve asla ilkokul öğretmeni olmamalıdır.
beyazıt öztürk yazmayanı dövdükleri başlık..
Bazılarına sempatik bazılarına da itici gelen erkek modelidir fakat kafaya takılmaması gerekir. Durumdan rahatsızlık duyan kişi belli bir çalışmayla veya ( sağlık sorunlarına bağlı olarak söyleyemediği r harfini) basit operasyonlarla düzeltebilir.
Aziz yıldıvımdır.

Kızlav söyleyemeyince daha tatlı oluyov.
Tribünde lelele lalala diye bağıran erkektir.